Avon, Spotlight EDT

Avon, Spotlight EDT

Zapach olśniewający elegancją, emanujący uwodzicielską pewnością siebie. Koktajl świeżych cytrusów i rozświetlonych kwiatów w zmysłowej otoczce uwodzicielskich nut drzewnych. Twarzą perfum została Courteney Cox.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka
nuta serca: biała frezja, mimoza
nuta bazy: kaszmirowe drzewo sandałowe, waniliowe piżmo.

20% jesień/zima 80% wiosna/lato

ulubiony

Ten zapach otrzymałam w prezencie od Avon.. Jest bardzo kobiecy i owocowo-kwiatowy. Jeden z lepszych z firmy Avon. Jestem zadowolona że go miałam i serce mi sie kraje że została mi końcówka. Jest długotrwały i piękni pachnie, kobiecy, mocny i uwodzicielski. Uwielbiam !

Były fajne, ale zaczęły mnie męczyć

Zapachy avonowskie mają w sobie coś takiego, co odróżnia je od innych. Taki też jest ten zapach. O ile na początku mnie zachwycał, o tyle w połowie zaczął mnie męczyć.

Flakon sam w sobie podoba mi się bardzo – jest prosty, ale bardzo elegancki. Mieści się też łatwo w ręce i jest bardzo dobry do torebki (ze względu na prosty kształt). Atomizer nie zacina się.
Jeśli chodzi o sam zapach. Trwałość zapachu jest przeciętna – używałam go do pracy i utrzymywał się jakieś 5/6 godzin i z pewnością jest to jego maksimum.
Można czuć coś świeżego z nutą elegancji – ja bym to określiła jako kwiaty + dopmieszka piżma. Na początku było ok, ale kiedy przekroczyłam połowę butelki zaczął mnie niesamowicie irytować. Zaczęłam wyczuwać coś drażniącego w zapachu zaraz po aplikacji (potem zapach się ulatniał). Brak jakichś konkretów – ani to świeże, ani eleganckie.
Zapach zdecydowanie na dzień. Na wieczór dla mnie jest trochę za świeży.
Cena regularna zdecydowanie przesadzona. Polecam polować na promocjach.

Ja raczej do tego zapachu nie wrócę.

Na dłuższą metę irytujący

Flakonik bardzo ładny, stanowi ozdobę toaletki. Zapach jest trwały - spokojnie utrzymuje się cały dzień. Nuta jest bardzo świeża i kwiatowa, idealna na wiosenny lub letni dzień. Z początku byłam zakochana w tym zapachu, nie mogłam bez niego wyjść z domu, jednak po pewnym czasie stał się dla mnie irytujący. Nuta serca była przeze mnie bez przerwy wyczuwalna i nie odstępowała mnie o krok. Strasznie było to dla mnie męczące, po jednym flakoniku miałam dość tego zapachu i do tej pory (4-5 lat) do niego nie wróciłam.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

wspaniały zapach

perfumy jak zwykle poleciła mi moja koleżanka z Avonu. Kosztowały wtedy jakieś grosze. Kupiłam i uwielbiam. Piękny klasyczny, elegancki flakon. Bardzo przyjemnie się na niego patrzy. Perfumy pachną pięknie. Dla mnie to zapach świeży i mam wrażenie że ma w sobie coś zimnego. Bardzo klasyczny i uniwersalny. Szkoda tylko nie nie utrzymuje się na skórze zbyt długo. Moja koleżanka zawsze znajdzie jakąś promocję w której płace za niego mniej niż 50 zł. I to jet ogromny plus tych perfum. Jestem w stanie jakoś przeżyć fakt braku trwałości zapachu. Przynajmniej częściej mogę wyjmować ten piękny flakon z torebki:)

Zapach ten otrzymałam w cenie 1zł w programie dla konsultantek. Pierwsze wrażenie było dobre, ale bez zachwytu, dlatego produkt trafił do półki z perfumami i czekał na swoją kolej. Po kilku miesiącach zaczęłam go używać i zakochałam się. Jest to klasyczny, ale świeży zapach. Ma w sobie delikatne nuty, ale wyczuć je można cały dzień. Ponadto woda ma piękne opakowanie i nie kosztuje dużo. Polecam :)

Nie jest zły

Pierwsze skojarzenie po psiknięciu na nadgarstek - czuję delikatne mydełko. Bardzo fajny zapach kojarzący się ze świeżością, czystością i zawiera w sobie delikatną gorycz. To całe mydełko może sprawić, że początkowo zapach jest mdły, ale należy mu dać szansę na rozwinięcie się na skórze. Utrzymuje się on dość długo na skórze.

