Pharmaceris, T, Puri-Sebostatic, Pianka głęboko oczyszczająca do twarzy

Pharmaceris, T, Puri-Sebostatic, Pianka głęboko oczyszczająca do twarzy

Usuwa zanieczyszczenia oraz makijaż. Łagodzi zmiany trądzikowe dzięki zawartości tamaryndy. Ekstrakt z łopianu posiada właściwości antybakteryjne. Łagodzi zaburzenia czynności skóry łojotokowej, normalizuje wydzielanie łoju i reguluje florę bakteryjną dzięki czemu pomaga zapobiegać powstawaniu zmian trądzikowych i zaskórników. Skóra jest oczyszczona, nawilżona i matowa. Dawna wersja dostępna była pod nazwą 'Pharmaceris T, Łagodna pianka do mycia twarzy'.

Genialny

Piankę kupuję zawsze w promocyjnej cenie. Mam bardzo wrażliwą skórę dlatego cięzko mi znalezc kosmetyki, które nie będą mnie podrażniać. Trafiłam z tą pianką w punkt. Jak dla mnie jest idealna.

Nie dla mnie

Mam cere tłustą a piankę tą kupiłam na czas kuracji Epiduo no i się nie sprawdziła...

-wysusza, bardzo mnie wysuszyła, skóra była ściągnięta, może gdybym nie stosowała kremu deramtologicznego który też nieco wyszusza byłaby ok, choć wątpię
-podoba mi się formuła pianki, ale jest ona bardzo rzadka i po nałożeniu na twarz miałam wrażenie że myje twarz bez użycia czegokolwiek
-nie jest zbyt wydajna

+raczej dobrze oczyszcza
+cena ok
+widać jak mało nam pozostało
+mój chłopak ją chwali
+zapach, dostępność, nie uczula

Bardzo dobrze myje i nie wysusza skory

Lubie miec czysta, wymyta twarz. Stosowalam te pianke kiedy mialam jeszcze cere mieszana i nie zaprzestalam jej stosowania do dzis, pomimo, iz moja cera z wiekiem ewoluowala w kierunku suchej. Stosuje ja dla dokladnego oczyszczenia skory twarzy wieczorem, a w lecie takze rano, pamietajac o koniecznosci nalozenia odpowiedniego kremu na dzien / na noc.

Zalety:
+ doskonale oczyszcza,
+ nie podraznia skory,
+ nie wysusza,
+ lekko nawilza,
+ niezastapiona w okresie menopauzy i w innych sytuacjach, gdy skora obficie sie poci,
+ bardzo wydajna - jedno opakowanie 200 ml starcza mi na rok czasu.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Świetne oczyszczenie

Do wieczornej pielęgnacji i oczyszczania twarzy używam pianek. Są delikatne, przyjemne w użyciu i mam wrażenie, że nie rozmazują pozostałości makijażu. Po prostu mi pasują. Ta pianka świetnie oczyszcza. Idealnie i skutecznie pozbytwa się resztek make upu, a do tego pozostawia skórę odświeżoną i delikatną. Nie ściąga nadmiernie skóry. Używając jej na dzień nie zauważyłam, żeby wzmagała błyszczenie skóry.

Rozczarowanie

Nie daje poczucia głębokiego oczyszczenia i nie nadaje się do samodzielnego zmywania makijażu. Mimo stosowania innych kosmetyków z serii nie wpłynęła w widoczny sposób na zmiany trądzikowe czy wydzielanie sebum. Stosowana solo na pewno nie pozostawia też nawilżonej skóry.

Pianka sama w sobie nie jest zła: delikatnie oczyszcza, przyjemnie pachnie, ma bardzo wygodne opakowanie i jest szalenie wydajna. Jej działanie nijak się jednak ma do opisu producenta. U mnie kwalifikuje się to na naciąganie.

Polecam.

Jeszcze do niedawna używałam jej naprzemiennie z pianką Iwostin Purritin, a teraz przerzuciłam się na tą Pharmaceris do skóry wrażliwej, gdyż bardziej mi odpowiada przy mojej już nie tłustej cerze. Dobrze myła, ładnie pachniała i była wydajna. Mogę ją polecić osobom z tłustą cerą z niedoskonałościami, bo świetnie działa na taką cerę. Nie wysusza i łatwo się spłukuje. Polecam.

