Polecamy: Zostań twarzą Kinder Bueno

Ingrid Cosmetics, Ideal Face, Luksusowy jedwabisty fluid z pompką

Ingrid Cosmetics, Ideal Face, Luksusowy jedwabisty fluid z pompką

Cena już od 14,02 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Twoja twarz zachowa idealny wygląd, gdy sięgniesz po nowy liksusowy fluid Ideal Face o lekkiej aksamitnej konsystencji, który dzięki swoim właściwościom gwarantuje niezwykle trwały i efektowny makijaż na cały dzień. Innowacyjne kosmetyczne mikrosfery absorbują nadmierną ilość sebum, pozostawiając skóręaksamitnie matową. Mikronizowane pigmenty zapewniają doskonałe krycie oraz idealne dopasowanie do koloru skóry. Fluid zawiera składnik zwiększający trwałość makijażu, odpowiednio nawilża i wygładza skórę, perfekcyjnie kryjąc niedoskonałości. Zawartość naturalnej betainy stymuluje produkcję kolageny przez fibroblasty, dzięki czemu Twoja skóra staje się elastyczna, mocniejsza, a zmarszczki i bruzdy mniej widoczne. Twoja skóra pozostaje jedwabiście gładka i aksamitna w dotyku. Idealnie rozprowadza się na twarzy nie pozostawiając smug i przebarwień.
Filtr UV chroni przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych.

fluidy
Krycie
lekkie
w buteleczce, z pompką
Cera
normalna
hipoalergiczna

Lekki podkład na co dzień

Kupiłam podkład w lokalnej drogerii za kilkanaście złotych. Wybrałam odcień nr 12. Podkład dobrze rozprowadza się na twarzy palcami, gąbką lub pędzlem. Podoba mi się jego wykończenie, wygląda naturalnie.

Plusy:
+ niska cena
+ wydajny
+ nie oksyduje
+ daje naturalne wykończenie
+ posiadaczki jasnej karnacji znajdą odpowiedni kolor dla siebie :)
+ lekki podkład, idealny do stosowania na co dzień.

Minusy:
- niestety na mojej twarzy po jakimś czasie zaczyna się świecić (posiadam cerę tłustą i mieszaną).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1482871].usefull || 0 }}% pomocna.

Kiedyś idealny

Używam tego podkładu od 3 lat. Kiedyś bardziej mi odpowiadał, ale ostatnie 2 opakowania są nieco inne... Nieestetycznie wygląda na twarzy, tworzy delikatna maske... Kupiłam kolor 12, po jakimś czasie okazalo sie że pompka nawaliła a podkład wydawał mi sie za ciemny. Tydzien po zakupie 12 dokupiłam kolor 11, który dopiero w połączeniu z 12 jest w porządku. Obecnie szukam jakiegoś zamiennika. Ale nie jest zły, nie zrobi nikomu krzywdy :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1473236].usefull || 0 }}% pomocna.

Niestety zawiódł mnie

Zakupiłam go w zeszłym miesiacu w hebe. Liczyłam na fajne krycie i ze będzie utrzymywał sie fajnuie na skórze. Niestety zwiodłąm się. Podkład ani specjalnie nie kryje, świeci sie już po 2 óch godzinach i nie wyglada estetycznie na skórze. W tym okresie nie sprawdził się być może latem będzie lepszy chociaz odcień może byc wówczas za jasny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1470402].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak przykleić sztuczne rzęsy?

Wykorzystała: kilka próbek

Raczej nie

Wziełam próbkę podkładu ,aby wypróbować go i używać na co dzień, zamiennie z color stayem.

+Niska cena
+/- Ciemnieje. Ja kupiłam kolor light ivory,czyli najjaśniejszy z gammy i początkowo jak go uzyłam był bardzo jasny, az pomyślałam,że zbyt jasny. Jednak po czasie ściemniał tak do poziomu Revlon 150, wiec jak dla mnie to PLUS bo mi odpowiada po tej oksydacji >jednak jesli któraś jest jeszcze wiekszym bladziochem no to będzie się delikatnie odcinał.
- Niby COVER ,ale bez cover. Krycie słabe ,musiałam w kilka miejsc dokładać pierre rene aby zakryć niedoskonałości.
-Okropnie podkreśla suche skórki. Jeszcze solo tak nie widać tego, ale po przypudrowaniu masakra (i nie to nie wina pudru), okropne suche place na czole, na policzku, na nosie- nawet nie wiedziałam,ze mam tyle miejsc suchych! Spryskałam gotowy makijaz tonikiem Evree i troche pomógł jednak z bliska widać, jest to bardzo nie estetyczne - fuu.
-Trwałość słaba po kilku godzinach (okolo 3-4) wchodzi w załamania i zmarszczki.
-Nie matuje
-Nie ładnie wygląda na buzi , nie stapia się z nią.

