Ziaja, Sopot Sun, Mleczko po opalaniu z wapniem (stara wersja)

Ziaja, Sopot Sun, Mleczko po opalaniu z wapniem (stara wersja)

Delikatne mleczko po opalaniu przeznaczone do intensywnej pielęgnacji twarzy i całego ciała. Zawiera starannie dobrany zestaw substancji aktywnych oparty na połączeniu kompleksu wapniowego z substancją chłodzącą oraz dodatkowo masło Shea, wit. E i prowit. B5 (D-panthenol). Zapewnia przyjemne uczucie chłodzenia wyraźnie obniżając temperaturę ciała. Skutecznie likwiduje skutki nadmiernego przebywania na słońcu lub niedostatecznej ochrony skóry. Stymuluje jej naturalne mechanizmy obronne, wpływa kojąco na naskórek oraz łagodzi podrażnienia wywołane opalaniem. Stosowane regularnie po opalaniu aktywnie pielęgnuje skórę, doskonale nawilża i zmiękcza naskórek. Ma lekką konsystencję, łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Jest wydajne w użyciu.
Polecane do każdego rodzaju skóry po opalaniu, również w solarium.
Substancje aktywne:
komplex wapniowy, substancja chłodząca, masło Shea, witamina E, prowitamina B5 (D-panthenol).

kolejny dobry produkt od Ziai.

Nie ulegam poparzeniom słonecznym i od wielu lat - chociaż mam naturalną jasną karnację - nie potrzebowałam kosmetyku, który zniweluje uczucie pieczenia i ukoi opaloną skórę.

Niemniej mleczko sprawdza się doskonale jako tradycyjny balsam, jaki stosuję po wyjściu ze słońca i po kąpieli. Przyjemnie pachnie i nie mam wątpliwości, że moja skóra jest po nim dobrze nawilżona i odżywiona.

Używam tego produktu od: roku.
Ilość zużytych opakowań: w sezonie jedno.

Uratował moją skóre

Razemz żelem łagodzącym uratował moją skórę po poparzeniu słonecznym. Mam do niego ogromny sentyment, dlatego chętnie testuję kosmetyki ziajii i długo jeszcze będę testować.
-dawał ulgę
-skóra schodziła bardzo delikatnie
-nie pzoostały mi żadne przebarwienia

Używam tego produktu od: od bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań: kilka

Mógłby być troszkę lepszy.

Balsam fajnie nawilża skórę, dzięki czemu nie jest ona przesuszona po ekspozycji na słońce.
Z poparzeniami jednak sobie nie radzi, nie z tymi bardziej dotkliwymi.
Na lekko zaczerwienioną skórę jest ok.
Jednak na głębokie, strasznie bolesne oparzenia II stopnia, jakich się dorobiłam w te wakacje potrzebne są już inne środki.
No i działania chłodzącego również nie zauważyłam, za co także maleńki minusik.

Manicure - glitter nails

Przecietny

Zacznijmy od tego, ze ja nie lubię się opalać. Jeżeli już, to wychodzi to przypadkiem. No ale czasem zdarza się mimo filtra 50. Na takie okazje kupiłam najtańsze mazidło - Ziaję. Pomoc okazała się doraźna i średnio skuteczna, No ale jednak. Zapach i konsystencja nie pozwalają, więc stało sobie w szafce zapomniane przez wszystkich aż do następnego lata, kiedy to przepełniona \'projektem denko\' i zbliżającą się data ważności postanowiłam zużyć jako balsam do ciała. W tej roli sprawował się nawet, jako ze wchłaniał się szybko i nawilżał.
Nie jest to produkt zły, ale ze względu na znikomy komfort używania raczej nie odkupię.

Używam tego produktu od: Sierpień 2011 i sierpień 2012
Ilość zużytych opakowań: Jedno (200ml)

zdecydowanie mój numer jeden!

Wróciłam z wakacji z białym tyłkiem, bo plaży topless nie znalazłam :D więc durna ja wybrałam sie na solarium i dałam sobie taką dawkę, że wieczorem prawie płakałam z bólu tak mnie piekła.. \\\\\\\'gabrycha\\\\\\\' :D nauczki mi to zbytniej jeszcze wtedy nie dalo, więc dwa dni później poszłam raz jeszcze i dowaliłam sobie jeszcze bardziej.. wtedy dopiero sie popłakałam :D więc biegiem do drogerii, nie miałam pojęcia co wybrać, i na ten kosmetyk skusiła mnie cena. Nie oddam go już nigdy nikomu! Po pierwszym użyciu odczułam ogromną ulgę! ..nareszcie mogłam nosić majtki! :D smaruję sobie teraz regularnie i jest coraz lepiej.. co prawda nie odczułam nic chłodzącego, ale od tego jest przeciez prysznic.. ;) dodatkowo świetnie nawilża i szybko sie wchłania! mój numer jeden!

