Sopot Sun, Mleczko utrwalające opaleniznę (stara wersja)

Sopot Sun, Mleczko utrwalające opaleniznę (stara wersja)

Delikatne mleczko przeznaczone do aktywnej pielęgnacji twarzy i całego ciała. Zawiera masło Shea - naturalny filtr UV, który chroni skórę przed promieniowaniem słonecznym oraz wit. E i prowit. B5 (D-panthenol). Wyraźnie przedłuża trwałość opalenizny i pogłębia jej odcień. Pozwala na długo zachować brązowy koloryt skóry. Zapobiega szkodliwemu działaniu wolnych rodników oraz łagodzi efekty negatywnego wpływu środowiska. Utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia i działa odżywczo na skórę. Stymuluje proces odnowy komórek naskórka. Wpływa kojąco na podrażnienia oraz zapobiega ich ponownemu powstawaniu. Regularnie stosowane sprawia, że skóra staje się gładka, nabiera blasku i zdrowego wyglądu. Ma lekką konsystencję, łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Jest wydajne w użyciu.

Substancje aktywne: masło Shea, witamina E, prowitamina B5 (D-panthenol).

Napisanych recenzji: 15

strzał w 10

Jak dla mnie niezbędny. Na prawdę działa!
+Skóra jest miękka, nawilżona (jeśli spiekło mnie na tyle, że zapowiada się na schodze naskórka smaruję się co 1-2 godz przez dwa dni i problem znika :)
+ładnie pachnie
+nie leje się, nie jest tłusty, fajnie się wchłania
+nadaje zdrowy wygląd, złocisty, a nie czerwony kolor
+kosztuje ok 10 zł
+faktycznie utrwala opaleniznę.
Nie używałam go na łydki, bo były już opalone, a uda no cóż białe jak mąka. Teraz (maj) łydki mam białe, a na udach jeszcze jest trochę opalenizny!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: około 5

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1006946].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 279

Świetny produkt

Świetny balsam w dobrej cenie.
Może u mnie nie pogłębia koloru opalenizny, ale zdecydowanie przedłuża jej blask i piękny, delikatny odcień. Dobrze nawilża, odżywia skórę, a to też wpływa na wygląd opalenizny. Do tego stosowany po pobycie na plaży koi podrażnioną i zmęczoną słońcem skórę.
Ma świetny zapach, taki letni. Szybko się wchłania, ma przyjemną konsystencję.
Wydaje mi się,że nie jest zbyt wydajny, ale w takiej cenie nie można mieć wszystkiego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[937453].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 17

cudo!

Mleczko kupiłam w Rossmanie w czasie promocji na produkty do opalania. Kupiłam je w sumie przez przypadek szukając czegoś do pielęgnacji skóry po opalaniu.
Plusy
- opakowanie, zwykłe, ale poręczne w ładnym, nasyconym kolorze, z łatwym otwieraniem
- cena, kosztowało ok. 9zł, także taniocha!
- zapach - to największy plus tego produktu. Uwiódł mnie całkowicie. Co ciekawe po nasmarowaniu długo czuć go jeszcze na skórze, bomba!
- po nasmarowaniu skóra jest miękka, delikatna, nawilżona i wygładzona.
- opalenizna jest bardziej uwidoczniona, lekko lśni.

Minusy
- dostępność; widziałam tylko w Rossmannie (ale mieszkam w małej mieścinie, gdzie mało co idzie znaleźć :))
- nie zauważyłam jako takiego przedłużania opalenizny.
- mleczko jest mało wydajne. Gdy smarujemy całe ciało - starcza na 3-4 razy.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1 opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[931784].usefull || 0 }}% pomocna.

Salon fryzjerski

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 77

Bardzo na +

Balsam po opalaniu według mnie ma głównie nawilżać i łagodzić skutki poparzenia, jeśli takowe nastąpiło.
Ten się sprawdza i za to bardzo go lubię :)

+nawilża, skóra po jego zastosowaniu jest gładka i miękka
+łagodzi podrażnienia, poparzona skóra ewidentnie mniej piecze i szybko brązowieje
+zazwyczaj jak się za mocno spalę to schodzi mi skóra, gdy używam tego balsamu, to się nie dzieje :)
+ładnie, delikatnie pachnie
+bardzo łatwo i równomiernie się rozprowadza
+dość szybko się wchłania
+niska cena

+/- utrwalanie utrwalaniem, tutaj raczej jest to zasługa dodatku samoopalacza, jak w balsamach brązujących :P zmyje się po kilku razach

Tak więc jeśli się sprawdza i nie ma poważnych wad to polecam :) i na pewno kupię ponownie.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: około 3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[928224].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 61

