Ingrid, Ideal Face (Luksusowy jedwabisty fluid z pompką)

Ingrid, Ideal Face

Cena już od 12,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Twoja twarz zachowa idealny wygląd, gdy sięgniesz po nowy liksusowy fluid Ideal Face o lekkiej aksamitnej konsystencji, który dzięki swoim właściwościom gwarantuje niezwykle trwały i efektowny makijaż na cały dzień. Innowacyjne kosmetyczne mikrosfery absorbują nadmierną ilość sebum, pozostawiając skóręaksamitnie matową. Mikronizowane pigmenty zapewniają doskonałe krycie oraz idealne dopasowanie do koloru skóry. Fluid zawiera składnik zwiększający trwałość makijażu, odpowiednio nawilża i wygładza skórę, perfekcyjnie kryjąc niedoskonałości. Zawartość naturalnej betainy stymuluje produkcję kolageny przez fibroblasty, dzięki czemu Twoja skóra staje się elastyczna, mocniejsza, a zmarszczki i bruzdy mniej widoczne. Twoja skóra pozostaje jedwabiście gładka i aksamitna w dotyku. Idealnie rozprowadza się na twarzy nie pozostawiając smug i przebarwień.
Filtr UV chroni przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych.

fluidy
Krycie
lekkie
w buteleczce, z pompką

Napisanych recenzji: 7

Godny polecenia

W tak niskiej cenie nie ma chyba lepszego dla mojej cery. Duża gama kolorystyczna - każdy znajdzie kolor dla siebie. Produkt bardzo ładnie kryje już po pierwszej warstwie, krycie można stopniować. Umiejętnie nałożony nie zrobi maski nawet przy 3 warstwach. Podkład daje na skórze satynowy, lekko świetlisty efekt. Produkt oczywiście trzeba utrwalić pudrem (jak każdy inny fluid). Długo utrzymuje się na skórze, nie zapycha jej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1249488].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 13

Średni

+gama kolorystyczna (jestem baardzo blada, niczym mąka, kolor "kość słoniowa" jest mega jasny!)
+konsystencja
+krycie

-tworzy "maskę" i podkresla suche skórki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1249066].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Świetny

Kupilam go w osiedlowej drogerii, bo pilnie poszukiwalam podkladu w bardzo jasnym odcieniu do mieszania z zaciemnym L'orealem. I jesli chodzi o to - super. Najjasniejszy odcien jest bardzo jasny, wpada w zolte tony, co jest dla mnie bardzo wazne, a co po za tym - jest bardzo tani! Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1247611].usefull || 0 }}% pomocna.

Bobbi Brown - Jak dobrać kolor podkładu

Napisanych recenzji: 52

Jestem na tak! :-)

Mam w odcieniu 15 (naturalny), ktory swietnie sie u mnie spisuje zima :-)

Opakowanie bardzo ladne, super, ze z pompka.

Fluid jest trwaly, dobrze kryje niedoskonalosci i nawilza. Bardzo dobry produkt za niska cene! :-)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1247451].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 19

Dobry,gdyby nie efekt świecenia

Początkowo byłam nim zachwycona,kolor 10 kość słoniowa jest idealny do mojej bladej cery.Podkład naprawdę dobrze kryje i wygląda naturalnie.Dobrze stapia się ze skórą,choć początkowo ciężko się go nakłada,lecz nawilżona gąbeczka idealnie go zaaplikuje.Niestety po 2 godzinach cała moja strefa T wygląda jakby ktoś polał mnie olejem.Mimo,że nakładałam duża ilość pudru matującego przed i po świecenie jest zawsze...
Podkład jak na taką cenę i gamę kolorów jest świetny jednak nie mogę przeboleć,że raczej nie nadaje się do mojej tłustej cery.
Będę próbować aplikować go na mocno matującą bazę może to coś da.
Generalnie jest warty polecenia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1246791].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Uwielbiam

Cena 18zł w naturze moj kolor nude. Mam cerę z przebarwieniami, rozszerzone pory itp.Podkład idealnie kryje, nalozony gąbką wygląda perfekcyjnie. Jedyna wada (ale to moze wina mojej cery) po poł godz twarz mi się świeci strasznie. ale to zalatwia puder transaparentny wiec jest ok. Obecnie mieszam go z true match loreala (bo zuzyc trzeba a sam mi nie odpowiada). Poleca, polecam polecam!!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1243953].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 37

Rewelka!

