Pantivit, Odżywka-maska regenerująco-nawilżająca do włosów suchych i zniszczonych

Nowa receptura odżywki-maski została jeszcze lepiej dostosowana do potrzeb włosów suchych, zniszczonych, łamliwych i rozdwajających się. Takie włosy potrzebują intensywnej regeneracji i wzmocnienia. Dzięki zawartości prowitaminy B5 oraz mleczka ryżowego maska szczególnie intensywnie regeneruje i nawilża włosy, nawet te najbardziej suche i zniszczone. Prowitamina Bb nawilża i wygładza,zwiększa objętość fryzury, zapobiega rozdwajaniu się końcówek. Mleczko ryżowe zapewnia włosom witalność oraz blask. Kondycjonujący efekt użycia maski jest widoczny natychmiast. Włosy nie elektryzują się i są mniej łamliwe, a końcówki mniej się rozdwajają. Są zdecydowanie bardziej błyszczące, miękkie i sprężyst, łatwiejsze do czesania i układania.

Cena: ok. 8zł / 150g

Niezastąpiona

Raz w tygodniu serwuje moim włosom ten specyfik.Nakładam ją na ok.20 minut i zawijam w ręcznik.Dzieki czemu są pachnące i łatwo sie rozczesują.Przy moich długich włosach bardzo ważne jest,jak produkt działa na końcówki włosów.Ten działa znakomicie.Zanim zaczełam stosować ten produkt co najmniej raz na miesiąc musiałam podcinać końcówki,ponieważ były bardzo suche.Teraz chodzę raz na 3-4 miesiące i to starczy.Jedynym minusem jest je obciąża włoski(za to minus jedna gwiazdka),ale zdecydowanie mu to wybacze.Całość dopełnia niska cena i ładne opakowanie.

Używam tego produktu od:raz w tygodniu od...dawna
Ilość zużytych opakowań:

taki sredni, moze byc

NIe zadowolił mnie w 100% lecz w 40%. Oprucz tego ze lepiej mozna sie po nim rozczesac to nie widze w nim innych zalet. Skleja włosy, obciąza.nie polecam, jedynie cena w miare niska wiec nie załuje zakupu.

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:0,5

takiej szukałam

włosy sa miękkkkkie w dotyku lepiej wygladają, nie elektryzują się , nie są już zniszczone poprawił sie ich stan a ta cena super

Dieta na AZS

Dla mnie bomba

Wszystko mi się w niej podoba: od ceny przez opakowanie po końcowy efekt na głowie. Bardzo podpasowała moim delikatnym i cienkim włosom, które lubią sobie zwisać smutnymi strąkami po użyciu większości odżywek, nawet tych teoretycznie dla nich przeznaczonych. Po masce Joanny są wyraźnie ogólnie "lepsze", błyszczą, jakoś od razu zdrowiej wyglądają i się czują ;-) , ale zupełnie bez dodatkowego obciążenia. Chyba nawet jest ich optycznie więcej.

Żeby taki efekt uzyskać, wcale nie muszę jej długo trzymać na włosach - wystarczy minutka, dwie. A jak chcę sobie dogodzić i mam czas, to nakładam ją na dłużej, a efekt "zwisu" i tak się nie pojawia - wręcz przeciwnie.

Ma wygodne opakowanie, akuratną konsystencję, owocowy zapach jest ok, odżywka jest wydajna.

Podejrzewam jednak, że dla mocno zrujnowanych włosów może być niewystarczająca. Jak takich nie mam i jestem przezadowolona :P

dobra

odzywki uzywam po kazdym myciu i moje wlosy wygladaja duzo lepiej niz wczesniej (zrobilam sobie trwala i wloski byly w tragicznym stanie). loczki sa teraz sprazyste i wygladaja znacznie zdrowiej niz na poczatku

porzadna i niedroga

dobrze odzywia wlosy (a z natury mam je cienkie i lubia sie rozdwajac), ladnie blyszcza, NIE sa obciazone (mam wrazenie ze dluzej mam po niej swieze wlosy niz po innym balsamie), slicznie pachnie (szkoda ze na wlosach juz tak nie czuc), malo kosztuje. czego wiecej chciec?:)
uzywam jej jako maski gdy biore kapiel, ale czasem tez jako odzywki bez splukiwania na koncowki, w obu rolach spelnia sie bardzo dobrze
z baaardzo zniszczonymi wlosami pewnie sobie nie poradzi, ale takim to chyab tylko nozyczki pomoga;)
w skrocie: polecam, ale zdaje sobie sprawe, ze nie jest to cudo, ktore kazdemu pomoze

