Nivea Visage, Odświeżający żel do mycia twarzy do cery normalnej i mieszanej (stara wersja)

W połączeniu z wodą zamienia się w kremową pianę, która zapewnia skórze uczucie gładkości. Delikatnie usuwa zanieczyszczenia, pozostałości makijażu oraz nadmiar sebum. Dzięki systemowi Hydro Balance nie wysusza skóry.

Skład: aqua, glycerin, sodium laureth sulfate, sodium carbomer, phenoxyethanol, sodium methyl cocoyl taurate, decyl glucoside, PEG-7 glyceryl cocoate, xanthan gum, sodium PCA, sodium lactate, methylparaben, benzophenone-3, methyldibromo glutaronitrile, butylparaben, ethylparaben, isobutylparaben, propylparaben, lactic acid, glycine, sodium benzoate, inositol, niacinamide, fructose, urea, parfum, CI 42090, CI 16035

Cena: ok. 17 zł / 150 ml

Prawie ideał

Używam tego zelu już bardzo długo i jestem z niego bardzo zadowolona.

Mam cerę mieszaną ze skłonnością do wyszuszania, nigdy nie miałam pryszczy, ani powaznych problemów ze skórą.

-Żel ten jest bardzo wydajny- starcza mi spokojnie na dwa miesiące, nawet przy stosoaniu 2 razy dziennie (oczyszczam skórę na zmianę z Yves Rocher 2w1)
-Ma ładny kolor
-Podoba mi się nowe płaskie opakowanie
-Świetnie zmywa makijaż
-Dogłębnie oczyszcza
-Jest tani
-Nie zawiera mydła
-Ma bardzo przyjemną konsystencję
-Nie wysusza skóry

Stosowałam kiedyś Pure Zone i Lirene, ale one strasznie wysuszyły moja skórę. Nadają się bardziej do stosowania przez osoby majace cerę mieszaną ze skłonnościa do przetłuszczania alba mające cerę tłusta.

Fakt, że żel sie nie pieni nie uwazam za minus, ale to już pozostawiam do oceny innych Wizażanek :)

Używam tego produktu od:...
Ilość zużytych opakowań:...

niedostateczny z minusem !

Żel jest okropny.NIespodziewalam czegos takiego po tej firmie . Zero plusów! Mam mieszana cere ale delikatną i cieńka na policzkach. Żel podrażnia, skóra jest napięta a policzki zaczerwienione,jakies takie gorące i piekące.Musze nakładac mase kremu nawilzajacego a i tak uczucie napięcia nie znika.Pozatym zauwazyłam ze jakies zaczynaja mi wyskakiwac czerwone kropki...z oczyszczeniem tez nie za dobrze.Pozatym ta konsytencja zelu - mazia sie po buzi, jest glutowata, nie pieni się i jak dla mnie bezndziejnie mało świezo pachnie.Okropność ! Nigdy nie kupie nic do mycia twarzy z nivea .! NIE NIE NIE !

Używam tego produktu od: tydzień
Ilość zużytych opakowań:

Coś z nim nie tak

Bardzo średni produkt, który niestety ale rozczarował mnie.
Wcale nie wymagam od żelu aby się pienił ale ten jest wyjątkowo
nieskuteczny, mam wrażenie, że wcale nie zmywa makijażu.
Zapach ok, ale właściwości myjące na nie, a do tego pozostawia uczucie ściągnięcia skóry.
Nie polecam.

Używam tego produktu od : 1,5 m-ca
Ilość zużytych opakowań : 1/3 i kosz

Dieta na AZS

Taki sobie

Na początku wydawał się być naprawdę w porządku, ale teraz zauważyłam, że:
-wysusza skórę, po użyciu od razu mam wrażenie, że mam na buzi skorupę
-słabo się pieni
-niezbyt dobrze oczyszcza

Ale żeby zasłużył na te dwie gwiazdki:
+ ładne opakowanie
+ ładny zapach
+przyjemna konsystencja

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Jak zel...ale do wlosow!

