Problem Cuticle Remover (Preparat do usuwania skórek)

Problem Cuticle Remover (Preparat do usuwania skórek)

Problem Cuticle Remover jest pielęgnującym preparatem do usuwania niechcianych, stwardniałych, przerośniętych skórek. Zaawansowana formuła została wynaleziona w celu zachowania idealnego pH, dzięki czemu można szybko i łatwo usunąć suche, przerośnięte skórki. Preparat zawiera m.in. aloes, dzięki czemu skóra wokół paznokci staje się miękka i mocno nawilżona.

Dobry, ale nie rewelacyjny

W moim przypadku wyglada to tak:

Zalety:
+ niezwykle wydajny, starcza na bardzo długo - duża ilość kosmetyku w opakowaniu
+ trwały - po długim czasie nic zlego się z nim nie dzieje,
+ pozwala na sprawne odsunięcie skórek (tyle tylko że potem najczęsciej musze je usunąć, bo smo odsunięcie nei wyglada az tak estetycznie...),
+ zmiękcza skórki (ale tylko na jakis czas niestety!),
+ ma przyjemny zapach,
+ bardzo dobra konsystencja - nie spływa z palców, można precyzyjnie nałożyć,
+ pozwala na łatwą i wygodną aplikację (po czym trzeba wmasowac preparat w skórki - co tez jest ok)

Wady:
- jak dla mnie to zdecydowanie za długo trzeba czekać na zmiękczenie skórek (wg producenta 3 - 5 min, nie przekraczać 8 min; u mnie w ciągu 3 minut nic sie nie dzieje, dopiero po 5,6 min widzę efekt - a to już naprawdę długo),
- efekt zmiękczonych i delikatnych skórek nie utrzymuje się na długo.

Ze względu na fakt, że wolę preparaty działające szybko jesli chodzi o usuwanie i zmiękczanie skórek, to nie wiem czy zdecyduję się na kolejne opakowanie czy też raczej znajdę coś "instant" :). Ale ogólnie uważam, że preparat jest dobry. Tyle tylko że dla cierpliwych :).

hit!

aj no to to jest super, jeden z moich paznokciowych kwc!
zakupilam za 14zł cale opakowanie, starcza na bardzo długo i działa, działa, działa!
nawilża, jesli stosuje sie jeszcze regularnie krem, to skórki moglam odepchnąć juz bez uzywania go, po jakims czasie.
Bardzo poprawia wygląd paznokci, jest przyjemny w użyciu, wygladają naprawde jak po profesjonalnym manikiurze, na bardzo zadbane.
Uwielbiam go i mam nadzieje ze jeszcze mi sie uda zakupić.
Naprawde świetny i wszystkim polecam.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczete

Dobry

Rzeczywiście zmiękcza skórki tak, że można je odepchnąć. Jednak żeby uzyskać piękne paznokcie, muszę te skórki potem wycinać. Wiem, że to obecnie przestaje być modne, ale takie odepchnięte skórki nie wyglądały dobrze, brzydko odstawały, sterczały.. Nie potrafiłam sobie z nimi poradzić, więc teraz wycinam. A dołączone patyczki zbyt szybko mi się zużyły (rozwarstwiły).
Preparat oprócz chwilowego zmiękczania nic więcej nie robi. Nawilżenie jest tylko przez jakieś 2 godziny. Potem wszystko wraca do normy. Dlatego uważam, że cena dla tego preparatu jest za wysoka. Ja kupiłam tubkę 15g za 32zł w Drogerii Kama.
Podsumowując: preparat skuteczny, ale tylko do odpychania skórek, poza tym nic więcej nie robi.
Na pewno będę szukała czegoś tańszego, równie dobrego.

Manicure - marynarskie paski

Najlepszy jaki miałam

Kupiłam przypadkiem, gdyż skończył mi się żel do skórek innej firmy (z którego zresztą nie byłam zbyt zadowolona). Ponieważ o produktach pielęgnacyjnych Sally Hansen zawsze miałam bardzo dobrą opinię, zdecydowałam się na zakup. I nie żałuję!

Wystarczy wetrzeć preparat w paznokcie i skórki na kilka minut, a następnie odsunąć skórki patyczkiem (dołączonym do preparatu). Skórki staja się mięciutkie, odsuwają się bez problemów. Nareszcie moje paznokcie wyglądają tak, jak powinny. Poza tym zauważyłam, że przy regularnym stosowaniu skórki wolniej narastają.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

tak!

genialny produkt. co prawda trzymam go dłużej na skórkach niż poleca producent, a potem jeszcze wmasowuję, ale efekt jest taki, że wyglądam jakbym wyszła z salonu! skórki łatwo się odsuwają (patyczek też jest idealny) i palce wyglądają po prostu pięknie!

do tego produkt ten jest bardzo wydajny. gorąco polecam

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: zaczynam 2

Zdecydowanie polecam

Nie wyobrażam sobie jak można mieć problemy z odsunięciem skórek patyczkiem lub szpatułka po użyciu tego preparatu. Testowałam go nawet ostatnio na moim chłopaku (paskudnie przerośnięte, wysuszone skórki) i ślicznie odeszło absolutnie wszystko. Jest bardzo wydajny i rewelacyjnie pielęgnuje skóre wokoł paznokcia i same skórki. Patyczki są trwałe, jeśli dla kogoś są zbyt ostre sugeruje użycie pilniczka i lekkie zaokrąglenie :)

Zdecydowanie polecam.