Jedyny, najlepszy

Po raz pierwszy kupiłam go w górach kiedy przesadziłam ze słońcem na basenie. Byłam wtedy wrecz poparzona, a Ziaja mi pomogła. Po trzech dniach stosowania praktycznie nic już mnie nie bolało, a moja opalenizna nie była czerwona a brazowa. Od tamtej pory zawsze go kupuję w lato, i stosuję po opalaniu, rano i wieczorem. Na prawdę działa:

+zawsze opalam się na czerowno, dzięki temu mleczku po dwóch dniach stosowania jestem już brązowa, za to ogromny plus
+przedłuża i pogłębia opaleniznę
+koji i łagodzi skórę po opalaniu
+nie zawiera tandetnych świecących drobinek jak inne produkty tego typu
+nie brudzi ubrań
+szybko się wchłania, od razu można się ubrać
+trochę nawet nawilża, ale na krótko
+bardzo tani

Co do minusów to
-ma trochę męczący zapach, po kilku opakowaniach na prawdę się nudzi
-jest mało wydajny
-ma małe opakowanie

Jest świetny, polecam każdemu! :)

Ilość zużytych opakowań: 3 x 200 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[908630].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 57

Może być

Kupiłam je z myślą o utrwaleniu opalenizny i nawilżeniu skóry po ekspozycji słonecznej. I stwierdzam, że jest dość średni.

Zalety:
- ładnie pachnie
- przedłuża trwałość opalenizny
- jest dość niedrogi

Wady:
- ma dość rzadką konsystencję
- długo się wchłania
- nie zauważyłam aby nawilżał, godzinę po nałożeniu skóra wciąż jest sucha :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[908144].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 19

świetne!

Używałam go latem w okresie intensywnego opalania c;
Bardzo fajne, wygodne w użyciu, niestety kiedy skończyło mi się pierwsze opakowanie nie mogłam dostać drugiego w swojej pobliskiej drogerii, ale na pewno do niego wrócę.

Plusy:
+ koi podrażnioną słońcem skórę
+ mało kosztuje
+ świetnie nawilża
+ delikatnie, naturalnie brązuje skórę
+ przyjemnie pachnie
+ bardzo wydajny
+ dobrze się rozprowadza
+ szybko się wchłania

Jest świetny, bardzo polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[855333].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 216

Super!

Mleczko kupiłam po bardzo intensywnym opalaniu, moja skóra potrzebowała ratunku :)

PLUSY:
+ daje ulgę po przedawkowaniu słońca, ponadto, skóra mniej piecze lub wcale
+ ładnie nawilża
+ szybko się wchłania
+ po opalaniu skóra nie jest czerwona
+ delikatnie podkręca kolor opalenizny
+ cena i dostępność (Rossman, apteki)

MINUSY:
- mnie drażni zapach, jest dość dziwny

Podsumowując, uważam, ze jest to bardzo udany produkt i z czystym sumieniem mogę polecić.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[815674].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Zdecydowanie polecam!

W tym roku udało mi się wreszcie uzyskać piękną złotą opaleniznę (m.in. dzięki mleczku do opalania z Ziaji ;)). Poszukiwałam więc produktu który pomoże mi ją utrzymać na dłużej, mój wybór padł na ten produkt i uważam że jest na prawdę świetny!

* zacznijmy od tego, że kosztował niewiele, troche ponad 8 zł.
* świetnie nawilża czego skóra po opalaniu bardzo potrzebuje
* niesamowicie szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy na skórze.
* cudownie wygładza skóre, po żadnym balsamie do ciała nie miałam tak przyjemnie gładkiej skóry
* delikatnie pogłębia brązowy odcień opalenizny
* ślicznie pachnie

Jak dla mnie same plusy :)

Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie pierwszego opakowania ale na pewno kupię kolejne

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[805461].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 6

Napisanych recenzji: 141

Bardzo dobre

To pierwsze i jak na razie jedyne mkeczko po opalaniu jakie stosuję. Jestem na tak. :)

+ wygładza i nawilża skórę, jest miękka i przyjemna w dotyku.
+ troszkę brązuje opaleniznę (ja opalam się raczej na różowo niż na brązowo, więc dla mnie to duży plus).
+ wydaje mi się, że brązuje też trochę resztę ciała, tą nieopaloną ;)
+ wydajny.
+ ma przyjemny, bursztynowy zapach.
+ koloru mleczno białego, na ciele bezbarwny, ale jak zaschnie na zakrętce to robi się brązowy, co jest najlepszym potwierdzeniem, że faktycznie brązuje opaleniznę. ;)

Ilość zużytych opakowań: 1, w trakcie drugiego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[804713].usefull || 0 }}% pomocna.