Piękno Natury, Krem do rąk ochronny silikonowy koncentrat

Piękno Natury, Krem do rąk ochronny silikonowy koncentrat

Zgłaszająca osoba: lejka

Intensywny preparat do pielęgnacji rąk oparty na silikonie, tworzy ochronną warstwę na skórze, dzięki czemu zapobiega jej wysuszaniu się, nadając jej jedwabistą gładkość. Dzięki współdziałaniu witaminy E zwanej witaminą ?młodości?, przyspiesza regenerację i proces odmładzania skóry, poprawia mikrocyrkulację w naczyniach krwionośnych, zmniejsza wrażliwość na promienie UV, przyspiesza gojenie się ran. Ekstrakt z rumianku działa uspokajająco, kojąco i dezynfekujące. Natomiast olej migdałowy ma działanie bardzo delikatnie zmiękczające na naskórek, a także doskonale wygładza powierzchnię dłoni. Preparat odżywia skórę, przywraca jej miękkość i elastyczność. Łagodzi i goi podrażnienia, jest idealnym preparatem do pielęgnacji rąk suchych, wrażliwych, skłonnych do podrażnień.

Cena: 5,20 zł / 50 ml

uwaga: proszę nie oceniać tutaj produktów z odnowionej serii Piękno Natury PLUS ! Jeżeli masz produkt z tej serii, najpierw zgłoś go do katalogu. Dziekujęmy - Redakcja

Bardzo dobry

Ja dokładnie podpisuję się pod poniższą opinią. Nic dodać, nic ująć - krem jest dokładnie taki jak napisała Lejka, czyli bardzo dobry :-)

przyjemny

Kupiłam jak tylko się pojawił. Dość gęsty, dobrze się rozprowadza i wchłania. Bardzo ładnie pachnie, ale nie umiem powiedzieć czym, trochę ładne zioła, trochę kwiatowo jakby. Nie zostawia tłustej powłoczki, raczej taką delikatną, ochronną, ale nieprzeszkadzającą. Pewnie to autosugestia, ale wydaje mi się ona taka właśnie silikonowata. Dość dobrze nawilża, choć na krótko i trzeba dośc często się nim smarować. Za to chroni bardzo dobrze, niestraszny mi z nim wiatr i zimno. I takie właśnie jest jego zadanie. Opakowanie małe, reklamowane jako idealne do torebki. Rzeczywiście, wygodne, choć przez to mało wydajne. Ale coś w tym jest, że jest dobry do noszenia przy sobie, szybko się wchłania, choć działa na dość krótko można się nim w każdej chwili posmarować, opakowanie jest jakby matowe i przez to nie wyślizguje się tak łatwo z nasmarowanych rąk, choć i tak nigdy nie smaruję ich wewnętrznej części. Opakowanie bardzo mi się podoba, poręczne zamykanie, ładny kolorek.