Jeden z najgorszych zeli jaki stosowalam.Nie chce sie pienic i mam wrazenie jakbym nalozyla na twarz zel ale do wlosow i do tego nie chce sie splukac.Okropny.Nie usuwa dobrze makijazu.To moje pierwsze i zapewne ostatnie opakowanie a jutro ide szukac nowego zelu bo dluzej z tym nie wytrzymam!Nie polecam!

Używam tego produktu od:1 miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

z braku laku...

Plusy żelu:
+ Prawie neutralny, delikatny zapach.
+ Przyjemna konsystencja.

Minusy żelu:
- Miałam uczucie ściągniętej skóry. Wysuszył moją cerę.
- Słabo się pienił.
- Ciężko się zmywał.
- Niezbyt dokładnie zmywał twarz.

Nie przypadł do gustu ani mnie ani mojej cerze i nie planuję ponownego zakupu tego produktu.

Używałam tego produktu przez: okres kilku miesięcy do skończenia 1 zakupionego opakowania

może być

Żel całkiem ok. Opakowanie całkiem wygodne, kosmetyk dość wydajny. Zapach raczej neutralny. Konsystencja faktycznie żelowa-przyjemna o poranku. Szkoda, że kosmetyk pieni się średnio. Dobrze oczyszcza chociaż nie ma po tym uczucia jakiegoś fantastycznego odświeżenia. Ogólnie porządny komsetyk chociaż nie mam przyjemności z jego używania.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

a ja mówię mu TAK TAK TAK

Jestem z niego niesamowicie zadowolona ! ! !
Plusy:
*świetnie oczyszcza cerę
*ma bardzo przyjemną konsystencję, jest dość gęsty i nic w nadmiarze mi się nie wylewa z tubki
*nie wysusza mi suchych miejsc ! ! ! (to jest chyba jego największy plus)
*bardzo wydajny
*niedrogi

Wady:
*opakowanie - wolę żele zaopatrzone w pompkę
*zapach - taki sobie

Używam tego produktu od:dwóch tygodni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

nie kupie

zapach jakis taki chemiczny,mnie nie odpowiada
za duza dziurka z ktorej czasami wyplywa za duzo .zelu-trzeba bardzo uważac przy naciskaniu.Po umyciu uczucie sciagniecia skory(pomimo,ze mam skóre tłustą).Zle sie spłukuje.Dosyc dobrze zmywa ale po umyciu skora az sie prosi o krem.

Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

niezły :)

Produkt jest ok, delikatny, ladnie pachnie, lagodnie oczyszcza, jednak prawie wogole sie nie pieni co uwazam za minus, nie zachwyca mnie, jest przecietnym zelem uzywanym zamiast mydla :)Używam tego produktu od:2miesiace
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 2

Porażka..

Ten zel jest poprostu beznadziejny. Jedyne jego zalety to ladny kolor, fajny zapach i przyjemne opakowanie... zel w ogole sie nie pieni czego nie lubie, ale to jeszcze nie przeszkadza, najgorsze ze przy zmywaniu tego zelu z twarzy czsuc na cerze tlusta powloke, on poprostu nie domywa. Przy przecieraniu skory tonikiem wacik byl brudny... Stan cery raczej sie pogorszyl. Nie polecam i wiecej tego badziewia nie kupie! Wracam do mojego zielonego Garniera i juz nigdy go nie zdradze.

Używam tego produktu od:kilka miesiecy

kategoryczne nie!

Skoro nie było w sklepie żelu Lirene, postanowiłam wypróbować coś nowego. Niestety wybór był bardzo zły. Po umyciu, skóra na twarzy była sciągnieta i wysuszona :(

Używam tego produktu od: przez miesiąc wiosną
Ilość zużytych opakowań: trochę pierwszego i ostatniego!