DayWear Plus Multi Protection Anti-Oxidant Creme/Lotion SPF 15

DayWear Plus Multi Protection Anti-Oxidant Creme/Lotion SPF 15

DayWear Plus to ulepszona wersja swojego poprzednika - kremu DayWear. Tak jak pierwowzór ma za zadanie skutecznie chronić skórę przed wolnymi rodnikami (zawiera nowy, efektywny zestaw okapsulonych antyutleniaczy), zanieczyszczonym środowiskiem i słońcem. Ma również działanie przeciwzmarszczkowe, nawilżające i odżywcze. Zawiera między innymi unowocześnioną kombinację witamin C i E.

DayWear Plus dostępny jest aż w 3 wersjach:

- dla skóry suchej (krem)

- dla skóry mieszanej i normalnej (krem)

- dla skóry tłustej (lotion).

Coś nie tak

Mało co mnie uczula, ale po kilku podejściach do tego kremu jestem gotowa posądzić go o najgorsze. Co posmaruje nim twarz, po kilku godzinach wychodzą mi krosty. Bardzo żałuję, bo krem ma piękny (ogórkowy?) zapach, łatwo się rozprowadza, zostawia na kilkanaście minut delikatny film (ale ja bardzo to lubię), przyzwoicie nawilża (mam wersję do cery suchej) i jest całkiem wydajny.

Używam tego produktu od: Od ok. 1,5 m-ca

Bardzo go lubię

DayWear\'a używam od około trzech lat. Słoiczek 50 ml starcza mi na ponad 4 miesiące. Używam wersji do cery Normal to Combination. Nakładam go codziennie rano i czasem na wieczór po triacneal\'u. Dobrze rozsmarowuje się na nim podkład.

Lubię go za to, że:
+ dobrze nawilża,
+ nie zapycha,
+ twarz jest po nim gładka,
+ nie zostawia tłustej warstwy,
+ dobrze się nakłada na niego podkład,
+ ma aksamitną konsystencję,
+ pachnie lekko i świeżo.

Minusów nie znalazłam, no chyba, że cena :) ale według mnie stosunek jakości do ceny jest dobry i warto tyle za niego zapłacić.

Podsumowując, bardzo dobry krem. Śmiało mogę go polecić wszystkim Paniom. Moja cera jest dość młoda, mam 24 lata i zdecydowanie się sprawdza. Właśnie kończy mi się słoiczek, ale już kupiłam dla odmiany Hydrationist tej samej firmy, jednak na pewno do niego wrócę.

Używam tego produktu od: około 3-ech lat
Ilość zużytych opakowań: zużytych ok. 6 - 7 słoiczków

dla mojej cery rewelacja

Mam cerę mieszaną, szybko sie przetłuszcza, ale są momenty, że potrafi być bardzo sucha i niestety również pojawiają się niedoskonałości, typu małe pryszcze.
Potrzebowalam dobrze nawilżającego kremu, który chroniłby skórę przed szkodliwymi czynnikami środowiska. Pracuje po 24 godziny i szukałam czegoś co podziała nawilżająco, przeciwzmarszkowo, zadba o zmęczona skórę.
generalnie chciałam kupic sobie tylko krem, ale przeczytałam gdzieś apropo kosmetyków z wyższej polki, że trzeba kupić całą serię aby naprawde efekt był zadowalający, a nie bylo to wyrzucaniem kasy w bloto.
Na początku grudnia kupiłam więc zestaw, który zawieral owy krem 50ml, reparator na twarz 15 ml i pod oczy 5 ml (seria ANR Estee Lauder) oraz pieniący się krem do oczyszczania twarzy 50ml.
kosztowało to 249zł i jak się okazalo cala seria to strzał w 10!
Wiem, że oceniamy tutaj ten tylko krem, ale dzieki temu zestawowi nie żałuję ani złotówki wydanej na te kosmetyki.

Krem
- ma delikatny zapach ogórkowy, melonowy?, który mi osobiście się podoba
-mam wersje do skóry normalnej i mieszanej, jak dla mnie świetnie nawliża, wygładza, skóra staje sie miękka
-nie podraznia
-nie zapycha porów
zauwazyłam , że drobne linie po nie przespanych nocach, zarwanych pracą, czy tez innymi okolicznościami szybko rozprasowuje
-jak na wiek 26 lat, uważam, że jest świetny, dla mojej cery jako profilaktyka przecizmarszczkowa

co do serum ANR, jest genialne, ale to chyba trzeba ocenić w innym watku, myslę że to dzięki niemu nie mam już żadnych pryszczy, zniknely w 3 tygodniu stosowania całej serii a minął już 3 miesiąc (podobno serum to zawiera wiele ekstraktów roślinnych- może to jego tajemnica?)

najbardziej zadziwiła mnie pianka do mycia skóra po niej jest matowa i taka mało sliska, ale wszystko razem stosowane super sie uzupełnia

POLECAM kupować seriami kosmetyki!

