Nivea Visage, Kremowy żel do mycia twarzy z nawilżającymi mikrogranulkami, aloesem i rumiankiem do cery suchej i wrażliwej

Zawiera tylko niezbędne składniki, aby oczyścić i odświeżyć bardzo wymagającą skórę suchą i wrażliwą. Dzięki kremowej konsystencji zapewnia skórze wyjątkowe uczucie komfortu. Wyciąg z rumianku i aloesu łagodzi podrażnienia. Skóra po użyciu żelu nie jest napięta.

Skład: Aqua, Ethylhexylstearate, Paraffinum Liquidum, Glycerin, PEG-20 Glyceryl Stearate, Cetyl Alcohol, Ceteareth-20, Bis Diglyceryl Polyacyladipate-2, Glyceryl Stearate, Cetyl Palmitate, Decyl Oleate,
Aloe Barbadensis, Chamomila Recutita, Bisabolol, Decyl Glucoside, Lactose, Cellulose, Hydroxypropyl Methylcellulose, Panthenyl Triacetate, Propylene Glycol, Ethoxydiglycol, Sodium Carbomer, Phenoxyethanol, DMDM Hydrantoin, Parfum, CI7330

Cena: ok. 17zł / 150ml

BARDZO DOBRY.

Żel do twarzy to podstawowy, pierwszorzędny kosmetyk na mojej półce w łazience.
Mam cerę mieszaną, kiedyś ze skłonnością do przetłuszczeń teraz do przesuszeń, głównie na policzkach. Bez problemów z trądzikiem, przebarwieniami, niedoskonałościami, lekkie tendencje do zaczerwienień.

+ bardzo przyjemna, lekka, kremowa konsystencja.
+ idealnie się rozprowadza na twarzy, lekko pieni.
+ łatwo się spłukuje.
+ nie pozostawia tłustego filmu.
+ nie wysusza, nie podrażnia, nie zapycha.
+ skóra po jego użyciu jest przyjemnie gładka i miękka.
+ bardzo wydajny i niedrogi.
+ wygodne opakowanie, porządnie wykonane.
+ nie zwiększa przetłuszczania skóry.
+ nie powoduje powstawania niedoskonałości.

Nie widzę większych minusów stosowania tego kosmetyku, według mnie jest całkiem przyjemny, dobrze się sprawdza. Polecam.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Udaje, że myje, udaje, że pielęgnuje, podrażnia

Zel ten nie spełnił obietnicy producenta. Szukałam żelu, który oczyści delikatnie moją twarz.

- mikrogranulki podrażniają skórę, staje się czerwona po umyciu

- daje złudne poczucie odświeżenia i umycia, w rzeczywistości nie myje jak powinien.

- skład nie jest najlepszy

- opakowanie tubka, żel się wylewa, zamknięcie niewygodne

Firmę Nivea lubię, jednak żele mają kiepskie.

Używam tego produktu od: trzy lata temu
Ilość zużytych opakowań: jedno pełne opakowanie

To jest to!! :D

dziewczyny gorąco polecam wam ten kosmetyk! nie wysusza, ma ładny zapach i po użyciu odczuwa się czystość i miękkość skóry :) ja mam suchą skórę i skłonną do trądziku ale dzięki temu żelowi nie mam już z tym problemu ;)
5 gwiazdek ode mnie :D

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

bo on jest do mycia twarzy

Recenzentka poniżej narzeka, ze produkt nie zmył tuszu. Bo on nie jest do tego przewidziany. Nazwa żel oczyszczający do twarzy wskazuje, że myjemy nim buzię a nie używamy do oczu . Tusze do rzęs wymagają najczęściej fazy tłuszczowej żeby jej usunąć, stąd mleczka, płyny dwuwarstwowe lub płyny micelarne. Ten produkt oceniam jako dobry bo nie wysusza mocno ale jednak niewielkie uczucie ściągnięcia skóry pozostaje. Zapach, wydajność i cena ok więc polecam. choć ja lubię testować nowe produkty więc zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię ponownie.

Używam tego produktu od:używałam jakiś czas temu

okropieństwoooo!!!!

Nigdy przenigdy nie kupię tego badziewia!!!!!!