Nie wiem jak spisuje się opakowanie bo miałam próbkę w słoiczku, ktora wystarczyła mi na jakieś 4 użycia ,choć po pierwszym wiedziałam,ze go nie polubie.
Dodaje swatche dla porównania kolorów. Myśle,ze podkład moze byc dobry dla cery ktora jednak nie potrzebuje mocniejszego, a nawet średniego krycia i jest mało wymagająca.
Zaznacze,ze mam cere tłustą/mieszaną.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1468717].usefull || 0 }}% pomocna.

Hmmm

Swojego czasu był u mnie numer 1. Jedyny jego minus w tamtym czasie to ciemny kolor, ale latem był idealny. Baaaardzo się lubiliśmy i zawsze do niego wracałam. Odpowiadało mi jego krycie, konsystencja, opakowanie, cena. Był moim pierwszym podkładem, a ja pojęcia zielonego o makijażu nie miałam, mimo to jakoś mi się z nim współpracowało tzn. nie robił mi efektu maski, nie zostawił smug, "nie ciastkował" się, nie rolował. Z trwałości też byłam zadowolona. Z tego co wiem spory czas temu weszły jego inne odcienie, ale jakoś po wypróbowaniu innych podkładów nie mogę przełamać się do jego ponownego zakupu choć przeszłam przez wiele jego opakowań. Nie jestem pewna ( dlatego wspominam o tym na końcu), ale CHYBA mnie zapychał ? Tamten czas był rewolucją na mojej twarzy i w życiu wypryski, zaskórniki i złożyło się akurat tak, że odstawiając go zaczęłam używać innych podkładów inaczej dbać o moja cerę i zaczęłam baaardzo dużo podróżować co sprawiło, że również zmieniał się klimat. Więc teraz kiedy w większości pozbyłam się moich problemów z cerą chyba mam obawę przed tym by go użyć bo boję się powrotu trądziku ?? (choć nie wiem czy to on go powodował)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1445641].usefull || 0 }}% pomocna.

Trafiłam na bubel

Zachęcona opiniami wizażanek postanowiłam, że przy okazji wezmę go na spróbowanie. Trafiłam na promocję w drogerii Jasmin. Cena ok. 14 zł.
Produkt zapakowany w kartonik dodatkowo ofoliowany. Po prostu cud-miód. Czego chcieć więcej?
Po rozpakowaniu zaczęłam pompować, pompować....i ciągle nic...odkręciłam zakrętkę i okazało się, że nie ma wężyka doprowadzającego fluid do pompki :/
Myślałam, że może przy produkcji za słabo był wciśnięty, ale po "zanurkowaniu" w podkładzie niczego nie znalazłam. Szkoda, bo wyciągnięcie fluidu przez taki otworek granicy z cudem. Konsystencja nie jest aż tak zbyt lejąca.
Druga sprawa to kolor. Fatalny opis, który nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Wybrałam "Ciepły beż", który wygląda jak "Brudny piasek". Kolor na twarzy wygląda bardzo ziemiście, po prostu twarz nabiera charakterystycznej maski jak przy charakteryzacji teatralnej-starej zmęczonej życiem baby :/
Trzeci mankament to błysk. Skóra się błyszczy, że bez pudru transparentnego nie podchodź. Kolejna sprawa to trwałość, po kilku godzinach znika z twarzy a wieczorem nie ma co zmywać. Po prostu jak dla mnie BUBEL!!!
Dam 2 gwiazdki tylko za opakowanie (pompka działająca to fajna rzecz) i ofoliowany kartonik (nie ma ryzyka, że ktoś paćkał paluchami).

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1439551].usefull || 0 }}% pomocna.

