IsaDora, Light & Shade (Podwójne cienie do powiek)

IsaDora, Light & Shade (Podwójne cienie do powiek)

Pojemność 2,6 g

Marka IsaDora oferuje wybór matowych i perłowych kolorów cieni Light & Shade. Idealne dla wrażliwych oczu i osób noszących szkła kontaktowe. Można używać je na sucho, jak i na mokro (w celu uzyskania mocniejszego nasycenia barw). Dzięki specjalnej mikrotechnologii mielenia pigmentów cienie posiadają bardzo drobną i delikatną konsystencję. Dzięki specjalnym składnikom wiążącym i olejkom szlachetnym są bardzo delikatne. Podwójne cienie do powiek IsaDora Light & Shade są bogate w pigmenty zapewniają natychmiastowy i trwały efekt.

Rewelacja!

Uwielbiam te cienie! Mam w kolorze niebieskim, jeden lekko ciemniejszy, a drugi podchodzący pod biały i jestem absolutnie zachwycona! Przede wszystkim - barwy są idealnie dobrane, więc na oku same się stapiają, zawsze jaśniejszym kolorem maluję oko w kąciku, a ciemniejszym na zewnątrz i przyznaję, że różnica w kolorze jest praktycznie płynna, niezauważalna, przez co efekt w makijażu jest super. Dodany jest aplikator, ale za to opakowanie na minus, ciężko je otworzyć rano w pośpiechu:) Konsystencja super, mogą długo leżeć nieużywane i nic się im nie dzieje. Pięknie się błyszczą, zarówno w opakowaniu, jak i oku. Do tego - trzymają się cały dzień. Na pewno będę je kupować, bo jak na taką jakość, to cena nie jest duża.

Używam tego produktu od: kilka lat

słabo jak na Isadorę

Używałam poczwórnych cieni i pojedyńczych od Isadory i bardzo je lubiłam,ale tych nie znoszę!

Jestem posiadaczką zestawu 86 Sooty Grey Matte.
Cienie się potwornie osypują. Nie są też zbyt trwałe, u mnie po kilku godzinach zostają zrolowane i nie wygląda to dobrze.
Na bazie trochę lepiej,ale też bez szału.

Z zalet mogę jedynie wymienić brak zapachu i fakt,iż nie podrażniają oka,ale to trochę za mało by je ponownie kupić.

Używam tego produktu od: ponad 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Idealne

Miałam paletkę nr 22 Blush Brown i 18 Mulberry Brown.

PLUSY:
- wydajność
- gama kolorystyczna ; dodatkowo cienie są bardzo ładnie skomponowane w paletkach
- trwałość
- pigmentacja
- nie podrażniają oczu
- konsystencja ; bardzo dobrze się rozprowadzają

MINUSY:
- brak

Używam tego produktu od: ok. 7 lat
Ilość zużytych opakowań: dwa

wrastające włoski

Dobre na codzień.

Używam kolorów 85.
Dla mnie w porządku, jednak te cienie kosztują ponad 40 złotych, a jak dla mnie wcale nie przebijają cieni w podobnych odcieniach z Rimmela, których też używam.

Plusy:
-ładne, matowe kolory
-trwałe
-delikatna konsystencja

Minusy:
-cena

zgrabne opakowanie ale wydajne

Jestem zwoleniczka cieni bez wyrazistego brokatu więc wybrałam odcień 55 Fake Black-czarny matowy plus niebieski z lekkim połyskiem brokatu.
Ciekawe połączenie kolorów. Cienie trwałe i wydajne.
Cienie nie bardzo mocno napigmentowane. Dla mnie to jest plus gdyż moge stopniować nasycenie kolorow. Nałożenie kilku wartw nie powoduje rolowania się cieni pomimo używania bazy.

Długi okres ważności od otwarcia

Używam tego produktu od: 2 mies

średni

- Zapłaciłam w Douglasie ponad 50 zł
- beznadziejny aplikator
- słabo napigmentowane

Za niższą cenę można kupić lepsze cienie. Mimo, że mają ładne kolory i są dość trwałe, to ja raczej ich więcej nie kupię.

