Inspiracja, Cudowna Maseczka upiększająca

Inspiracja, Cudowna Maseczka upiększająca

Kosmetyk z pogranicza maseczki i serum. Wystarcza jedna, dwie krople na pojedynczą aplikację. Można stosować pod krem i nawet codziennie. Wchłania się bardzo szybko, jednak zostawia lekko klejącą warstwę - nie widać, a czuć :-) Wygładza skórę, rozjaśnia, ożywia. Bardzo wygodny dozownik i ładne opakowanie.

Cena: 32 - 34 zł / 50 ml

vicemiss maseczek ;-)

na początku nadmieniam, ze nie lubię maseczek żelowych, ale ta wyjątkowo odbiega od reguły.
Wchłania się szybko, mimo ze nie żajuję jej i nakładam solidną warstwą. Uspakaja skórę, napina ją i ujednolica kolor.
Klei się trochę, więc przed nalozeniem make-upu zmywam ją tonikiem.

Faktycznie upiększa:)

Całkiem niekiepski produkt! W dodatku świetna strategia marketingowa: któż nie skusi się na wizję upiększenia!..;) Najważniejsze jednak, że maseczka działa - trudno powiedzieć co dokładnie robi ze skórą, bo nie widać rewolucyjnej zmiany natychmiast po nałożeniu, jednak po jakiejś półgodzinie cera wygląda po prostu ładniej, jest rozpromieniona, wypoczęta, wyraźnie odświeżona i napięta. Żel błyskawicznie się wchłania i nie podzielam częstej tu opinii, że się klei, ja często stosuję po prostu zamiast kremu na dzień (moją tłustą cerę nawilża wystarczająco, bez przeciążania) i nakładam na to podkład - rozprowadza się bez problemu, nawet tak trudny w obsłudze jak matujący Privi.
Porównałabym tą maseczkę z Beauty Flash Balm Clarins'a, a cena jednak znacznie niższa!;)

fajna!

Kupujac podchodzilam do niej z rezerwa. Ale przekonala mnie cena i marka. Jetesm bardzo zadowolona. Wprawdzie maseczka pozostawia na twarzy "blysk" ale mozna go szybko zneutralizowac pudrem. Po kilku dniach stosowania zauwazam wyrazna roznice na mojej cerze. Nie do przecenienia. W zestawieniu z innymi produktami Dermiki - Bomba!

dzienny smoky eyes

widać efekty

Maseczka rzeczywiście poprawia wygląd skóry. Nakładam ją zawsze, gdy widzę ślady przemęczenia i ogólnego braku formy. Różnica po nałożeniu specyfiku jest widoczna: wygładzone rysy twarzy, czuję, że buźka jest taka "uporządkowana". Produkt ma lekką konsystencję i wygodne opakowanie. Do poważnych minusów zaliczam niedostateczne nawilżenie oraz efekt klejącej się skóry (bardzo niemiłe uczucie)- nie jestem w stanie nałożyć na nią kremu i zrobić makijaż, co sugeruje producent. Dlatego często używam jej na noc zamiast kremu, w dzień muszę ją po pewnym czasie zmywać wodą termalną lub tonikiem.Dodam jeszcze, że dołączona ulotka jest poprostu ...głupawa.

super

Moim zdaniem jeden z niewielu kosmetyków szybko działających, który faktycznie szybko działa.<BR>Efekty widoczne od razu!<BR>Znakomity zamiast np. kremu na noc.

bardzo dobra

Maseczka błyskawicznie się wchłania. Jednak moim zdaniem nie nadaje sie pod makijaż ponieważ na skórze tworzy wyczuwalną lekko tłustawą warstwę. <BR>Kosmetyk rozjaśnia i rozświetla skórę, nawilża.

UPIĘKSZA ;)

Przy jej kupnie "zainspirowałam" się jej nazwą ;). I nie zawiodłam się. Rzeczywiście upiększa, ale mnie tylko w nocy, bardzo mi przeszkadza ta klejąca konsystencja na dzień, jakoś nie mogę się przełamać. Ale ogólnie spełnia swoje zadania wyszczególnione na opakowaniu. :)

Oceniam na 4.00

Maseczka rzeczywiście świetnie nawilża , buzia jest wypoczęta i taka gładziutka. Jedyną wadą jest to że skóra się lepi. Co jednak znika po zrobieniu makijażu. Ogólnie polecam

Oceniam na 4.00

Maseczka ta moja cerę naprawdę wygładza, ożywia, choć widać to dopiero lepiej po godzinie, na pewno nie od razu. Mogłaby ciut lepiej nawilżać.Tu zapachu nie czuć, choć tych nut z kremów z tej serii można się doszukać, jak się ktoś będzie starał. Opakowanie bardzo mi się podoba. Pomysł na opakowania "kartonikowe" w całej serii też, wg mnie są bardzo ładne. Jednak ogromnie drażni mnie ta reklama, w formie listu, dołączona do każdego kosmetyku. Z założenia może i intrygująca, w praktyce coś dla, przepraszam, że się tak wyraże, ale takie jest moje zdanie, ludzi (kobiet?) ograniczonych. Coś w stylu, bo nie wiem czy dokładnie pamiętam: "Polifenole czy coś tam,... Antyoksydanty, takie trudne słowo, muszę je zapamiętać". Bez przesady.Ja osobiście wolę konkretne informacje a nie "czy coś tam".