Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Oriflame, Amber Elixir EDP

Oriflame, Amber Elixir EDP

Otul się bursztynowym blaskiem. Eliksir mający moc uwodzenia... Zapach, który zdaje się roztaczać wokół Ciebie bursztynowy blask. `Amber Eliksir` emanuje zmysłowością i ponadczasowym pięknem. Uwodzicielski zapach - tajemnicze piękno nut ambrowych łączy się z aromatem słodkich mandarynek, migdałów i zmysłowego piżma.

Nuty zapachowe: nuty ambrowe, mandarynka, migdały, piżmo

100% jesień/zima 0% wiosna/lato

ładny zapach

Zapach z kategorii tych,które podobają się większości.Często czuję go na innych kobietach,czyli powszechny.Bardzo ciepły,otulający w sam raz na jesienno-zimową porę roku.Pasuje do grubych swtrów,kubka herbaty pod kocem z książką.Nie jest duszący ani migrenogenny.Trwałość krótka niestety.Buteleczka fajna,oryginalna:-))

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1561451].usefull || 0 }}% pomocna.

są ekstra

Nieziemsko kobiece, zmysłowe, cięższe, ale nieduszące. Dostałam od kuzynki! Fenomenalny zapach, którego nie jestem w stanie opisać, bo nie umiem opisywać perfum. Zapach nie jest zdecydowanie dla nastolatek, a dla starszych koleżanek :) Nie jest na codzień, raczej na wieczorne wyjścia, ale ja łamałam tę zasadę i pryskalam się również na dzień. Naprawdę fenomenalny, porównywalny z naprawdę markowymi perfumami. Wydajne, z ładnym prostym opakowaniem, które można przewozić bez obawy uszczerbku. Ceny nie znam, bo dostałam. Na pewno kupię sobie je po raz 2!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1535751].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemny

Mocny, przyjemny zapach nie dla nastolatki,
bardzo elegancji, wręcz wyjątkowy.
na pewno nie zlewa się z tysiącem innych perfum,
dosyć ciężki więc lepiej używać wieczorem
i jak większość perfum z oriflame jest bardzo trwały.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1493206].usefull || 0 }}% pomocna.
TOP 10 męskich perfum

Używa produktu od: próbka

zdecydowanie NIE

Tyle pozytywnych opinii? Jestem w szoku, ponieważ uważam, że zapach jest koszmarny. Na nieszczęście trwałość jest dobra, co dla mnie jest zmorą. Byłam pewna, że zostanie okrzyknięty największą klapą Oriflame. Duszno, ciężko, mroczno, staroświecko... Nie tak chcę się czuć używając perfum. Nie kupiłabym w życiu, miałam przyjemność testować Amber Elixir na spotkaniu firmy i myślałam, że się uduszę, chciałam jak najszybciej wyjść. Flakonik też zupełnie mi się nie podoba.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1291526].usefull || 0 }}% pomocna.

Długo byłam zakochana w tym zapachu:)))

Ile wspomnień się wiąże z tym zapachem:) Jest piękny, ultra kobiecy, elegancki i słodki. Nie jest to zapach nowoczesny, ale też nie staroświecki. Przenosi posiadaczkę w inny wymiar, jest po prostu cudowny. Ciężko wyodrębnić mi nuty, uwielbiam w nim jak to ja nazywam tę bursztynową nutę. Długo utrzymują się na skórze u mnie spokojnie do 7 h jest wyczuwalny, potem powoli wietrzeje. Za taką cenę naprawdę warto go kupić.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1222051].usefull || 0 }}% pomocna.

Mmmmm :)

Gdy po raz pierwszy poczułam ten zapach bardzo mi się nie podobał, jednak dostałam jego próbkę i po użyciu jej zaczęłam się do niego przyzwyczajać i teraz go bardzo lubię! Jest orientalny, jakby miodowy, bursztynowy... Nazwa i flakonik bardzo do niego pasują! Jest to zapach mocny, dlatego lubię stosować go raczej na wieczorne wyjścia niż na codzień.