Flakonik jest prosty, może sprawiać wrażenie topornego.

Jak dla mnie cena regularna jest za wysoka.

Perfumy zdecydowanie nadają się tylko i wyłącznie na dzień - ale nie na jakieś specjalne okazje czy wieczory. Polecam je każdej kobiecie, która po prostu lubi pachnieć niezobowiązująco.

Zawiodłam się...

Zakupiłam tę wodę w ciemno pod wpływem recenzji na Wizażu, i niestety zapach się u mnie nie sprawdził. Całe szczęście, że zapłaciłam za niego 30 zł, bo absolutnie nie jest wart swojej ceny regularnej.

Zacznę od tego, co jest dla mnie najważniejsze: woda jest okropnie nietrwała. Po godzinie nie czuć już nic, co jest dla mnie niewybaczalne, nie mam zamiaru dopsikiwać się nią co i rusz, wolę niezawodne produkty. I nie jest to problem w tym, że ja na sobie nic nie czuję, popytałam bliskich czy czują coś ode mnie około 1-2 godziny po użyciu i twierdzili że nie (wąchając z bliska, nie mówiąc już o jakiejkolwiek projekcji). To jak dla mnie dyskwalifikuje produkt.

Sam zapach jest strasznie wtórny i nie ma w sobie naprawdę niczego co by spowodowało, że wybaczę mu tak kiepską trwałość. Jest świeży, pachnie trochę jak proszek do prania, zapach nie jest zły ale nie powala, gdzieś to już kiedyś czułam. Ma nuty bardzo charakterystyczne dla wód toaletowych firmy Avon. Po chwili zaczyna pachnieć odrobinę bardziej elegancko ale tak jak pisałam wyżej, po godzinie nic już nie czuć.

Zostawiam jedną gwiazdkę za bardzo ładny flakonik, gdyby Avon poprawił trwałość tego zapachu to mógłby być to nawet całkiem fajny świeżak do pracy czy na zakupy, niezobowiązujący i nawet przyjemny.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 50 ml

Bardzo przyjemny zapach

Mi bardzo się ten zapach podoba. Jest takie lekki ale jednocześnie zmysłowy i elegancki czyli taki jak lubię. Do tego ta piękny bardzo gustowny flakon.
Nie cierpię ciężkich duszących perfum. Dobrze się trzyma, ale za 50 zł nie ma co oczekiwać cudów że będą cały dzień jak zapachy po 200-300 zł.
Ja jestem bardzo zadowolona z tego zakupu.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Idealna

Zapach dla mnie idealny.Kupiony pod wpływem chwili.Kiedyś poczułam ten zapach kartkując katalog Avon i bardzo utkwił mi w pamięci,wiec postanowiłam go zamówić.Był to strzał w 10,idealny,bardzo kobiecy i długo utrzymujący sie na skórze.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Lekka i elegancka

Lekka i elegancka - zdecydowanie. Nadaje się zarówno na letnie wieczory, jak i przesiadywanie przed telewizorem zimą. Pierwsze zetknięcie skojarzyło mi się z wysoką klasą i kunsztem. Bardzo przyjemna, nie dusząca. Cena też w porządku. Mały minus za trwałość. Używam sporadycznie, na uroczyste spotkania.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

MÓJ FAWORYT!

Jeden z moich ulubionych perfum, do którego często wracam. Zapach jest cudowny, nadaję się na każdą okazję, a przede wszystkim jest trwały. Ma przepiękny flakonik. Dużym plusem jest to, że często jest w promocji i można go kupić za małe pieniążki. Naprawdę warto się skusić!

Używam tego produktu od: 2010 roku
Ilość zużytych opakowań: 4 flakoniki

Pizmowy diamencik

Uwielbiam pizmo w perfumach a tu jest ono wyczuwalne + frezja i bergmotka. Cudenko z avonu:) zapach olsniewa swoim pieknem. Nie ma nic wspolnego z cukierkowym pachnidlem. Pachnie swiezym luksusem. Perfumki swietne na dzien. Na pewno sie jeszcze na nie skusze. Jak na avon sa bardzo trwale. Maja malutki ogonek:)

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok