Ingrid, Ideal Face (Luksusowy jedwabisty fluid z pompką)

Ingrid, Ideal Face

Cena już od 12,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Twoja twarz zachowa idealny wygląd, gdy sięgniesz po nowy liksusowy fluid Ideal Face o lekkiej aksamitnej konsystencji, który dzięki swoim właściwościom gwarantuje niezwykle trwały i efektowny makijaż na cały dzień. Innowacyjne kosmetyczne mikrosfery absorbują nadmierną ilość sebum, pozostawiając skóręaksamitnie matową. Mikronizowane pigmenty zapewniają doskonałe krycie oraz idealne dopasowanie do koloru skóry. Fluid zawiera składnik zwiększający trwałość makijażu, odpowiednio nawilża i wygładza skórę, perfekcyjnie kryjąc niedoskonałości. Zawartość naturalnej betainy stymuluje produkcję kolageny przez fibroblasty, dzięki czemu Twoja skóra staje się elastyczna, mocniejsza, a zmarszczki i bruzdy mniej widoczne. Twoja skóra pozostaje jedwabiście gładka i aksamitna w dotyku. Idealnie rozprowadza się na twarzy nie pozostawiając smug i przebarwień.
Filtr UV chroni przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych.

fluidy

• CI 77492,
  • CI77491

Napisanych recenzji: 1

Ingrid - rewelacja

Świetny jest ten podkład od Ingrid <3 Zakochałam sie w nim. Świetnie kryje dobrze się rozprowadza i przede wszystkim wreszcie znalazłam kolor dla siebie odpowiedni!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1216521].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 13

Rewelacja :)

Pierwsze nałożenie (palcami) było tragiczne, miałam go już rzucić w kat, bo strasznie się swiecilam :/ale coś mnie ruszyło - dalam jeszcze jedna szanse i wzięłam pędzel... Efekt - genialny! Ogólnie skóra w strefie t bardzo mi się świeci, zaden podkład długo nie daje rady, ale ingrid jest wyjątkiem. Pudruje pudrem sypkie po 7 rano i dopiero około 14 robie delikatna poprawkę - szok! Potrafię go mieć nawet 16h na dzień i wygląda naprawdę bardo dobrze po takim czasie :) nawet colorstay nie jest tak dobry.
Dziewczyny jestem ogólnie bardzo wybredna do podkładów, ile z astora bądź Loreal rozdalam bo mi nie pasowały tego nie potrafię zliczyć, a ten podkladzik za 16 zł to cudo :) do tego
Bardzo dobrze kryje (choc większych problemów z cera nie mam, oprócz błyszczenia strefy T)
POLECAM!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1212658].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Cudowny podkład!

Ten podkład jest absolutnie rewelacyjny! Żałuję, że trafiłam na niego dopiero teraz. :< Stosuję od miesiąca i nie mam zamiaru w najbliższej przyszłości się z nim rozstawać. Miłość od pierwszego nałożenia :D Mam cerę przetłuszczającą się w strefie T, ale ten podkładzik bardzo dobrze sobie radzi. Oczywiście potrzebuje drobnych poprawek w ciągu dnia, ale i tak bardzo ładnie się trzyma i nie świecę się jak żarówka. Do tego kosztował mnie jedyne 17zł w Rossmanie, a wiem, że można go też taniej zdobyć. Nie przesusza mi buźki, nie podkreśla suchych skórek, bardzo ładnie pachnie, nie ciemnieje. Jedynym malutkim minusem jest pompka, która czasem się lubi zacinać. Nakładam go pędzlem. Najjaśniejszy kolor jest idealny dla bladziochów, takich jak ja !! :) Jednym słowem, POLECAM!!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1200308].usefull || 0 }}% pomocna.

