Visibly Young, Balsam do ciała z aktywną miedzią

Visibly Young, Balsam do ciała z aktywną miedzią

Kolejny kosmetyk firmy Neutrogena z serii z aktywną miedzią. Balsam przeciwdziała starzeniu skóry, wygładza ją i nawilża. Kolor wrzosowy, delikatna konsystencja i zapach. Wygodny aplikator

No fatalny!

Ach, jakim sposobem ja go jeszcze nie oceniłam?
Numere jeden - zawracanie głowy i nieuzasadnione wyrzucenie pieniędzy. Ma bardzo małą pojemność, tak średnio na jeża wygodne opakowanie straszny, po prostu okropny,nie do zniesienia zapach - intensywny, owocowy, ale nie lekki, duszący, po wysmarowaniu się nim cała łazienka zaczadzona - przy okazji ta woń jest na tyle zdecydowana, że albo się ją kocha, albo nienawidzi - i ja z całego serca to drugie.
A po drugie właśnie - nie działa. Po prostu nie działa - ani lepiej, ani gorzej od innych balsamów - no może Neutrogena wymyśliła ponownie, ja z żelem antycellulit - "używaj trzy miesiące regularnie" (patrz - minimum trzy buteleczki. Nawet sześć, na oko).
Więc nawilżenie przeciętne, cena wysoka, pojemność mała, opakowanie wyczesane w kosmos, zapach obrzydliwy.

Kupić, nie kupić ... Zdaje się, że i tak juz wycofali ;)

Średni

Dużo gorsza i konsystencja i zapach niż w moim ulubionym produkcie Neutrogeny, czyli kremowym balsamie do twarzy i ciała. Jedynym plusem jest dużo większa wydajność [może wynika to z tego, że tamtym lubiłam się smarować, a tym nie bardzo]. Nawilża bez rewelacji, dobry na dzień kiedy trzeba się szybko ubrać po posmarowaniu. Zapach może zmęczyć [wolę te bezzapachowe lub bardziej "spożywcze"]. Efektu liftingującego brak.

niewypał

Na początku był zachwyt ... ten delikatny zapach fiołków ... mmm :) Balsamik jest leciutki, beztłuszczowy, wchałania się błyskawicznie i nie zostawia na skórze żadnej paskudnej warstwy, a skóra jest ślicznie wygładzona i miękka w dotyku - jednym słowem komfort, aż się chce go używać. No może tylko wydajność od razu mi się nie podobała, bo wchłania się tak szybko że dość dużo go schodzi. Efekt nawilżenia nie jest zbyt trwały. Czekałam na trwalszy rezultat w miare systematycznego stosowania, ale pod koniec drugiego tygodnia zauważyłam, że skóra zaczyna wyglądać coraz gorzej - jakby była przesuszona, a raczej ... taka wiotka na powierzchni - jednym słowem, zachowywała się jak uzależniona od tego smarowidełka. I raczej ten efekt się utrwalał, niż jakieś spektakularne ujędrnienie. W związku z czym nie odważyłam się dokończyc pierwszej butelki.

ilość zużytych opakowań: ok. 80% pierwszego, i pas

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

myslalam ze bedzie lepszy

Niestety Neutrogena robi o niebo lepsze kremy od produktow do ciala.Te do twarzy bardzo sobie chwale, a do ciala ani antycellulit a ni ten mnie nie zadowolily w pelni.Balsamik ten jest mily w zastosowaniu, przyjemny delikatny zapach (podobny do kremow do twarzy z tej serii). Kolor bialo-lila.Baaaardzo wygodne opakowanie (pompka z fajnym aplikatorem). Nie zasycha w aplikatorze balsam!!!!Mily, szybko sie wchlania. Srednio wydajny.Po zastosowaniu skora jest calkiem mila i miekka, ale bez zachwytow.Jakiegos nadzwyczajnego wygladzenia, ujedrnienia ani odmlodzenia wysuszonej upalami skory nie zauwazylam.Balsam nie jest zly, ale za ta cene to przesada!Taki sam kupila bym spokojnie za 10-15 zlotych.Przecietniak ale za drogi!