Dr Irena Eris, Eris, Cera wrażliwa, Peeling enzymatyczny

Dr Irena Eris, Eris, Cera wrażliwa, Peeling enzymatyczny

Pojemność 14,5 ml

Bezzapachowy peeling enzymatyczny o niezwykle delikatnym działaniu polecany jest do cery wrażliwej, skłonnej do podrażnień. Peeling usuwa martwe, zrogowaciałe komórki naskórka twarzy. Dzięki zawartemu enzymowi keratynolitycznemu proces złuszczania przebiega niezwykle delikatnie. Wyciąg roślinny kava-kava (kawaina) sprawia, że pelling działa odprężająco i posiada właściwości łagodzące. Beta-karoten jako inhibitor wolnych rodników działa antystarzeniowo. Skóra po zabiegu jest głęboko oczyszczona, gładsza, odzyskuje naturalny i zdrowy koloryt. W przeciwieństwie do tradycyjnych peelingów, w których złuszczanie odbywa się w sposób mechaniczny (przez pocieranie) nowy enzymatyczny wystarczy rozprowadzić na twarzy i szyi i pozostawić na kilka minut. Następnie zmyć tamponem zwilżonym tonikiem. Efekt w postaci gładkiej i elastycznej skóry widoczny jest natychmiast. Stosować 1-2 razy w tygodniu.

Działanie: złuszczające, oczyszczające, poprawiające koloryt

Składniki aktywne: enzym keratolityczny, karoten, kawaina, wit. E

Cena: 75 ml/ 14,50 zł

• wit. E

trudno powiezieć

Dobry peeling, ale na prewdę mógłbyć lepszy. Nie stosuję go wg. zaleceń na ulotce. trzyam na twarzy ponad 10 min i używam go 3 x w tyg. Wtedy działa rewelacyjnie. Wygładza i ładnie napręża skórę.

Niezły

Kosmetyk ma żółty kolor, gęstą trochę kleistą konsystencję.Nie pachnie. Bardzo dobrze rozprowadza się na twarzy. Po spłukaniu buzia jest gładka, rozjaśniona ale spektakularnych efektów nie zauważyłam- tak więc raczej oczyszcza bardzo delikatnie. Nie podrażnia , ogólnie przyjemny w stosowaniu.

nie jest źle

Gęsty, bezzapachowy. Dobrze się rozprowadza, jest taki jakby śliski i dobrze się spłukuje. Oczyszcza tak sobie, raczej tylko powierzchownie, twarz jest lekko rozjaśniona, gładka i przyjemna w dotyku, jednak pory nie są dokładnie oczyszczone. Trochę wysusza. Wydajny.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

Bez rewelacji

Po latach katowania się peelingami mechanicznymi miałam ochotę na coś delikatniejszego i trafiłam na Erisa, ale chyba wrócę do drobinek ściernych :-) Nie zauważyłam działania tego peelingu, cera była taka, jak przed użyciem, może jedynie trochę odświeżona. Za to kilka razy wyskoczyła mi po nim jakaś drobna wysypka, prawie niewidoczna, ale jednak, więc alergikom radzę na niego uważać.