Za taką cenę niewarto

Posiadam nr 80, kolory co prawda w opakowaniu bardzo ładnie się prezentują, ale na oku już niekoniecznie. Są słabo napigmentowane i krótko trzymają się na powiece, znikają. Nie zauważyłam natomiast, żeby się jakoś przesadnie osypywały.
Za taką cenę zdecydowanie nie warto.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Średniej jakości

Mam kolory ze zdjęcia. Perłowy cień dosyć często używałam, nie jest zły. Jednak zniechęciła mnie do nich słaba pigmentacja, są także nietrwałe. Dużym plusem jest wydajność. W sumie nie kupiłam je sama, tylko dostałam od siostry, puściłam je dalej w świat bo odkryłam dobre cienie za niską cenę (Sleek).

Ilość zużytych opakowań: dwa zestawy

Cień-zagadka

Mam kolorki ze zdjęcia. Cienie kupiła moja mama, jednak jej nie spasowały (skarżyła się na osypywanie), więc je dostałam "w spuściźnie".
Na początku uradowana (IsaDora to marka!), z czasem rzuciłam je w kąt kufra.
Kolory są słabo napigmentowane. O paradoksie - na Duralinie jasny szary robił się ciemniejszy niż jego kolega z paletki. W dodatku cienie te słabo mi się trzymały, a próbowałam je z płynem i bez, na mokro, na sucho, na bazę, na podkłady i na gołe oko.

Jak widać zatem nietrwały, nienapigmentowany cień, niezależnie od typu skóry (20latka, a 50tka) i używanych baz/utrwalaczy.

żeby było ciekawiej - siostra pomalowała się nim "na gołe oko" na narty i on przetrwał cały dzień szusowania po stoku. Niezrozumiałe.

Nie wiem, czego się po nim spodziewać. Mi nie leży. Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1dno i pewnie się pozbędę/wyrzucę

W porządku

Oceniam zestaw 10 (błękity). Jak dla mnie mogłyby być mniej perłowe, bo generalnie wolę maty, ale da się wytrzymać (nie jest to perła bazarowa, raczej satynowa).
Na bazie ArtDeco są trwałe i ładnie, równomiernie się rozprowadzają (pędzelkiem!). Są aksamitne, nie osypują się. Trwałość i wydajnośc dobra. Estetyka opakowania również.
Zasługują na uwagę i mocną czwórkę.

Uzywam od kilku miesiecy
Pierwsze opakowanie

Bazarowa jakość

Już samo opakowanie cieni wygląda tandetnie (po krótkim czasie ścierają się napisy, co jeszcze potęguje ten efekt) i trzeba przyznać, że doskonale odzwierciedla zawartość.

Jak dla mnie cienie Isadory (jak większość kosmetyków tej firmy, poza podkładem, którego nazwy nie pamiętam ;)) to totalny bubel, absolutnie nie wart swojej ceny.

Wspominam je bardzo źle, jako fatalne pod każdym względem - osypywały się tak, że trudno było wykonać nimi makijaż i wielokrotnie się zdarzało, że musiałam zmywać podkład przez te cienie. Były nietrwałe, nie trzymały się dobrze powieki, rozprowadzały się nierównomiernie.

Nie rozumiem zupełnie pozytywnych opinii nt tych cieni, znam 100 razy lepsze w dużo niższej cenie, choćby z Avonu.

Jakość jak z bazarku. Za stosunek jakości do ceny - 1 gwiazdka.

A odnosząc się do powyższej recenzji, skłonność do uczuleń jest jednak kwestią bardzo indywidualną. Mnie niestety uczulają kosmetyki Isadory- i to zarówno cienie (bo dostawały się do oczu), jak tusze do rzęs :(.

Używam tego produktu od: przez 6 m-cy usilnie starłam się zużyć
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1, reszta wylądowała w koszu

zaden specjal

Nastepny bubel z IsaDory, poprzednik tych cieni byl o wiele lepszy wprost rewelacyjny zas ten to porazka, cienie sie sypia, kolory sa malo nasycone, nietrwale cena zbyt wysoka jak na taka jakosc, nie jestem zadowolona z zakupu i uszczuplenia portfela.

Używam tego produktu od:uzylam kilka razy
Ilość zużytych opakowań:wciaz te same