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Świetny :)

Dostałam go od koleżanki (bo miała 2 tubki)- bardzo sie ucieszyłam, bo od jakiegoś czasu chodziłam wokól tego kremu, ale jakoś tak szkoda mi było wydać 35 zł. Cena jednak nie wydaje się być wygórowana ze wzgledu na pojemność tubki (dla porównania: krem z avonu ma 15ml i kosztuje w promocji 15zł - co prawda ma on troche inne działanie niż ten z SH ale chodziło mi tylko o uswiadomienie tego faktu).
Naprawde warto "zainwestować" to 35 zł, dopiero zaczęłam uzywać, a juz zauważyłam że:

+ jest bardzo wydajny
+ skórki dają się bardzo latwo usunąć
+ skóra wokól paznokcia jest miekka, zadbana
+ świetnie radzi sobie również ze skórkami przy paznokciach stóp - stopy wygladją świetnie i są zadbane
+ nie ma intensywnego zapachu

jak dla mnie same plusy i goraco polecam!!Używam tego produktu od: tygodnia (uzyłam 2 razy u rak i raz u stóp)
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

EDYCJA: mam ten krem nadal, ostatnio zadziej go używam wiec jeszcze sporo zostało. Nadal jestem zadowolona :)

Potrzebny :)

Preparat jest świetny , ale niestety nie w moich rękach tylko w rękach specjalistek . Stosowany w domu dużo zdziałał a w gabinecie kosmetycznym jest prawą ręką kosmetyczki.
Ma przyjemny zapach i miła kremową konsystencję . Skórki dużo łatwiej usunąć a dołączone patyczki są bardzo praktyczne i trwałe .

Używam tego produktu od:kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań:jedno

Bardzo, bardzo dobry ...

Jest to bardzo dobry produkt. Faktycznie, cena jest dosyc wysoka, ale kosmetyk jest bardzo wydajny! Ma właściwą konsystencje, dzieki czemu aplikacja jest łatwa (nie spływa). Poza tym ślicznie pachnie, bardzo kwiatowo. Jego działanie jest takie, jak to obiecuje producent. Zmiękcza skórki, dzięki czemu ich odsunięcie jest bardzo łatwe i szybkie. Poza tym nawilża skórki, a efekt ten dosyć długo się utrzymuje. Dołączone patyczki są świetne! Delikatnie i skutecznie oduwa się nimi skórki i do tego bardzo wytrzymałe, używam już kilka miesięcy i nie widać zeby się zniszczył (używam dopiero pierwszego patyczka, a dołączone sa dwa!). Nie wyobrażam sobie, co robiły nimi osoby, którym patyczki szybko się zniszczyły. Jedyna wadą produktu jest jego opakowanie. Końcówka służąca do aplikacji powinna być węższa, co pozwoliłoby na bardziej precyzyjne jego nakładanie. Poza tym same pozytywy!!!

Używam tego produktu od 4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

salon w domu?

Zielony krem, ktory pachnie jak wnetrze kwiaciarni :)
Niestety producent nie specjalnie opracowal metode aplikacji - "ryjek" opakowania jest do aplikacji koncowka, kompletnie nieprzygotowany, w wyniku czego kremem umazane sa cale palce (jakoby nalezy krem wetrzec w skorki).
Kolejnym minusem sa patyczki dolaczone do opakowania - po 1 uzyciu na dlonie i stopy, konce obu tak sie wystrzepily, ze juz nic nie odsuwaly :(
Nie dostalam swojego ulubionego preparatu SH do usuwania skorek w mleczku z pedzelkiem i mecze sie z tubka tego kremu (ale to jeszcze nic, w porownaniu z zielonym zelem SH w tubce, tez do skorek :( ) juz dosc dlugo, okolo raz w tygodniu i stwierdzam, ze przynajmniej wystarcza na wystarczajaco dlugo aby zamortyzowac koszt i niewygody tego zakupu.
Skorki jak dla mnie niweluje wystarczajaco dobrze, nie robia sie tez zadziorki.
Ale dolaczone patyczki to pic na wode - fotomontaz.

Średniak

Coraz czesciej spotykam sie z opinia ze produkty Sally Hansen sa po prostu przereklamowane. Coz jesli chodzi o ten produkt (choc potrafie wymienic jeszcze pare innych SH) w pelni sie z ta opinia zgadzam. Cena typowa jak dla SH-ok. 33zl,jak dla mnie wygorowana. Krem nie dziala tak jak opisuje producent,a ma usuwac nawet najbardziej zarosniete skorki.ja takowych nie posiadam a mimo to nie jestem zadowolona z dzialania tego preparatu.Zgadzam sie z poprzedniczka,sa produkty o identucznym dzialaniu za 1/4 tej ceny.Nie warto przeplacac!

działa jak powinien

Doskonały preparat. Szybko i skutecznie zmiękcza skórki dzięki czemu łatwo odsunąć je drewnianym patyczkiem.Gęsty - dzięki czemu nie spływa z paznokcia. Delikatnie pachnie i wystarcza na długo.

ilość zużytych opakowań: 2