pachnie ale nic nie daje

Kupilam ja jakis czas temu i uzywam juz ponad 3 tygodnie a to raz zostawiajac jako maske a to zmywajac po krotkiej chwili.
Niestety po za ladnym zapachem, opakowaniem i cena, produkt nic nie daje.
Nie obciazyla moich poldlugich, cienkich wlosow zaraz po umyciu i to na tyle plusow.
Minusy sa zas b.wyrazne - wlosy po nalozeniu jej staja sie szorstkie, "odlatujace", nie do ujarzmienia a na drugi dzien po umyciu sa juz tlustymi strakami, mimo iz nie nakladam produktu na cale wlosy, a tylko na konce.
Ale moze wynika to z tego, ze zeby moje wlosy nie przypominaly kupy siana, nakladam na ich konce balsam bez splukiwania z tej samej serii, ktory tez pieknie pachnie (vide recenzja).
A dopiero co podcinalam koncowki!!! :(

dobra,ale zadna rewelacja

Odzywka jest calkie dobra,jak za ta cene ok 7zl,ale nic specjalnego. Faktycznie nadaje wlosom polysk,sprawia,ze sa miekkie.niestety ,zeby naprawde zadziala trzeba jej duzo nalozy,malo wydajna.Mimo wszystko wiecej jej nie kupie.

Godna polecenia

Zapach bardzo przyjemny,włosy są naprawdę nawilżone i zadbane,jedynym problemem jest fakt iż trzeba ją trzymać pod zawiniętym ręcznikiem co jak dla mnie jest trochę kłopotliwe :-\ ale poza tym jest OK no i ta przystępna cena :-)

bardzo przyzwoicie

Bardzo sympatyczny produkt, szczególnie przy uwzglądnieniu tej ceny :), i nie mówię tego tylko przez sentyment dla imienia :). Może nie jest jakoś super wydajny, ale ma wszelkie zalety przyzwoitej odżywki. Regeneruje moje długie i dość przesuszone włosy, nie obciąża ich bardziej niż jakakolwiek inna odżywka niededykowana przetłuszczającej się czuprynie. Pozostawia wrażenie lekkich, dobrze nawilżonych włosów. Co podobało mi się najbardziej, to jej wpływ na moje loki - mam faliste włosy, ktore po większości tego typu preparatów stają sie zbyt obciążone i strąkowate, tracąc całą puszystość. Używam ich jednak raz na jakiś czas, godząc sie z chwilowym nienajlepszym wyglądem. Po Joannie natomiast moje loki były bardzo ładne, sprężyste, jakieś takie regularne, wymodelowane jakby :). Wymusiłam jej użycie także na moim chłopaku, i na nim efekt też jest calkiem, całkiem.Ma bardzo przyjemny zapach, i dosć lekką konsystencję, na włosach trzyma się ją krotko: 3-5 minut.

całkiem dobra

Polecam. Włosy po użyciu bardzo dobrze się rozczesują, pachną i pięknie błyszczą. Co do przetłuszczania to zgadzam się: jednak jest to przecież maska i bardziej "obciąża" włosy niż zwykły balsam. Wydaje mi się, że itak bardziej przetłuszczają się po odżywkach bez spłukiwania. Jednak ja myję włosy codziennie, więc nie mam z tym problemu. Używałam z tej serri także maski do włosów farbowanych i była lepsza: gęściejsza i ładniej pachniała.Ilość zużytych opakowań: 1, drugie w trakcie używania

dla zniszczonych włosków

"robi dobrze" :bounce: włoskom farbowanym, są nawilżone, bardzo puszyste, miękkie w dotyku :) niestety nie nadaje się do włosków przetłuszczających się szybko a takie właśnie mam więc używam odżywki do pielęgnacji rozdwajających się końcówek :)opakowanie dla mnie troszkę nieporęczne, za dużo wylewa się, konsystencja jest rzadka, a zapach nienarzucający się ...