Ilość zużytych opakowań: Niecałe 1

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1073271].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudeńko

Piękny otulający, orientalny zapach. Ciepły, złotawy, szlachetny- jak sama nazwa wskazuje "bursztynowy":) Nieduszący i niesłodki, ale jednocześnie zdecydowany. Używam w okresie jesienno-zimowym, ze wskazaniem na zimowy, bo wówczas najlepiej się sprawdza. Nadzwyczaj trwały, utrzymuje się cały dzień, pachną nim włosy, szale, ubrania.
Zapachowo daje się wyczuć słodką mandarynkę i orzeźwiającą porzeczkę, ale to chyba heliotrop ostatecznie nadaje perfumom charakteru i egzotycznej nutki zarazem.
Kupuję Amber Elixir co roku w jesieni/zimie, w promocji 50 ml za ok. 50 zł, co jest świetną ceną, biorąc pod uwagę wydajność, zapach, trwałość oraz elegancki, solidny flakon.
Perfumy AE mają również wersję Night, ale tamta w ogóle nie przypadła mi do gustu - zbyt toporna, dusząca, mdła, natomiast wersja klasyczna to strzał w dziesiątkę, gdy ktoś lubi zapachy kwiatowo-owocowe z domieszką orientu.
Do zakupu AE przekonało się już kilka osób z mojego otoczenia po pytaniach, czym pachnę i nikt nie narzekał do tej pory :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1067326].usefull || 0 }}% pomocna.

Zmyslowa elegancja

Najbardziej trafiony ze wszystkich moich dotychczasowych zakupow perfum , zawsze do niego wracam i zawsze musze miec go w swojej kosmetyczce. Uwodzicielski, kuszacy, zwraca uwage plci przeciwnej idealny na randke, na wyjscie. Niejednokrotnie zarowno mezczyzni czy kobiety pytaly mnie czym tak cudownie pachne. ..ciezko obojetnie przejsc obok tak cudownej nuty zapachowej kryjacej sie w stym niewielkim flakoniku....Nie jest to zapach na co dzien, bywa za ciezki dlatego trzeba uwazac z iloscia.
PLUSY:
-utrzymuje sie caly dzien/wieczor , trwalosc niesamowita za ta cene , polecam kupowac w promocji bo jest bardzo duza roznica ,
-dziala jak magnes , intryguje, budzi zmysly <3
-latwo dostepny,
-wydajny, mnie falkonik starcza zawsze na co najmniej pol roku
MINUSY:
-brak

Ilość zużytych opakowań: 3 cale 4 w trakcie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1001066].usefull || 0 }}% pomocna.

rozczarowanie

Zapach, który ma wiele pozytywnych recenzji (choć oczywiście warto wczytać się, kto je wystawia, a kto pisze recenzje mniej pochlebne), w cenie promocyjnej bardzo przystępny, czemu nie spróbować?

Niestety, chociaż (co może stanowić jakiś punkt odniesienia, jeśli ktoś pyta o moje preferencje) bardzo cenię takie zapachy z Oriflame jak Lady Avebury, Mirage zielony i Mirage Daydream, w miarę lubię Possess oraz (już w mniejszym stopniu) słonawo-słodkie Gateway i przydymione Smarty Susie, to od kilku aromatów tej firmy się po prostu odbijam (tu należy np. Enigma). Niestety Amber Elixir idealnie się w tę kategorię wpisuje.

Flakonik ma piękny, barwę także, ale mimo wielu recenzji, jest jak dla mnie rozwodnionym, mdławym płynem o jednostajnie słodkawej, ciążącej woni.

Przy tym zestawieniu nut zapachowych oczekiwałabym większej nocy, silniejszego uderzenia, potężniejszego głosu. Słodycz skondensowana to cukierek, słodycz rozwodniona to litry mdławego kompotu - jeśli wiecie, o co mi chodzi. Amber, gdyby był cukierkiem, były ok, ale nie jest. Ten zapach niby to obiecuje siłę, a jest bezsilnym, rozpełzającym się nieśmiało blisko skóry rozczarowaniem.

Niby czuję te migdały, niby ta nuta &quot;ambrowa&quot; jest, ale jest też jakiś chłodny, lekko słonawy powiew, jakiś akord typowy dla większości zapachów Oriflame, tych, których nie lubię. Wszystko tam zresztą, mandarynka czy migdały czy cokolwiek, miesza się w jednostajną i płaską plamę.

Nie jest brzydki, nie kompromituje, ale moim zdaniem nie dorasta do poziomu zachwytów z KWC.

Używam tego produktu od: testy, kilka dni

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[990174].usefull || 0 }}% pomocna.

bardzo dobry

Woda jest bardzo ciepła (nie ciężka). Zapach wieczorny, jesienny. Czuć w nim czekoladę pomieszaną z pomarańczami. Bardzo trwały, mi się podoba. Flakonik też ładny.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[972657].usefull || 0 }}% pomocna.