Krem do rąk i paznokci z keratyną i witaminami

Krem do rąk i paznokci z keratyną i witaminami

Zgłaszająca osoba: Rakkasa

Doskonale wygładza, regeneruje oraz chroni dłonie i paznokcie.

na 3 pory roku TAK!!!

Na wiosnę, lato, jesień tak, na zimę nie bo akurat moje dłonie w ziemie potrzebują czegoś bardzoooo mocnego!!!
Polecam ten krem, dostałam od TŻa bo dostawał po parę sztuk w pracy. Akurat ja posiadam nowszą wersje. Jestem zadowolona chociaż byłam do niego nie najlepiej nastawiona.
Dobrze nawilża, ślicznie pachnie i zapach utrzymuje się na długo. Wygładza dłonie, są delikatne, aksamitne.
Nie wiem czy kupię ponownie bo u mnie nigdzie go nie ma, chyba że TŻ dostanie jeszcze raz z pracy :)

Nie nawilża

Też mam nową wersję "Kwiat lnu".

Krem jest bardzo przeciętny. Słabo nawilża, nie zauważyłam zbawiennego wpływu na paznokcie (a miał je wzmacniać). Szybko się wchłania, więc muszę nałożyć drugą warstwę. Plusem jest delikatny zapach.

Używam tego produktu od: Ponad 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: kończę 1

mój ulubiony!

Krem ma obecnie inne opakowanie - "Kwiat lnu". Kupuje go w Almie za 2 zł z groszami. Daje mu z satysfakcją 5 gwiazdek! Uwielbiam ten kremik! Doskonale odżywia, nawilża i szybko się wchłania. Pierwszy raz go kupiłam, bo byłam zdesperowana stanem moich paznokci, nie mogłam ich zapuścić, bo bez przerwy któryś się łamał! Żadne odżywki im nie pomagały. W połowie używania 1 opakowania tego cuda zauważyłam, że paznokcie tak się nie łamią i zrobiły się twardsze. W końcu mogłam zapuścić pazurki i zrobić mój ukochany French :D Krem jest bardzo wydajny. Starczył mi na ponad pół roku! POLECAM!

Konturowanie Smashbox

ok

szczerze powiedziawszy nie wiem czy mozna go gdzies kupic- dostalam go jako gratis w aptece. Opakowanie mam inne niz te na zdjeciu.
Moja wersja to Kwiat lnu -jest bardzo fajny, nie jest tlusty , dobrze chroni i ma bardzo przyjemny zapach-super sie wchlania

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań:pierwsze nadal