OKROPNE UCZULENIE I CZERWONA TWARZ!!!! to oto czego nabawiłam się dzięki temu "cudnemu" kosmetykowi!!!!

resztę zużyłam do depilacji łydek!!!!

nie wiem jako to możliwe ale mam wrażliwą cerę a żel Nivea Visage z serii do cery normalnej (ten niebieski) był świetny dla mnie!!! Ten natomiast spowodował istne spustoszenie na twarzy!!!!Chyba został naładowany zbyt dużą ilością chemicznych nawilżaczy i tym podobnych świństw!!!!!!!

Używam tego produktu od: używałam, bo już nigdy więcej go nie użyję!!!!1

Ilość zużytych opakowań: na szczęście niecałe jedno!!

następny

od dłuższego czasu walczę z trądzikiem.<ok 3 lata>
gdzieniegdzie pojawiają mi się krostki co jakiś czas.
Przez leczenie moja,mimo że tłusta, skóra jest skłonna do podrażnień. Szukałam czegoś co delikatnie oczyści moją skórę twarzy i natknęłam się na ten kremowy żel w sklepie. <wcześniej używałam już chyba każdego>.Cóż oczyszcza delikatnie, niestety nie mogę go używać zbyt często ponieważ moja skora na twarzy po dawce nawilżenia reaguje wypryskami. :( . ale kremowy żel sam w sobie nie jest zły. Warto spróbować. I ma ładny zapach. Nie uczula.

Używam tego produktu od:kilka miesięcy

super nawilżenie

Do mojej wrażliwej cery świetny.Ogromny plus za łagodność,miłą konsystencję mleczka,przyjemny zapach i uczucie super nawilżenia.
Jest tylko jeden problem, czasami kiedy cera robi się zanieczyszczona i pojawiają się wypryski, to muszę użyć jakiegoś bardziej oczyszczającego produktu. Ogólnie różowy nivea jest naprawdę dobry, cera po umyciu jest nawilżona i nie ma uczucia ściągnięcia.

Używam tego produktu od:3lat

Świetny demakijaż

Super produkt dla zwolenniczek pozbywania się makijażu wodą. Ja, nawet po użyciu najlepszego mleczka, a bez użycia wody, czuję jakby moja twarz była brudna i mimo wrażliwej skóry dręczę ją kranówką. Ten produkt doskonale nawilża i nie powoduje uczucia ściągnięcia po takim myciu. Skóra jest dobrze oczyszczona i gładka.

Używałam tego produktu: 4 miesiące

Super!!

Żel super, ma delikatny zapach, kremoa konsystencje, starcza na dość długo. Cena nie za wysoka do tego pozostawia skórę oczyszczoną i nawilżoną jednocześnie. Jakby po użyciu kremu Nivea.
ogólnie: same plusy:D
polecam!

Używam tego produktu od: miesiaca..
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Dobry.

Jest fajny. Delikatnie myje, mój pierwszy żel. Zapach ładny, a po umyciu skóra jest ładnie umyta i odprężona. Jednakże mi się znudził. Po kilku razach zapach był odużający. Chciałam spróbować czegoś nowego, no i teraz mam under20. :P Ale żel godny polecenia... no i jeszcze ta konsystencja jak dla mnie nie najlepsza :D

Używam tego produktu od: kiedyś ;p
Ilość zużytych opakowań: kilka

Uwielbiam...

Super żel?!?!?!?! raczej mleczko do mycia buzi, szczególnie dla skóry wrażliwej. A gwiazdki przede wszystkim za: kojące działanie, nawilżanie, kremową konsystencje, ładny zapach, wydajność, cene. Przy kupnie tego kosmetyku sugerowałam się opiniami Wizażanek i nie zawiodłam się. Używam tego produktu od: miesiąca

świetny

uwielbiam ten żel za wszystko - zapach, konsystencje i dzialanie:) zdarza mi sie miec podrazniona, wrazliwa twarz, wtedy siegam po ten zel i wszystk moje problemy znikaja. Zel dziala wrecz kojąco na moja skóre, lubie sobie go nawet potrzymac na twarzy troche dluzej ( jak maseczke) wtedy jeszcze lepiej dziala.

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań:ok 3