Sztyft pielęgnująco-ochronny (w opakowaniu obsługiwanym jedną ręką)

Sztyft pielęgnująco-ochronny (w opakowaniu obsługiwanym jedną ręką)

Występuje w trzech nie barwiących ust kolorach: zielonym, różowym, fioletowym, którym towarzyszą nuty zapachowe: miętowa, wiśniowa, winogronowa. Sztyft natłuszcza, nawilża, wygładza naskórek, regeneruje i osłania delikatną skórę ust, efektywnie zabezpiecza wargi przed pierzchnięciem, dba o elastyczność, zdrowy blask i ładny koloryt ust. Zawiera witaminy A, E, olejki naturalne: Avocado, Masło Shea, olej rycynowy, filtry UV

I owszem

Również używam tego sztyftu w białej wersji. Do zakupu zachęciła mnie cena (3 zł). Jest miękki, tak jak lubię, także już po jednym maźnięciu czuć go na wargach. Natłuszcza i lekko nabłyszcza usta, ma przyjemny zapach. Podobają mi się te viperowskie opakowania "obsługiwane jedną ręką". ;)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

swietnie pielegnuje

co prawda nei mam zadnego z kolorow ze zdjecia, ale napis na opakowaniu jest taki sam a i wlasciwosci te same [filtr UV i wit. A E F]

moj jest bialy, taki jak zwykle bezbarwne pomadki pielegnacyjne maja

po ostatniej chorobie mialam bardzo spierzchniete, wysuszone, spekane usta, posmarowalam tym sztyftem i po dwoch dniach smarowania usta staly sie mieciutkie, zapomnialam o tym co dzialo sie z nimi dwa dni wczesniej

konsystencja moze niektorymsie nie podobac, ale ja lubie czuc ze mam cos na ustach, zwlaszcza jesli sa to pomadki ochronne, dlatego uwazam za + to ze czuje sie go na ustach juz po pierwszym nalozeniu

POLECAM

[zapach, tak jak wiekszosci Vipery, nawet ladny ]

średniak

mialam zielona,o zapach kiwi bodajze.
takie sobie mazidelko.
na ustach zostawiala tlusta poswiate
plusy za ladny zapach i ciekawe opakowanie
minusy za konsystencje-takie...mazidło..
no i wlasciwosc pielegnacyjne bardzo przecietne.
nie zachwycil mnie aczkolwiek opakowanie jest weryy gud- mozna nosic w kieszeni kurtki bez strachu ze sie wieczko odkreci i wszystkie sie zabrudzi a takze rzeczywiscie mozna obslugiwac jedna reka co jest dosc dobre jak sie dzwiga po kilka rzeczy w kazdej ece
trojeczka