Verona, Ingrid, Ideal Face (Luksusowy jedwabisty fluid z pompką)

Verona, Ingrid, Ideal Face (Luksusowy jedwabisty fluid z pompką)

Cena już od 12,99 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Twoja twarz zachowa idealny wygląd, gdy sięgniesz po nowy liksusowy fluid Ideal Face o lekkiej aksamitnej konsystencji, który dzięki swoim właściwościom gwarantuje niezwykle trwały i efektowny makijaż na cały dzień. Innowacyjne kosmetyczne mikrosfery absorbują nadmierną ilość sebum, pozostawiając skóręaksamitnie matową. Mikronizowane pigmenty zapewniają doskonałe krycie oraz idealne dopasowanie do koloru skóry. Fluid zawiera składnik zwiększający trwałość makijażu, odpowiednio nawilża i wygładza skórę, perfekcyjnie kryjąc niedoskonałości. Zawartość naturalnej betainy stymuluje produkcję kolageny przez fibroblasty, dzięki czemu Twoja skóra staje się elastyczna, mocniejsza, a zmarszczki i bruzdy mniej widoczne. Twoja skóra pozostaje jedwabiście gładka i aksamitna w dotyku. Idealnie rozprowadza się na twarzy nie pozostawiając smug i przebarwień.
Filtr UV chroni przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych.

fluidy
Krycie
lekkie
w buteleczce, z pompką

Bardzo dobry !

Bardzo dobry podkład!
+ładnie kryje ( krycie na poziomie średnim, ale raczej w tej górnej granicy ) :)
+utrzymuje się cały dzień tj 12 godzin :) bez poprawek ( poźniej wymaga przypudrowania )
+ rewelacyjne satynowe wykończenie ! ( ja takie uwielbiam :) )
+ kolory mi siadły ( jestem blada posiadam 10,11 i 12 sa bardzo przyjemnie neutralne )
+ opakowanie jest plastikowe więc nie ma płaczu że spadnie i się rozwali
+wygodna pompka
+niewiarygodnie niska cena
+dostępny w wielu drogeriach
+ Uwielbiam mieszać go z innymi podkładami ( np z air matem z bourjois aby troszkę zmiękczyć ten mat )

Polecam wypróbować, pieniądze niewielkie a wydaje mi się że warto.

Z szukaniem idealnego podkładu to jak z szukaniem męża:
- niby wielki wybór a ciezko wybrać ten jedyny
- rzadko się zdarza żeby pierwszy lepszy był tym jedynym

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1321411].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie wierzę - najlepszy podkład, jaki miałam w życiu.

Jak w tytule - jestem w absolutnym szoku, szczególnie biorąc pod uwagę cenę tego produktu. Do tej pory moim numerem jeden był wycofany z drogerii podkład Max Factor i właśnie znalazłam jego perfekcyjny zamiennik.
Plusy:
- efekt photoshopa na twarzy bez efektu maski (to powinno wystarczyć jako cała recenzja),
- lekka konsystencja, dzięki której rozprowadzanie produktu jest bardzo przyjemne,
- idealne wygładzenie cery oraz wyrównanie kolorytu,
- trwałość,
- niesamowita cena
Plus/minus:
- rozświetla, w związku z czym koniecznie trzeba go przypudrować (dla mnie akurat rozświetlenie jest plusem, ale wiem, że nie każdy lubi, no i tu się trochę nie zgadza z opisem producenta, jakoby miał "matowić")

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1302666].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak na tą cenę to jest świetny

Kupiłam na szybko przed wyjazdem nad morze za 16 złoty w naturze. Mam bardzo jasną karnację, więc wybrałam najjaśniejszy odcień. Kolor rewelacja, nigdy jako bladzioch nie mogłam trafić z kolorem, aczkolwiek ten jako jeden z wielu był idealny. Trwałość, nałożony gąbeczką ma znacznie większą trwałość niż palcami. Jest idealny dla suchej cery, ponieważ nie podkreśla suchych skórek. Trzymam go bez poprawek pół dnia, później już miejscowo się ściera, aczkolwiek jak na taką cenę myślę że jest rewelacyjny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1291396].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak makijażem powiększyć usta

