Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Maska do włosów z proteinami kaszmiru i jedwabiu

Maska do włosów z proteinami kaszmiru i jedwabiu

Cena już od 10,69 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Specjalna formuła, aby włosy stały się jedwabiście miękkie, sprężyste i błyszczące.
Substancje aktywne:
aminokwasy (alanina, glicyna, seryna, lizyna, arginina, kwas asparaginowy, treonina, kwas glutaminowy, prolina, walina, izoleucyna, leucyna, tyrozyna)
Proteiny jedwabiu i kaszmiru to doskonały materiał budulcowy struktury włosa, a dzięki swej niskiej masie cząsteczkowej oraz charakterowi podobnemu do soli, są zdolne przenikać również do zewnętrznych warstw naskórka, scalając je i poprawiając poziom nawilżenia.
Głównymi aminokwasami są alanina i glicyna - obydwa w znaczących ilościach obecne w białkach budulcowych naszej skóry i włosów, mające dobre właściwości nawilżające i regeneracyjne. Trzecim znaczącym aminokwasem jest seryna, posiadająca zdolność wiązania wody i tworzenia ochronnego filmu.

porażka ;P

może to moja niesystematyczność w jej stosowaniu, a może po prostu ta maska kompletnie nie nadaje się do moich włosów ;) bardzo mało robi, włosy są trochę bardziej wygładzone, ale nic poza tym. dobrze, że nie była droga, ale nie wiem kiedy ją skończę.

Używam tego produktu od: wieków :P

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[833180].usefull || 0 }}% pomocna.

Może być

Kupiłam zachęcona jej ceną i ilością. Stosuje naprzemiennie z innymi odzywkami/maskami. Maska ładnie pachnie, ma fajną konsystencję i jak dla mnie jest bardzo wydajna ;)
Włosy po niej lśnią, dobrze się rozczesują. Jednak dla mnie są one zbyt sypkie, więc muszę w inny sposob dociązac koncowki. Gdy wreszcie osiągnie dna kupię jej "siostrę" z 5 algami, ktorą bardzo zachwala moja koleżanka.

Włosy mam nadal zniszczone mimo długiego już włosomaniactwa, więc uważam, że ta maska nie odzywia ich tylko sprawia, że wyglądają ok :) Trochę mnie dziwi to, że jest ona maską, a nie odzywką ;)
Może kiedyś sprobuje ją "ulepszyć" połproduktami.

Używam tego produktu od: 2, 5 miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[780884].usefull || 0 }}% pomocna.

Super maska

Jest to jedna z najlepszych masek, jakie do tej pory używałam. Lubię ją za:

- to, że dzięki niej moje włosy nabierają połysku,
- że włosy są podatne, miękkie, ładnie się falują
-ma fajny zapach- pachnie jak męskie kosmetyki:D
-jest wydajna,
-dobrze współpracuje z olejami
-tania (7,50 w Tesco)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[652662].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

FAJNIUTKA

Używam też maski od niedawna a już się w niej zakochałam i będzie ona stałym elementem mojej naturalnej pielęgnacji. Nabyłam ją w TESCO za ok 7.50zł 500ml. Pudełko wydaje się bardzo duże jak za taką cenę. Kupiłam za licznymi pochwałami wiżowymi. W sumie szukałam docelowo wersji z masłem shea ale tylko ta była w sklepie to wzięłam.

+duże opakowanie
+niska cena
+dobrze odżywia włoski
+dobrze nawilża
+treściwa, gęsta, nie spływająca konsystencja
+zdecydowanie poprawia u mnie jakoś skrętu moich włosów
+dobry, naturalny bogaty skład bez silikonów i innych oblepiaczy

-zapach: rzecz gustu ale dla mnie za mocny, czuję bo długo po spłukaniu, taki chemiczny, ostry

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[620200].usefull || 0 }}% pomocna.

Swietne rezultaty

Maska jest godna polecenia.
Daje swietne efekty, a kosztuje naprawde niewiele.
Nadaje sie do stosowania na codzien jak i do regeneracji (gruba warstwa na wlosy, na to czepek, recznik i czekamy ok 60min).
Wlosy sa gladkie, miekkie, latwe do ulozenia i pieknie pachna.
Niestety przy dluzszym stosowaniu wlosy sie do niej przyzwyczajaja i efekty sa mniej zadowalajace. Dobrze jest stosowac ja naprzemiennie z innymi odzywkami.
Cena bardzo atrakcyjna.

Używam tego produktu od: 2 lata

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[590379].usefull || 0 }}% pomocna.

polecam

moja ulubiona aktualnie maska:
- niesamowicie wydajna i tanie
- ok zapach, i tak nie zostaje na włosach
- świetnie nawilża
- włosy wyglądają na zdrowsze, bardziej lśniące i gładkie
- nie przeciąża włosów
- nie wpływa na przetłuszczanie włosów
- można stosować nawet codziennie

jedyny minus to opakowanie, jak dla mnie mało praktyczne i mam z nim trochę kłopotu, ale i tak polecam

Używam tego produktu od: miesiaca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[579298].usefull || 0 }}% pomocna.

zmieniła sie na -

Kiedys zanim cos w niej ,,pozmieniali", swietnie wygładzała i PROSTOWAŁA włosy.
Były po niej niesamowicie podatne na układanie, pratycznie same sie modelowały.
Cudnie gładki i proste bez prostownicy.
Pamietam równiez przeohydny zapach- jaby jasminowego ryzu co we mnie wzbudzało odruch wymiotny, stosowałam ja tylko jak mojego narzeczonego nie było w domu bo włosy nią smierdziały.

Teraz zakupiwszy te maske nie widze juz spektakularnych róznic w modelowaniu.
Raczej nawilża ale nic poza tym i to tez na trójke
Zapach jest juz normalny.
Mysle ze pomoze włosom normalnym w normalnej pielegnacji.
Nic poza tym

Na plus jest cena i pojemnosc, zawsze lubiłam duze opakowania masek

Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[554203].usefull || 0 }}% pomocna.

jestem na tak

po wypróbowaniu kuracji do włosów tej samej firmy postanowiłam pójść za ciosem i kupić jeszcze maskę i uważam, że:
- ma znośny zapach, na początku może wydawać się trochę za mocny, ale na włosach zostawia taki świeży zapach
- jest wydajna, szczególnie że ma dużą pojemność
- tania jak barszcz
- dobrze nawilża i odżywia włosy
- rano są lśniące i dobrze się układają
- wydaje mi się że mniej wypadają

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[533030].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla mnie jest ok:)

Odżywka jak odżywka, czy regeneruje- nie wiem, nie mam zniszczonych włosów, ale są po niej bardzo fajne.

Zalety:
Włosy są gładkie, śmiesznie łatwo się rozczesują, nawet kiedy są mokre, są gładkie, pełne połysku
Wady:
Włosy są po niej takie \'śliskie\', nie każdemu może się to spodobać, mnie akurat nie przeszkadza, bo używałam jej chcąc osiągnąć taki efekt
Są trochę \'ciężkie\', brak im puszystości.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe, ok 500ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[475091].usefull || 0 }}% pomocna.

extra

Skusiła mnie do zakupu niska cena. Dzięki tej masce moje mocno przesuszone włosy nabrały blasku, są delikatne w dotyku i łatwo się rozczesują

Używam tego produktu od:miesiąca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[403892].usefull || 0 }}% pomocna.