Piękno Natury, Odżywczy krem do rąk z mlekiem i miodem

Piękno Natury, Odżywczy krem do rąk z mlekiem i miodem

Zgłaszająca osoba: lejka

Nowoczesny produkt został opracowany z myślą o pielęgnacji skóry dłoni, a także wokół paznokci. Intensywne działanie preparatu oparte zostało na bogatych właściwościach składników takich jak proteiny mleczne i miód, które doskonale odżywią skórę, poprawiając jej naturalna barierę immunologiczną i pobudzając syntezę kolagenu i elastyny, co zapewnia skórze jędrność i elastyczność. Dodatkowo zawartość mocznika gwarantuje intensywne nawilżanie skóry, natomiast allantoina koi i łagodzi podrażnienia, a także wygładza i zmiękcza naskórek. Gliceryna zapewnia długotrwałe nawilżenie naskórka, penetrując głębsze warstwy i utrzymując tam wodę przez około 24 h.
Preparat jest idealny do codziennej pielęgnacji słabej, cienkiej, skłonnej do podrażnień skóry na dłoniach. Po zastosowaniu skóra pozostaje miękka i delikatna.
Sposób użycia: stosować kilkakrotnie w ciągu dnia w miarę potrzeby, a w szczególności po każdym myciu rąk. Niewielką ilość kremu wmasować w wysuszoną skórę dłoni i wokół paznokci.

Cena: 5,20 zł / 50 ml

uwaga: proszę nie oceniać tutaj produktów z odnowionej serii Piękno Natury PLUS ! Jeżeli masz produkt z tej serii, najpierw zgłoś go do katalogu. Dziekujęmy - Redakcja

bardzo mi odpowiada

chyba wszystko mi się w nim podoba - począwszy od opakowania, poprzez konsystencję (nie za wodnisty, nie za tłusty, szybko się wchłania) i działanie (po prostu DZIAŁA!) na zapachu skończywszy: rzeczywiście, mnie pachnie mlekiem i miodem, a mojej szwagierce kokosem. i chociaz zwykle takie słodkie aromaty mnie draznia, ten jest jakis wyjątkowy.
jedyny minus - mógłby występowac również w wiekszej tubce, nie tylko takiej "do torebki".

świetny

Pięknie, słodko pachnie miodem. Chociaż niektórzy czują w tym kokos, dla mnie jest to miód z mlekiem. Zresztą tak czy tak, zapach ma świetny. Gęsty, dobrze się rozprowadza i wchłania. Nie zostawia tłustej warstwy. Dobrze nawilża i odżywia. Dłonie są gładkie, miękkie, po prostu ładne. Opakowanie małe, tak jak jest na nim napisane, dobre do torebki. Tak jak ten z silikonem, dobry do używania w pracy i poza domem, bo szybko się wchłania, opakowanie jest małe, poręczne, dobrze się otwiera i jest takie jakby matowe, przez co nie wyślizguje się z rąk. Dobrze działa i przyjemnie się go używa.