Pozytywnie zaskoczona

Zdecydowałam się na ten podkład, ponieważ szukałam czegoś, co byłoby jaśniejszą alternatywą do Bourjois Healthy Mix (używam nr 51, jednak na zimę jest on nieco za ciemny). Dość długo wahałam się nad zakupem, a okazał się on strzałem w 10!
Plusy:
+nie waży się (nawet podczas upałów)
+nie ciemnieje
+kolorystyka, zwłaszcza ładne jasne kolory w neutralnych, lekko beżowych/żółtych tonach
+ma ładne krycie, a jednocześnie nie zapycha porów i nie tworzy maski
+cena
+wydajność (opakowanie ma 35ml, o 5ml więcej, niż standardowe)
+/- podkład jest nieco "tępy" przez swoją gęstość nie sprawdza się przy rozprowadzaniu palcami, świetnie używa się go z pędzlem typu flat top
Minusy:
-niezbyt ładnie ściera się w okolicach nosa w ciągu dnia
-ma lekko błyszczące wykończenie, wymaga utrwalenia pudrem

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1270976].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie wiem

Zacznę od tego, że mam aktualnie niedobrany kolor. Mam bladą karnację z wyjątkiem policzków, które często są czerwone. W związku z tym zależało mi na podkładzie, który nie będzie miał różowych pigmentów. Ok ten nie ma, posiadam najjaśniejszy odcień, Po rozsmarowaniu twarz jest jednolita, jednak trupo-biała... W dodatku resztę ciała mam opaloną Na twarz caly rok stosuje krem z filtrem, więc jest jaśniejsza od reszty ciała. Można się tylko domyślić jak komicznie to wygląda. Jeszcze nie skreślam podkładu, bo zobaczę jak wygląda twarz z nim do reszty ciała, kiedy nie jest opalona. Poza tym podkład ładnie kryje, nie ściera się, nie roluje, nie podrażnia, nie ma żadnych smug po nim ani plam, zaczerwienienia są ukryte. No i nie wysusza, twarz jest promienna, jednak wymaga przypudrowania, zeby się nie świecić. Jest też lekki, w ogóle nie czuję, że mam go na twarzy, bardzo przyjemny. Wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt, że póki co zupełnie nie pasuje, zobaczymy w okresie jesieńi/zimy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1267681].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie wiem

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1267661].usefull || 0 }}% pomocna.

Godny polecenia

W tak niskiej cenie nie ma chyba lepszego dla mojej cery. Duża gama kolorystyczna - każdy znajdzie kolor dla siebie. Produkt bardzo ładnie kryje już po pierwszej warstwie, krycie można stopniować. Umiejętnie nałożony nie zrobi maski nawet przy 3 warstwach. Podkład daje na skórze satynowy, lekko świetlisty efekt. Produkt oczywiście trzeba utrwalić pudrem (jak każdy inny fluid). Długo utrzymuje się na skórze, nie zapycha jej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1249488].usefull || 0 }}% pomocna.

Średni

+gama kolorystyczna (jestem baardzo blada, niczym mąka, kolor "kość słoniowa" jest mega jasny!)
+konsystencja
+krycie

-tworzy "maskę" i podkresla suche skórki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1249066].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny

Kupilam go w osiedlowej drogerii, bo pilnie poszukiwalam podkladu w bardzo jasnym odcieniu do mieszania z zaciemnym L'orealem. I jesli chodzi o to - super. Najjasniejszy odcien jest bardzo jasny, wpada w zolte tony, co jest dla mnie bardzo wazne, a co po za tym - jest bardzo tani! Polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1247611].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem na tak! :-)

Mam w odcieniu 15 (naturalny), ktory swietnie sie u mnie spisuje zima :-)

Opakowanie bardzo ladne, super, ze z pompka.

Fluid jest trwaly, dobrze kryje niedoskonalosci i nawilza. Bardzo dobry produkt za niska cene! :-)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1247451].usefull || 0 }}% pomocna.