AA, Efekt Matujący, Matujący żel do mycia twarzy do cery tłustej i mieszanej

AA, Efekt Matujący, Matujący żel do mycia twarzy do cery tłustej i mieszanej

Matujący żel do mycia twarzy. Dzięki odpowiednio dobranym składnikom żel głęboko oczyszcza skórę a jednocześnie nadaje jej matowy wygląd.

dobrze oczyszcza

Trochę miałam obawy przed żelem do mycia twarzy ponieważ przeważnie ciężko się rozprowadzają i zmywa. Ten na szczęście jest inny. Lekki żel, który dobrze się rozprowadza i spłukuje.
Nie podrażnia mojej skóry a rano wreszcie nie mam tłustej warstwy na twarzy. Ma też łagodny zapach.

Używam tego produktu od: półtorej roku
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Słabo oczyszcza

+ Przystępna cena, szeroka dostępność.
++ Odświeżający zapach.
+++ Nie wysusza, nie podrażnia, nie ściąga, wygładza, rozświetla.
- Piecze trochę w oczy.
- - Średnio radzi sobie z oczyszczaniem, demakijażem i matowaniem, po użyciu skóra się błyszczy.

Krzywdy nie robi, ale nie spełnia obietnic producenta.

Używam tego produktu od: roku.
Ilość zużytych opakowań: 1 / 125 ml.

Zdecydowanie nie polecam

To najgorszy żel do mycia twarzy jaki miałam. Kupilam zestaw razem z kremem (ktory tez sie nie sprawdził). mam cere mieszana, a on mi w bardzo krotkim czasie przesuszyl cere i mialam nawet suche skorki, a nigdy mi sie to nie zdarza, zdecydowanie nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 op. 125ml

bardzo dobry

a więc pewnego dnia stwierdziłam że nie robie absolutnie nic dla mojej cery aby ją oczyścić a narzekam że pory są zatkane. Postanowiłam więc kupić żel do mycia twarzy i postawiłam od razu na serię AA efekt matujący. Bardzo dobry wybór, choć początki nie były łatwe:
*przy pierwszym kontakcie troche wysuszał skórę
*stosowany razem z tonikiem i kremem na noc daje na prawde dobre efekty (rano nie mam warstwy tłuszczu na czole)
*oczyszcza skórę
*nie podrażnia
*ładnie pachnie
*efekty już po 2 tygodniach systematycznego stosowania

polecam bo kosmetyk jest nie drogi

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Średniak

Cały czas jestem na tropie żelu idealnego, a że ogólnie uważam, że produkty AA są całkiem przyzwoite, więc postanowiłam wypróbować własnie ten żel.

Jak wszystkie drogeryjne produkty AA żel jest w bardzo atrakcyjnej cenie, jest też łatwo dostępny.

Przestraszyłam się trochę tego aloesu, bo myslałam, że żel będzie intensywnie pachniał trawą, ale okazało się, że moje obawy były bezpodstawne: zapach jest bardzo miły i orzeźwiający. Produkt jest bardzo wydajny, a buzia po nim gładka.

Niestety, nie usuwa resztek makijażu zbyt dobrze, dlatego, aby go zużyć, myłam nim twarz tylko rano, co w efekcie było całkiem przyjemne, tak na pobudzenie, własnie przez miły zapach. Miałam po nim uczucie sciągnięcia i od razu musiałm nakremować buzię. Oczywiscie o efekcie matującym nie ma nawet mowy, ale nie od tego są żele do twarzy, aby matowić.

Nie mam zamiaru ponownie kupić tego żelu, bo nie spełni wszystkich moich oczekiwań, a firma AA ma w swojej oferciel lepsze produkty.

Używam tego produktu od: ok. 3 lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

może być

Zmywa makijaż dość dobrze, ładnie pachnie i jest bardzo wydajny, ale z drugiej strony średnio oczyszcza i nie matuje, a przy tym jest zbyt delikatny. Kupiłam od razu dwa i po tym, jak skończę to, zdecyduję się na coś innego.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Nic szczególnego

Kupiłam ten żel wraz z innymi kosmetykami z tej serii. Pierwsze co mnie zdziwiło, to jego pojemność - tylko 125 ml. Na szczęście kosmetyk jest dość wydajny, dzięki czemu nie trzeba zaraz lecieć do sklepu po kolejne opakowanie.

Wnioski:
- wcale nie oczyszcza skóry głęboko, efekt jest taki sam jak w przypadku żelów do innych typów cer
- nie matuje
- nie podrażnia
- całkiem dobrze radzi sobie z usuwaniem resztek makijażu
- zbyt duża cena w porównaniu do jakości.

Ilość zużytych opakowań: jedno 125 ml

Kiepski.

Nie spełnia swojego podstawowego zadania - nie oczyszcza.
Zostawia na twarzy tłustą warstewkę.
Do tego uczula. Akurat nie mnie, ale mojej koleżance po użyciu wyskoczyły na twarzy czerwone plamy.
Odchodząc trochę od tematu, inna koleżanka po maseczce tej firmy miała podobny problem.
To skutecznie zniechęciło mnie do kosmetyków AA.

Używam tego produktu od: prawie 2 lat

Nie matuje.

Plusy:
+ cena, dostępność,
+ ładny zapach,
+ bardzo wydajny,
+ fajne, funkcjonalne opakowanie.

Minusy:
- nie matuje, skóra błyszczy się już 5min po umyciu twarzy,
- wysusza skórę (paradoks, jest sucha, a świeci się jak słońce!),
- po umyciu jest uczucie ściągnięcia twarzy, bardzo nieprzyjemne,
- piecze jeśli dostanie się przypadkiem do oka.

Niestety nie sprawdził się, a szkoda, bo lubię serię AA.
Nie wliczam tego w ocenę, ale szkoda, że SLS na trzecim miejscu w składzie.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2.

bardzo dobry żel

Długo szukałam dobrego żelu do mycia twarzy, który przede wszystkim nie bedzie dawal uczucia ściągnietej skóry na twarzy i prosze znalazłam odpowiedni ;)
Jest bardzo wydajny, ma przyjemny świeży zapach, nie ściąga skóry, nie podrażnia, po umyciu twarz jest pełna blasku i odświeżona, a co najważniejsze naprawdę matowi cerę :):D Cena nie jest zbytnio wygórowana, a jeśli chodzi o wady to jest troszeczke za delikatny i dlatego też odejmuje mu jedna gwiazdke :)

Używam tego produktu od:kilku tygodni

taki sobie

Bardzo podoba mi się jego zapach. Plus za ekstrakt z aloesu. Z oczyszczaniem jest średnio, producent obiecuje efekt matowy i taki rzeczywiście jest.
Moja skóra po nim jest jakby przesuszona, musze używać więcej kremu.
Nie kupię go ponownie, ponieważ uważam go za winowajce pojawienia sie na mojej twarzy wysypu :( poprzednio używałam lepszego żelu i jak skoncze ten to wrócę do tamtego.Używam tego produktu od: miesiąca

Dość dobry;)

Z oczyszczaniem radzi sobie nie najlepiej, do tego ciężko się zmywa. Dla mnie chyba trochę za delikatny, bo po dłuższym stosowaniu musiałam zamienić na głebiej oczyszczający. Plusem jest to, że rzeczywiście matuje, nawet do kilku godzin. Nie wysusza, skóra jest gładka i dobrze nawilżona, a do tego ładnie rozświetlona, więc wygląda na wypoczętą:) Ja jednak potrzebuję czegoś, co lepiej oczyszcza. Bardzo wydajny.
Używam tego produktu od: ok.4 miesięcy