Niestety nie:(

Kupiłam kiedyś na szybkiego bo w sklepie internetowym, w którym zamówiłam mój hit (Revlon CS) opóźniała się przesyłka a jak zwykle zamówiłam na ostatnią chwilę i musiałam na szybko ratować się kupieniem czegokolwiek.

Niestety podkład nie spełnił moich oczekiwań :(
+najjaśniejszy odcień okazał się na mojej skórze za ciemny. Jestem niby bladolica ale nie jakoś ekstremalnie :(
+kiepsko się rozprowadza i zostawia smugi i plamy. Najlepiej rozprowadzał mi się na bazie silikonowej
+trzeba go mocno zmatowić bo inaczej szybko się błyszczy
+podkreśla widoczność suchych skórek i porów
+schodzi nierównomiernie, nie jest zbyt trwały
+wygląda nienaturalnie, zostawia ślady na ubraniach

Z moją skórą się nie polubił :(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1429566].usefull || 0 }}% pomocna.

Dziwny, nie polecam

Kupiłam sobie odcień 11 nude / cielisty, mimo że jestem typowym żółtawym bladziochem i większość podkładów ze stacjonarnych drogerii jest dla mnie za ciemna, ale że było lato, pomyślałam, że będzie spoko. Jednak o ile poziom jasności, że tak powiem, był w porządku, to jednak ma dziwny, chłodny, szarawy (!) odcień, a oksyduje na lekko różowawy. Na mnie wygląda paskudnie, brudno i nie wiem w sumie, czy komukolwiek by pasował (może neutralnym, lekko chłodnym odcieniom skóry). Świeci się też strasznie bez przypudrowania, co samo w sobie nie jest ogromną wadą, ale jednocześnie wygląda jak dla mnie zbyt ciastkowato jak na podkład o naturalnym wykończeniu, ale jeśli macie ładną, suchą / normalną cerę bez nierównej struktury skóry i rozszerzonych porów, może wam przypasuje. Co do trwałości, nie wypowiem się, bo nie zmusiłabym się do noszenia go przez cały dzień, ja w mieszaniu podkładów wykorzystuję go jako taki neutralny "wypełniacz".

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1426271].usefull || 0 }}% pomocna.

Niestety nie :/

Kupilam ten podklad zachecona dobrym doswiadczeniem z podkladem rozswietlajacym tej firmy oraz cena - 15 zl. Wybralam jeden z najjasniejszych odcieni, niestety nie pamietam numerku. Zaraz po przyjsciu do domu z drogerii postanowilam wyprobowac podklad, zmylam makijaz i nalozylam fluid gabeczka. Wszytsko pieknie: krycie, mat, rozswietlenie, bylam zachwycona ze udalo mi sie zdobuc kosmetycznego Graala. Na fali uniesienia zmylma podklad i poszlam spac.
Rano postanowilam umalowac sie nim do pracy i sprawdzic czy w ciagu calego dnia rowniez zda egzamin. no i niestety nie zdal. Faktycznie zaraz po nalozeniu skora wyglada fantastycznie, jest gladka, jednolita, lekko rozswietlona ...po pewnym czasie jednak podklad sie utlenia i ciemnieje (!!), skora zaczyna sie wsciekle swiecic od sebum a nawet najdelikatnijesze dotkniecie buzi sciaga z niej warstwe kosmetyku zostawiajac gole placki. Pod koniec dnia podkladu prawie juz nie mialam na buzi, a to co zostalo wygladalo naprawde zle.
Dodam, ze nie mam jakiejs bardzo problematycznej, tlustej skory, raczej normalna wiec tym bardziej jestem rozczarowana. Moim zdaniem ten podklad sprawdzi sie na naprawde suchej skorze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1403011].usefull || 0 }}% pomocna.

Super

Bardzo tani i łatwo dostępny podkład. Posiada dużą gamę odcieni dzięki czemu posiadaczki nawet bardzo jasnej cery znajdą coś dla siebie. Wygodne opakowanie z pompką, która ułatwia dozowanie. Łatwo nakłada się na skórę i długo na niej utrzymuje, a jednocześnie nie robi efektu maski. Ponadto jego lekka konsystencja pomaga w nakładaniu, efekt jest dzięki temu delikatny. Śmiało można porównać go z podkładami z "wyższej półki".

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1393626].usefull || 0 }}% pomocna.