Polki w mieście konturowanie oczu

Napisanych recenzji: 4

'Płakałam ze szczęścia'

'Płakałam ze szczęścia', gdy po ponad pół roku poszukiwań znalazłam ten podkład.
Wcześniej czytałam o nim recenzje, jedna z nich miała treść :' '' Bardzo fajny podkład, niedrogi, dobrze kryje' - myślę- fajna ściema. Jednakże kobieta pokazała tutorial i na prawdę uwierzyłam.
Podkład jest naprawde genialny jak na swoją cenę- ja dałam za swój 19zł niecałe- kupowałam w Hebe- w Naturze tańszy- ale wybrałam Hebe, ponieważ za sama obsługę te produkty powinny kosztować 2x tyle. Kobietka w tej drogerii praktycznie wlazła mi w tył- idealnie dopasowała odcień do mojej twarzy, w taki sposób, że nie ma różnicy między kolorem podkładu a moją szyją - sama była w szoku.
Podkład nieznacznie oksyduje- tego typu- ponieważ sa inne podkłady tej marki, które oksydują bardzo mocno- ale ten- lekko tylko ciemnieje. Ja mam odcień 11 bodajże - ale jest jeszcze jaśniejszy dla typowych bladziochów;)
Wydałam mnóstwo pieniędzy na Rossmannowskie podkłady w cenie do 25 zł- wszystkie mnie zawiodły.
Ten podkład- z ręką na sercu- nie daje efektu maski. Jest to bardzo fajny podkład przede wszystkim dla tych, którzy szukają dobrych, a tańszych.
Na pewno mój hit! Co mnie zaszokowało- to fakt, że żadna sucha skórka nie została podkreślona, twarz nawilżona, rozpromieniona. Ja mam cerę mieszaną, ze skłonnościami do tłustej- więc troszkę się świecę, ale mnie to nie przeszkadza - zawsze puder transparentny nosze przy sobie i pędzel ;) Długo się utrzymuje i się nie ściera;D przetestowałam w warunkach dzikich xd ponieważ nałożyłam podkład, przypudrowałam i przysnęłam ;D wstałam za 5godzin i na poduszce nic nie było odbite- wszystko zachowane na twarzy- także szok ;D Jeśli nie stać Was na produkty z wyższej półki to polecam ten produkt oraz inne od Verony.

Dodam jeszcze, że jeśli twarz jest niezadbana to nic nie pomoże. Podkłady nie wyrównują struktury twarzy (!) tylko jej koloryt. Pod podkłady należy dać czy to baze czy krem (musi lubić się z podkładem, bo jeśli nie to będzie klapa). No i zazwyczaj trzeba wykończyć- raczej nie powinno wychodzić się na miasto z podkładem na twarzy- trzeba go przypudrować lekko - inaczej taki ćwierć makijaż to nie makijaż tylko obciach ;)
Jest jeden malutki minusik- nie nadaje się na lato w dni upalne, gdy siedzi się w pełnym słońcu - spłynie z twarzy - ale nie wiem czy coś wytrzyma na buzi w takich warunkach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1165581].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 7

Bardzo dobry

Fluid jak na swoją cenę jest BARDZO WYDAJNY!
Maluję się codziennie a opakowanie starcza mi na 4/5 miesięcy.

Używam go jako fluidu a jaśniejszego odcienia jako korektora pod oczy lub na zaczerwienienia. Bardzo ładnie kryje, nie wysusza, nie podkreśla suchych skórek, jest trwały. Zależy od cery, ja co kilka godzin muszę sobie przypudrować czoło i nos. Ale trzyma się cały dzień :)

W Naturze kosztuje koło 18,00PLN ale ja go kupuję w małej drogerii Laboo za 15,00.
Kiedyś zakupiłam fluid z L'oreal za prawie 50,00PLN, i się przy tym chowa!
Droższe naprawdę nie zawsze znaczy lepsze.

Polecam, jak do tej pory NAJLEPSZY JAKI MIAŁAM.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1165456].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

produkt bardzo dobry!