W sam raz

Kupiłam piankę, jako zastępstwo dla żelu z firmy Ziaja. Chciałam coś po czym nie czułabym ściągnięcia na skórze. I w połowie spełnia swoją rolę.
Generalnie pianka jest najwydajniejszym kosmetykiem jaki posiadam w łazience. Jedno opakowanie wystarcza na kilka miesięcy mimo regularnego stosowania. Dobrze oczyszcza skórę z nadmiaru sebum i przygotowuje do dalszych zabiegów. Jest jednak jedno "ale". Skórę na policzkach leciutko, ale to leciutko wysusza i za to odejmuję jedną gwiazdkę.

Jak dla mnie świetna~

Dla cery problematycznej jak najbardziej polecam, chociaż wydaje mi sie że sama pianka nie oczyszcza skóry w 100%
+wygładza skórę
+nie zapycha
+koi podrażnienia
+nie ściąga
+ładnie pachnie
+dobry skład

Całkiem fajna

Zazwyczaj używałam serii Purritin z Iwostin, ale musiałam zmienić kosmetyki do pielęgnacji, bo tamte przestawały działań. Wybór padł na tą piankę. Od początku bardzo się z nią polubiłam. Po pierwsze ślicznie pachnie (lubię kiedy kosmetyki mają przyjemny zapach, wtedy zdecydowanie lepiej mi się ich używa, nie odpychają mnie), dobrze oczyszcza twarz, jest baaardzo wydajna i zużywa się całkowicie, co do ostatniej kropelki także nie tracimy produktu, higieniczne opakowanie z pompką, dozownik daje tyle produktu aby móc spokojnie umyć twarz, cena po promocji jest całkiem w porządku (ok. 22 zł).

Jedno wielkie nieporozumienie

Mam mieszaną cerę i spory problem z zatkanymi porami. Próbowałam już wszystkiego i postanowiłam przeznaczyć większą sumę na coś co dogłębniej oczyści skórę i przy okazji jej nie wysuszy. Takie zapewnienia daje producent. Pierwsze wrażenie super, pianka jest delikatna, ładnie pachnie. Zużyłam pół opakowania i w międzyczasie na mojej twarzy pojawiły się podskórne pryszcze, których żadnym sposobem nie mogłam się pozbyć. Bardzo dbam o skórę twarzy i myślałam, że to przez moje problemy z hormonami. Jednak postanowiłam zmienić sposób oczyszczania twarzy i przerzucić się na oleje. Okazało się że stan mojej cery zaczął się poprawiać. Pianka zamiast pomóc, zaszkodziła. Oprócz skóry ucierpiał też portfel, może 30 złotych to nie majątek, ale można znaleźć o połowę tańsze i lepsze produkty, a przede wszystkim takie które nie szkodzą. Nie polecam.

+zapach i konsystencja

-u mnie spowodowało wysyp podskórnych pryszczy
-cena
- zamiast pomóc zaszkodziło
-wysusza mimo zapewnień producenta
-nie zmniejsza ilości zaskórników
-bardo mała wydajność

U mnie się nie sprawdził.

Pianka miała być zastępstwem dla żelu z Ziaji liście manuka, miałam co do niej pozytywne odczucia, ale zupełnie się u mnie nie sprawdził. Wygodny w użytku, forma pianki całkiem przyjemna, dość wydajny, to co mnie zdziwiło to to, że umyłam nim twarz nawet w miejscach skłonnych do podrażnień i mnie nie wysuszył, niby na plus. Jednak całkowicie nie sprawdził się jeśli chodzi o regulację wydzielania sebum, wręcz przeciwnie - umyłam nim twarz wieczorem a rano miałam tak tłustą skórę, że palec się dosłownie "ślizgał" przy zetknięciu z czołem, tragedia. Użyłam go 3 razy i dałam spokój. Dokończyła go moja mama, która trądziku nie ma, ale spodobał jej się.

Świetny produkt dla cery probmatycznej.

Jest to produkt którego używam 3 lata z małymi przerwami jednak zawsze do niego wracam. Mam cerę mieszaną, trądzikową i jak każdy z taką cerą próbowałam znaleźć swój złoty środek. I znalazłam :).
Świetnie oczyszcza skórę jednak zanim użyję pianki wcześniej zmywam makijaż płynem micelarnym, może nie ma świetnego nawilżenia (od tego jest krem), ale co ważne nie ściąga i nie wysusza skóry. Zapobiega nowym niedoskonałościom i reguluje wydzielanie sebum. Przy codziennym używaniu rano i wieczorem starcza spokojnie na 3 miesiące. Jestem mega zadowolona !

ZAPRASZAM NA BLOGA
www.kosmetycznydrkot.blogspot.com

Ilość zużytych opakowań: ojej dużo :)