PS. zanim kupilam zestaw dostala próbkę kremu do wyprobowania

Używam tego produktu od: ponad 3 miesiące

Manicure - gradientowe kropki

Mozna spróbować

Krem pachnie ogórkowo, co nie każdemu może przypaść do gustu, mi nie bardzo odpowiada.
Ma przyjemną gęstą konsystencję, co jednak może utrudniac aplikacje i zdecydowanie spowalnia wchłanianie. Krem nałozony sam zostawia tłusta warstwę na twarzy, ale pod podkladem (double wear EL) sprawdza się bardzo dobrze.
Nie rewolucjonizuje jakości cery, ale tez jej nie pogarsza.
Dla mnie jest to nawilżające mazidło o średnim zapachu, dlatego nie wiem czy skusze sie jeszcze kiedys na niego bo są inne kremu niekoniecznie tak drogie, które sa lepsze.
Natomiast jeśli ktoś lubi testować to warto, na pewno krzywdy nikomu nie zrobi.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

nic specjalnego

Oceniam wersję do cery mieszanej. Otóż krem ten nie spełnił do końca moich oczekiwań. Myślałam, że będzie świetnie nadawała się pod makijaż, posiada filtr, antyoksydanty, teoretycznie wszystko wydawało się ok. Jednak do cery przetłuszczającej się, moim zdaniem, nie nadaje. Pozostawia świecącą powłoczkę, twarz zaczyna się po nim bardzo szybko nieestetycznie błyszczeć. Odstawiłam go w okresie letnim, bo makijaż dosłownie spływał mi z twarzy, zaczęłam używać ponownie na przełomie września/października. Niestety pomimo niższej temperatury sytuacja się powtórzyła. Dodatkowo w trakcie stosowania powyskakiwało mi mnóstwo niespodzianek na twarzy i mam bardzo duże podejrzenia, że to ten kremik był sprawcą tej inwazji pryszczy.
Krem ma bardzo miły, świeży, ogórkowy zapach. Konsystencja całkiem w porządku, miło mi się go wmasowywało, ale nie wchłaniał się do końca i to zaliczam do jego podstawowych minusów. Nawilżenie jest raczej średnie, mimo cery mieszanej czułam niedosyt. Do tego dochodzi prawdopodobne zatykanie porów, myślę, że właśnie ze względu na zbyt tłustą konsystencję. Stosunek ceny do jakości żaden, więc chyba lepiej postawić na coś innego. Ale, jak wiadomo, wszystko kwestia indywidualnych preferencji. Ja nie polecam.

Bardzo dobry

Krem dostałam w prezencie. Normalnie nie wiem, czy bym zwróciła na niego uwagę, ponieważ przeważnie używam kremów matujących. Jednak kiedy na noc zaczęłam używać mocniejszego produktu na trądzik, który przesuszał skórę zaczęłam używać właśnie tego kremu. Mam wersję do skóry mieszanej (mam skórę tłustą w strefie T, a policzki normalne***->suche).Podeszłam do niego trochę sceptycznie, ale bardzo pozytywnie mnie zaskoczył:

+ Ładne opakowanie,
+ Przyjemny zapach,
+ Szybko się wchłania,
+ Nie przetłuszcza skóry,
+ Dobrze nawilża,
+ Skóra jest bardzo miła w dotyku,
+ Nie zapycha,
+ Skóra wygląda zdrowo i świeżo,

Jeżeli chodzi o minusy, to raczej brak :) Nie wiem czy kupię go po raz kolejny, ale to tylko dlatego, że lubię testować nowe kosmetyki. Mogę go polecić z czystym sumieniem.

Doskonalosc!

