Amber Elixir EDP

Amber Elixir EDP

Cena już od 65,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Otul się bursztynowym blaskiem. Eliksir mający moc uwodzenia... Zapach, który zdaje się roztaczać wokół Ciebie bursztynowy blask. `Amber Eliksir` emanuje zmysłowością i ponadczasowym pięknem. Uwodzicielski zapach - tajemnicze piękno nut ambrowych łączy się z aromatem słodkich mandarynek, migdałów i zmysłowego piżma.

Nuty zapachowe: nuty ambrowe, mandarynka, migdały, piżmo

Napisanych recenzji: 17

Długo byłam zakochana w tym zapachu:)))

Ile wspomnień się wiąże z tym zapachem:) Jest piękny, ultra kobiecy, elegancki i słodki. Nie jest to zapach nowoczesny, ale też nie staroświecki. Przenosi posiadaczkę w inny wymiar, jest po prostu cudowny. Ciężko wyodrębnić mi nuty, uwielbiam w nim jak to ja nazywam tę bursztynową nutę. Długo utrzymują się na skórze u mnie spokojnie do 7 h jest wyczuwalny, potem powoli wietrzeje. Za taką cenę naprawdę warto go kupić.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1222051].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 14

Mmmmm :)

Gdy po raz pierwszy poczułam ten zapach bardzo mi się nie podobał, jednak dostałam jego próbkę i po użyciu jej zaczęłam się do niego przyzwyczajać i teraz go bardzo lubię! Jest orientalny, jakby miodowy, bursztynowy... Nazwa i flakonik bardzo do niego pasują! Jest to zapach mocny, dlatego lubię stosować go raczej na wieczorne wyjścia niż na codzień.

Ilość zużytych opakowań: Niecałe 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1073271].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Cudeńko

Piękny otulający, orientalny zapach. Ciepły, złotawy, szlachetny- jak sama nazwa wskazuje "bursztynowy":) Nieduszący i niesłodki, ale jednocześnie zdecydowany. Używam w okresie jesienno-zimowym, ze wskazaniem na zimowy, bo wówczas najlepiej się sprawdza. Nadzwyczaj trwały, utrzymuje się cały dzień, pachną nim włosy, szale, ubrania.
Zapachowo daje się wyczuć słodką mandarynkę i orzeźwiającą porzeczkę, ale to chyba heliotrop ostatecznie nadaje perfumom charakteru i egzotycznej nutki zarazem.
Kupuję Amber Elixir co roku w jesieni/zimie, w promocji 50 ml za ok. 50 zł, co jest świetną ceną, biorąc pod uwagę wydajność, zapach, trwałość oraz elegancki, solidny flakon.
Perfumy AE mają również wersję Night, ale tamta w ogóle nie przypadła mi do gustu - zbyt toporna, dusząca, mdła, natomiast wersja klasyczna to strzał w dziesiątkę, gdy ktoś lubi zapachy kwiatowo-owocowe z domieszką orientu.
Do zakupu AE przekonało się już kilka osób z mojego otoczenia po pytaniach, czym pachnę i nikt nie narzekał do tej pory :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1067326].usefull || 0 }}% pomocna.

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

Napisanych recenzji: 2

Zmyslowa elegancja

Najbardziej trafiony ze wszystkich moich dotychczasowych zakupow perfum , zawsze do niego wracam i zawsze musze miec go w swojej kosmetyczce. Uwodzicielski, kuszacy, zwraca uwage plci przeciwnej idealny na randke, na wyjscie. Niejednokrotnie zarowno mezczyzni czy kobiety pytaly mnie czym tak cudownie pachne. ..ciezko obojetnie przejsc obok tak cudownej nuty zapachowej kryjacej sie w stym niewielkim flakoniku....Nie jest to zapach na co dzien, bywa za ciezki dlatego trzeba uwazac z iloscia.
PLUSY:
-utrzymuje sie caly dzien/wieczor , trwalosc niesamowita za ta cene , polecam kupowac w promocji bo jest bardzo duza roznica ,
-dziala jak magnes , intryguje, budzi zmysly <3
-latwo dostepny,
-wydajny, mnie falkonik starcza zawsze na co najmniej pol roku
MINUSY:
-brak

Ilość zużytych opakowań: 3 cale 4 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1001066].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 3

Napisanych recenzji: 322

rozczarowanie

Zapach, który ma wiele pozytywnych recenzji (choć oczywiście warto wczytać się, kto je wystawia, a kto pisze recenzje mniej pochlebne), w cenie promocyjnej bardzo przystępny, czemu nie spróbować?