Używam tego produktu od: trzech dni

ULGA!!!!

Zadziałał na poparzoną skórę moją,mojego męża,moich dzieci i przyjaciół!!Super się wchłania,ma konsystencję lekką i przyjemną w dotyku,wystarczą dwie aplikacje aby spokojnie znów wyjść na słońce,poczuć ulgę oraz móc spokojnie zasnąć!!Kupiłam,bo był tani,a tu taka niespodzianka...
Dziękuję ziajo za przespane noce po tej nieprzespanej i za ukojenie naszych poparzonych skór!!

Używam tego produktu od: tygodnia

Genialne

Mleczko jest naprawde znakomite nie tylko po opalaniu, ale również kiedy z opalaniem przeholujemy.

Według mnie jeden z dwóch najbardziej genialnych kosmetyków na rynku.

Świetnie nawilża, chłodzi, koi skórę. Jest wydajne, ma lekką konsystencję, szybko się wchłania.

Jest zawsze ze mną na wakacjach, bez niego nigdzie bym nie pojechała, a gdybym zapomniała go zabrać z domu, to by była tragedia.

Używam tego produktu od: conajmniej 6 okresów wakacyjnych
Ilość zużytych opakowań: co roku jedno

Na lato - dobra rzecz

Dobra rzecz w kosmetyczce na lato, bo w razie przedawkowania słonecznych kąpieli przyjemnie chłodzi i łagodzi podrażnioną skórę.
Wydaje mi się trochę mało wydajny, ale i tak wart uwagi i przydatny produkt.

Świetnie chłodzi i pomaga. W zeszłym roku będąc na plaży bardzo mocno się spaliłam, bo emulsja tej firmy mnie nie ochroniła. Balam się, że mleczko będzie miało taką samą wydajność jak emulsja i miło się zaskoczyłam. Zadziałało. Niedość , że ładnie pachnie, to jeszcze działa. :D W dodatku czasami go używam tak poprostu nie po opalaniu, tak lubię to mleczko. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 5 całych

bardzo dobre, ale słabo się wchłania

Kupiłam je, gdy moja skóra wołała \'Pić!\' po długiej, górskiej wyprawie w pełnym słońcu :)
Nie była ona spalona, jedynie lekko zaczerwieniona i podrażniona. Mleczko bardzo mi pomogło, odczułam przyjemną ulgę. Podrażnienia znikły, skóra zyskała kolor zdrowej opalenizny. Skóra była nawilżona i gładka.
Produkt jest wydajny, a zapach mi ani nikomu z mojej rodziny nie przeszkadzał. Jedynym minusem tego produktu jest to, że słabo się wchłania, pozostawia na dość długi czas tłustą warstwę. Odejmuję za to jedną gwiazdkę.

Skład zadowalający- dość wysoko masło shea i pantenol ALE jeszcze wyżej olej mineralny, który wiele osób zapycha, wiec radziłabym uważać cerom skłonnym do zapychania. Nie mogę się wypowiedzieć na ten temat bo nie nakładałam mleczka na twarz, ale mogę przypuszczać że pojawiłaby się jakaś nieprzyjemna niespodzianka :)

Kilka razy mleczko (i szybka reakcja) uratowały mnie i moich bliskich przed jakimiś większymi podrażnieniami, więc mogę z czystym sumieniem polecić.
Raczej kupię ponownie, chyba że coś innego wpadnie mi w oko- więc obiecać nie mogę ;)

Używam tego produktu od: czerwca 2010

moze byc

Mleczko dobrze nawilza skore po opalaniu,jest niedrogie,

nie przekonuje mnie jego zapach-jak dla mnie jest smierdzacy-poza zapachem wszystko byloby ok-zapach przypomina mi samoopalacz dlatego sie zrazilam do tego balsamu

Opakowania troche tandetne

Używam tego produktu od: miesiaca

lubie :) .

ile razy był pierwszym ratunkiem po solarium :D .. pierwszy moment superrr przyjemnie chłodzi i niweluje pieczenie, jednak nie trwa to szałowo długo :( . jak za tę cenę, jakość ekstraa, nie mowiac juz o efektach . ;)

Używam tego produktu od: ???