Spotlight EDT

Spotlight EDT

Zapach olśniewający elegancją, emanujący uwodzicielską pewnością siebie.
Koktajl świeżych cytrusów i rozświetlonych kwiatów w zmysłowej otoczce uwodzicielskich nut drzewnych.
Twarzą perfum została Courteney Cox.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka
nuta serca: biała frezja, mimoza
nuta bazy: kaszmirowe drzewo sandałowe, waniliowe piżmo.

Znasz skład tego produktu?

Dodanych produktów: 35

Napisanych recenzji: 162

Nie jest zły

Pierwsze skojarzenie po psiknięciu na nadgarstek - czuję delikatne mydełko. Bardzo fajny zapach kojarzący się ze świeżością, czystością i zawiera w sobie delikatną gorycz. To całe mydełko może sprawić, że początkowo zapach jest mdły, ale należy mu dać szansę na rozwinięcie się na skórze. Utrzymuje się on dość długo na skórze.

Flakonik jest prosty, może sprawiać wrażenie topornego.

Jak dla mnie cena regularna jest za wysoka.

Perfumy zdecydowanie nadają się tylko i wyłącznie na dzień - ale nie na jakieś specjalne okazje czy wieczory. Polecam je każdej kobiecie, która po prostu lubi pachnieć niezobowiązująco.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1229571].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 133

Zawiodłam się...

Zakupiłam tę wodę w ciemno pod wpływem recenzji na Wizażu, i niestety zapach się u mnie nie sprawdził. Całe szczęście, że zapłaciłam za niego 30 zł, bo absolutnie nie jest wart swojej ceny regularnej.

Zacznę od tego, co jest dla mnie najważniejsze: woda jest okropnie nietrwała. Po godzinie nie czuć już nic, co jest dla mnie niewybaczalne, nie mam zamiaru dopsikiwać się nią co i rusz, wolę niezawodne produkty. I nie jest to problem w tym, że ja na sobie nic nie czuję, popytałam bliskich czy czują coś ode mnie około 1-2 godziny po użyciu i twierdzili że nie (wąchając z bliska, nie mówiąc już o jakiejkolwiek projekcji). To jak dla mnie dyskwalifikuje produkt.

Sam zapach jest strasznie wtórny i nie ma w sobie naprawdę niczego co by spowodowało, że wybaczę mu tak kiepską trwałość. Jest świeży, pachnie trochę jak proszek do prania, zapach nie jest zły ale nie powala, gdzieś to już kiedyś czułam. Ma nuty bardzo charakterystyczne dla wód toaletowych firmy Avon. Po chwili zaczyna pachnieć odrobinę bardziej elegancko ale tak jak pisałam wyżej, po godzinie nic już nie czuć.

Zostawiam jedną gwiazdkę za bardzo ładny flakonik, gdyby Avon poprawił trwałość tego zapachu to mógłby być to nawet całkiem fajny świeżak do pracy czy na zakupy, niezobowiązujący i nawet przyjemny.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 50 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1097521].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 5

Napisanych recenzji: 182

Bardzo przyjemny zapach

Mi bardzo się ten zapach podoba. Jest takie lekki ale jednocześnie zmysłowy i elegancki czyli taki jak lubię. Do tego ta piękny bardzo gustowny flakon.
Nie cierpię ciężkich duszących perfum. Dobrze się trzyma, ale za 50 zł nie ma co oczekiwać cudów że będą cały dzień jak zapachy po 200-300 zł.
Ja jestem bardzo zadowolona z tego zakupu.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 buteleczka

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[977653].usefull || 0 }}% pomocna.

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Napisanych recenzji: 3

Idealna

Zapach dla mnie idealny.Kupiony pod wpływem chwili.Kiedyś poczułam ten zapach kartkując katalog Avon i bardzo utkwił mi w pamięci,wiec postanowiłam go zamówić.Był to strzał w 10,idealny,bardzo kobiecy i długo utrzymujący sie na skórze.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[973886].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 22

Lekka i elegancka

Lekka i elegancka - zdecydowanie. Nadaje się zarówno na letnie wieczory, jak i przesiadywanie przed telewizorem zimą. Pierwsze zetknięcie skojarzyło mi się z wysoką klasą i kunsztem. Bardzo przyjemna, nie dusząca. Cena też w porządku. Mały minus za trwałość. Używam sporadycznie, na uroczyste spotkania.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[955798].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

MÓJ FAWORYT!

Jeden z moich ulubionych perfum, do którego często wracam. Zapach jest cudowny, nadaję się na każdą okazję, a przede wszystkim jest trwały. Ma przepiękny flakonik. Dużym plusem jest to, że często jest w promocji i można go kupić za małe pieniążki. Naprawdę warto się skusić!

Używam tego produktu od: 2010 roku
Ilość zużytych opakowań: 4 flakoniki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[949382].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 57

Pizmowy diamencik

Uwielbiam pizmo w perfumach a tu jest ono wyczuwalne + frezja i bergmotka. Cudenko z avonu:) zapach olsniewa swoim pieknem. Nie ma nic wspolnego z cukierkowym pachnidlem. Pachnie swiezym luksusem. Perfumki swietne na dzien. Na pewno sie jeszcze na nie skusze. Jak na avon sa bardzo trwale. Maja malutki ogonek:)

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[945268].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 46

średnie perfumy

Typowy, bezpieczny,świeży zapach na lato.

Zapach ten ma ładny, poręczny flakonik, ale perfumy nie wyróżniają się na tle innych, letnich ,,świeżaków". Moim zdaniem są bardzo nietrwałe i drogie jak na tę jakość.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[926876].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 258

niedoceniony kunszt sztuki perfumeryjnej

Wraz z premierą tego zapachu zaopatrzyłam się we flakonik - wówczas ten zapach podobał mi się, ale drażniła mnie w nim jakaś nuta: trochę mnie mdlił. Teraz po raz drugi kupiłam flakonik, ponieważ zapragnęłam na nowo odkryć tę kompozycję; co więcej - woń ta przypomina mi miłe chwile, to coś w rodzaju powrotu do przeszłości. YEYU! Teraz KOCHAM ten zapach - jest cudowny! Taki świeży, elegancki, nieprzeciętny! Jest rewelacyjny - a do tego wczoraj "wypsikana" nim dostałam komplementy od dwóch osób. Zapach kojarzy mi się przede wszystkim z mimozą i frezją - skomponowanymi w kunsztowne dzieło sztuki perfumeryjnej. Trwałość - bez zarzutów. Flakonik przecudny! Zastanawiam się, dlaczego te 1,5 roku temu miałam nieco mniej pochlebną opinię na temat tych \\\'perfum\\\'. Mój zmysł powonienia jest bardzo czuły, a dzięki Spotlight od Avon budzą się miłe wspomnienia sprzed kilkunastu miesięcy. To najprawdziwszy aromat - kuszące źródło miłych wrażeń.

Używam tego produktu od: od niespełna 2 lat
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam 3 i już marzę, by zaopatrzyć się w kolejne sztuki

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[914812].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 196

TAK!

Piękny piękny piękny zapach!

po powąchaniu kartki w katalogu musiałam go mieć.
kiedyś w ogóle mi nie podchodził bo koleżanka używała, ale teraz...prawie ideał :)

zapach kwiatowo-orzeźwiający, idealny na obecną porę roku. cena przystępna. flakonik elegancki. trwałość średnia.

Polecam serdecznie

Używam tego produktu od: tydzień

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[911377].usefull || 0 }}% pomocna.