Darze ten krem nieustajaca miloscia, zdradzam go z czystej glupoty i checi zmian i nowosci. Uzywam go juz od kilku lat i po kazdej pielegnacyjnej porazce, wracam do niego ze skrucha w sercu. Mam wersje dla skory mieszanej. Doskonale wygladza, nie znam produktu, ktory robi to lepiej od niego. Swietnie nawilza, problem suchych policzkow znika, wspaniale sprawuje sie pod makijazem (wcale sie nie roluje), ladnie rozswietla. Wazne jest tez to, ze wcale nie zapycha, a u mnie to duzy problem. Uzywam tak, jak chce producent rano i wieczorem, daje piekne efekty tak samo jako krem na dzien, jak i krem na noc. Wisienkami na torcie, sa piekny swiezy zapach i filtr (bez ktorego krem uwazam za niekompletny) Polecam Wam go dziewczyny, z reka na sercu!

Używam tego produktu od: Od 2 lat
Ilość zużytych opakowań: okolo 5

Strasznie tłuści

Posiadam krem w wersji dla skóry suche i bardzo suchej. Krem zamknięty jest w estetycznym opakowaniu, ma zielonkawy kolor i przepiękny zapach świeżych ogórków. Jest dość gęsty i po nałożeniu na twarz skóra okropnie się błyszczy. Błysk ten utrzymuje się przez wiele godzin, chyba, że wykonamy makijaż - wtedy znika. Mam wrażenie, że moja cera nie wchłania tego kremu tak jak powinna, a sam produkt zostaje na powierzchni skóry. Być może powinnam była kupić wersję do skóry normalnej/mieszanej. Polecam ten produkt dla posiadaczek cer suchych - u nich na pewno się sprawdzi. Plus za filtr SPF15 - lepsze to niż nic :)

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: dokańczam pierwsze

Nie dla mnie

Daję gwiazdkę za to, że pozostawia twarz gładką i matową. Na tym plusy się kończą, ponieważ krem ZAPYCHA, nie nawilża wystarczająco przez co widać zmarszczki mimiczne, mnie podrażnił i przyczynił się do powstawania dziwnych niedoskonałości. Po kilkunastu dniach musiałam się ratować LRP Hydreane...

Używam tego produktu od: ponad tydzień
Ilość zużytych opakowań: niecała miniatura

Dobry, ale to świecenie i wchłanianie...

Przetestowałam, i wcale nie przesadzam, dziesiątki kremów, tanich i drogich, aż dostałam sporą próbkę w Sephorze i wreszcie moja skóra dostała to co najlepsze. Tak mi się wydawało do czasu kiedy odkryłam inny, lepszy krem.Używałam go nawet kilka razy na dzień, ale wystarczy rano i wieczorem (choć chyba jest to raczej krem na dzień) i moja skóra dostawała potężny zastrzyk energii i twarz jest pełna życia, aż czuję nawodnienie i świeżość - bardzo przyjemne dla mojej suchej z natury skóry. Jednak wielkim minusem jest świecenie się twarzy długo po nałożeniu i słabe wchłanianie. Uważam,że dla mojej 20+skóry jest dobry, ale po marce i cenie należy oczekiwać czegoś bardziej rewelacyjnego. Musiałam zmienić swoją ocenę,bo znalazłam coś lepszego:)

Codzienna przyjemnosc

Prawie 5 gwiazdek za: teksture, zapach, a przede wszystkim za dzialanie!Uzywam wersje dla cery normalnej/mieszanej,gdyz dla cery suchej byla dla mnie jednak za tresciwa(blyszczaca twarz):krem wspaniale sie rozprowadza,stapia od razu ze skora,momentalnie ja odzywiajac i nawilzajac.Caly dzien odczuwam mile jego dzialanie:nic nie sciaga, nie suszy,nie podraznia,zadnych wypryskow ani uczulen.Nie powieksza porow,nie przetluszcza cery.Sprawdzony takze we wspolpracy z podkladami EL.

Dobry al enie na każda porę roku

Kremu używam od ok. 7 m-cy z przerwami. Obecnie używam opakowania nr 3, wszystkie 30ml.
\\nDobrze radzi sobie z moją cerą (mieszana, skłonna do podraznień) od wiosny do wczesnej jesieni. Gdy nastaje sezon grzewczy krem traci swoją czarodziejską moc i mam wrażenie, że dodatkowo (oprócz kaloryferów czy kilmatyzacji) wpływa na przesuszenie skóry i tym samym zwiększa jej skłonność do podrażnień.
\\nBardzo pasuje mi lekko ogórkowy zapach, konsystencja.
\\nDuży plus za wydajność.
\\nMinus za niezimowy chrakter kremu