Ostatnio zakupiłam i jest bardzo zadowolona! Bardzo dobrze się rozprowadza czy to palcami czy gąbeczką. Cena również okej. Mam skórę suchą, marwiłam się, że będzie podkreślał mi suche skórki. Bez obaw nie robi tego, jeśli pod niego nałożymy delikatną warstwę kremu. Opakowanie bardzo wygodne. Spełnia swoje funkcje. Jestem zdecydowanie na tak :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1150946].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

Podkład bardzo dobrze się sprawdza, przyjazny cenowo

Produkt kupiłam będąc na zakupach z przyjaciółką. Zachęcił mnie ceną i całkiem ładnym opakowaniem. Powiem szczerze, że ostatnio coraz częściej przekonuję się do kosmetyków, nie kosztujących fortuny.
Na plus jest to, że świetnie się rozprowadza(to bardzo dla mnie ważne, gdyż zwykle mam mało czasu na makijaż przed wyjściem), używając go zimą mogę śmiało powiedzieć, że dobrze nawilża i co również dla mnie dosyć ważne nie wymaga poprawek w ciągu dnia-zwykle utrzymuje się cały dzień. Ja używam najjaśniejszego odcienia i bardzo ładnie zakrywa mi zaczerwienia.
Minusów jak dla mnie nie ma. Dodam, że aplikuje go pędzelkiem i wygląda super(może to ma jakieś znaczenie)

Używam tego produktu od: maja
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1095831].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 22

Godny polecenia ;)

Posiadam 2 odcienie, najpierw kupiłam 15, gdyż jestem blada, a jaśniejszych nie było wcześniej. Jest jednak trochę za ciemny i wpada lekko w różowe tony, co bardzo mi nie odpowiada. Ale... Ostatnio zobaczyłam, że są już dostępne jaśniejsze i bez zastanowienia kupiłam odcien 10,jest bardzo jasny, wpada w żółte tony, akurat dla mnie. Teraz mieszam je ze sobą i kolor jest idealny dla mojej twarzy. Ogólnie mam problemy ze skórą, zaskorniki, trądzik, cera mieszana, na początku bałam się po niego sięgnąć gdyż nie jest to podkład matujący, ale na chwilę obecną sprawdza się u mnie :)
Plusy:
-cena!!
-krycie, jest w miarę w porządku, myślę że coś koło bourjois healthy mix, a cena bez porównania :)
-zauważyłam, że gdy nakładam go palcami wydaje się taki świecący na twarzy, bardzo naturalny i rozświetlający, a gdy sięgnęłam po beauty blender jest matujący, nie wiem od czego to zależy, ale mi pasuje;)
-konsystencja, jest gesty i dobrze się go rozprowadza
-opakowanie z pompka
-nie wysusza
-nie zapycha
-trwałość, spokojnie cały dzień w szkole bez poprawek

Mały minusik za kolory, od 11 wpadają w róż:)

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1095286].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 6

godny polecenia, ładnie kryje, matuje

stosuje odcienie 15- naturalny oraz 16-brzoskwiniowy;
nakładam na krem matujący, palcami

* ładniekryje
* matuje, cera matowa cały dzień
* odcienie naturalne, dobrze dopasowaju się do koloru skóry
* po nałożeniu miła, jedwabista skóra
* tani - jakość porównywalna do drogich podkładów

* w ciągu dnia wymaga małej poprawki, u mnie w okolicach nosa, ale w tym miescu moja skóra jest zawsze zaczerwieniona

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania 40ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1090966].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 37

mieszane mam uczucia

Mam bardzo mieszane uczucia.Mam kolor 15 jest idealny gdyby nie ciemniał- niestety lekko ciemnieje. Mam ogólnie problem z kolorami bo 10 jest tak jasna, a nie wiem czy 11 czy 15 jest jaśniejsza nie miałam możliwości porównać nie było testerów mniejsza o to. Podkład jest dobrze kryjący, po nałożeniu lekko trzeba przypudrować bo skóra się świeci, ale nie jest tu największy minus wydaje mi się, że strasznie podkreśla zmarszczki i wągry, nie wygładza. Na tą chwilę gdy mam większe problemy niż wągry i zmarszczki może być. Wypróbowałam już wiele podkładów, choć nie lubię takiego krycia, ale musiałam polubić w tej cenie ciężko o coś lepszego.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1049766].usefull || 0 }}% pomocna.