Niestety, chociaż (co może stanowić jakiś punkt odniesienia, jeśli ktoś pyta o moje preferencje) bardzo cenię takie zapachy z Oriflame jak Lady Avebury, Mirage zielony i Mirage Daydream, w miarę lubię Possess oraz (już w mniejszym stopniu) słonawo-słodkie Gateway i przydymione Smarty Susie, to od kilku aromatów tej firmy się po prostu odbijam (tu należy np. Enigma). Niestety Amber Elixir idealnie się w tę kategorię wpisuje.

Flakonik ma piękny, barwę także, ale mimo wielu recenzji, jest jak dla mnie rozwodnionym, mdławym płynem o jednostajnie słodkawej, ciążącej woni.

Przy tym zestawieniu nut zapachowych oczekiwałabym większej nocy, silniejszego uderzenia, potężniejszego głosu. Słodycz skondensowana to cukierek, słodycz rozwodniona to litry mdławego kompotu - jeśli wiecie, o co mi chodzi. Amber, gdyby był cukierkiem, były ok, ale nie jest. Ten zapach niby to obiecuje siłę, a jest bezsilnym, rozpełzającym się nieśmiało blisko skóry rozczarowaniem.

Niby czuję te migdały, niby ta nuta "ambrowa" jest, ale jest też jakiś chłodny, lekko słonawy powiew, jakiś akord typowy dla większości zapachów Oriflame, tych, których nie lubię. Wszystko tam zresztą, mandarynka czy migdały czy cokolwiek, miesza się w jednostajną i płaską plamę.

Nie jest brzydki, nie kompromituje, ale moim zdaniem nie dorasta do poziomu zachwytów z KWC.

Używam tego produktu od: testy, kilka dni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[990174].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 228

bardzo dobry

Woda jest bardzo ciepła (nie ciężka). Zapach wieczorny, jesienny. Czuć w nim czekoladę pomieszaną z pomarańczami. Bardzo trwały, mi się podoba. Flakonik też ładny.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[972657].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 299

Napisanych recenzji: 232

Jesienny Bursztyn..

Ciepły, zmysłowy, otulająco-jesienny eliksir. Wszystkie nuty zapachowe w nim zawarte idealnie ze sobą wspólgrają nie drażniąc nosa,a wręcz przeciwnie...Amber Elixir jest prostym pachnidłem i w tym przypadku swietnie sprawdza się powiedzenie,ze "w prostocie piekno". Lekko orientalna, trochę w starym stylu (przynajmniej takie są moje odczucia) przyjemnie rozgrzewająca, aromatyczna woń bursztynu... Kojarzy się ze złotą, słoneczną jesienią, z opadajacymi pomaranczowymi liscmi szybującymi na wietrze...Z ciszą i spokojem gdzies w drewnianej chatce wsród juz prawie nagich, jesiennych drzew, w której delikatny ogień kominka, cudownie rozgrzewa, wraz z kubkiem aromatycznej herbaty doprawionej odrobiną cynamonu i kropelką złotego rumu...Słodkie migdały, zatopione w akordach z abry, pizma i drzewa sandałowego...Delikatnie słodkie, delikatnie pudrowe...Idealne na nadchodzące jesienne słoty... Refleksyjno-nostalgiczne:)

Używam tego produktu od: ok 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[955305].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 279

Ładne

Zapach jest nieco inny niż się spodziewałam, mało słodki i suchy. Czuję głównie ambrę i piżmo. Perfumy są dość ciężkie, czuć gorycz migdałów, słoność ambry i i trochę suchej, podwędzonej wanilii. Jest elegancko i zdecydowanie. Udane perfumy. Piękny flakon.

Ilość zużytych opakowań: testy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[954893].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 48

Bursztynowa magia

Jedne z moich ulubionych. Z reguły używam je zimą w czasie bożonarodzeniowym, dlatego głównie kojarzą mi się tylko z tym okresem :)
Są dość mocne, ale po chwili stają się delikatniejsze, ciepłe, otulają ciało. Zapach jest zmysłowy, kuszący, kobiecy. Wystarczy spryskać się raz a pachnie się cały dzień.

Używam tego produktu od: okres jesienno-zimowy od 2-3 lat
Ilość zużytych opakowań: 2, trzeci czeka ;)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[954809].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Mój zapach

Mocny, ale nie przytłacza. Trzyma się bardzo długo. Wystarczy użyć niewiele, by czuć zapach cały dzień.
Sam zapach jest idealnie skomponowany, a przy tym różnorodny, ciepły. Świetne jakościowo perfumy. I do tego piękny flakon! ;)

Używam tego produktu od: Dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[954806].usefull || 0 }}% pomocna.