Mój kolor to numerek 16 - Brzoskwinia (Pech)

Pamiętam, że kupiłam go kompletnie w ciemno, zachęcona przede wszystkim rewelacyjną, ceną (kupiłam go na promocji w Carrefourze za 6,99 - przed promocją kosztował ok. 18 zł za 35 ml) i naprawdę się nie zawiodłam.

Zalety:
+ pomimo lekkiej aksamitnej konsystencji podkład daje mocno matowy efekt, taki jaki bardzo lubię, dzięki czemu zakrywa wszelkie niedoskonałości i zaczerwienienia skóry,
+ jest naprawdę bardzo trwały, co mnie pozytywnie zaskoczyło, bo aż takiej trwałości się nie spodziewałam - przypudrowany wytrzymuje spokojnie 8-9 godzin,
+ nie roluje się, ani z bazą, ani z żadnym kremem,
+ kompletnie nie zapycha,
+ nie miałam jakichkolwiek problemów z jego nakładaniem (palcami), nie pozostawiał u mnie żadnych plam, nie podkreślał suchych skórek,
+ naturalny efekt krycia - nie powodował efektu maski,
+ bardzo wydajny,
+ nie wysusza, a sprawia, że skóra jest nawilżona.

Wady:
- po czasie ciemnieje, ale tylko delikatnie,
- troszkę brudzi ubrania,
- największą wadą tego kosmetyku jest jednak totalnie beznadziejna pompka, która zepsuła się mi już w połowie użytkowania kosmetyku. Nie wiem czy ta pompeczka się połamała czy co, ale niestety potem podkład musiałam wydobywać z opakowania patyczkiem kosmetycznym,
- także zakrętka podkładu nadaje się do wymiany - nie trzyma się buteleczki i bardzo szybko zaczęła pękać, pomimo tego, że pokład ani razu mi nie upadł.

Pomimo kilku wad, chętnie bym do niego wróciła, bo jest trwały i świetnie matuje, a to w podkładach jest dla mnie najważniejsze.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1242196].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 25

Zapychacz

Mam ten podkład w odcieniu najjaśniejszym 10 Kość Słoniowa.
Plusy:
+ dobre krycie
+ trwałość (po przypudrowaniu trzyma cały dzień)
+ konsystencja, przyjemnie się go aplikuje (nie robi smug)
+ kolor (idealnie wtapia się w cerę)
+ cena (14zł)
+ wydajność
+ ładne opakowanie z pompką
Minusy:
- dostępność (zamawiam przez Internet)
- podkreśla suche skórki
- ZAPYCHA!! Użyje go raz na drugi dzień mam niespodzianki :(
- bardzo się świeci więc bez pudru ani rusz
- daje troche efekt maski
- lepi się (bez pudru)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1237213].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

Ingrid - rewelacja

Świetny jest ten podkład od Ingrid <3 Zakochałam sie w nim. Świetnie kryje dobrze się rozprowadza i przede wszystkim wreszcie znalazłam kolor dla siebie odpowiedni!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1216521].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 13

Rewelacja :)

Pierwsze nałożenie (palcami) było tragiczne, miałam go już rzucić w kat, bo strasznie się swiecilam :/ale coś mnie ruszyło - dalam jeszcze jedna szanse i wzięłam pędzel... Efekt - genialny! Ogólnie skóra w strefie t bardzo mi się świeci, zaden podkład długo nie daje rady, ale ingrid jest wyjątkiem. Pudruje pudrem sypkie po 7 rano i dopiero około 14 robie delikatna poprawkę - szok! Potrafię go mieć nawet 16h na dzień i wygląda naprawdę bardo dobrze po takim czasie :) nawet colorstay nie jest tak dobry.
Dziewczyny jestem ogólnie bardzo wybredna do podkładów, ile z astora bądź Loreal rozdalam bo mi nie pasowały tego nie potrafię zliczyć, a ten podkladzik za 16 zł to cudo :) do tego
Bardzo dobrze kryje (choc większych problemów z cera nie mam, oprócz błyszczenia strefy T)
POLECAM!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1212658].usefull || 0 }}% pomocna.