Garnier Skin Naturals, Lift, Krem liftingująco-ujędrniający

Garnier Skin Naturals, Lift, Krem liftingująco-ujędrniający

Krem liftingująco-ujędrniający ułatwia pokonanie zmarszczek. Dzięki niemu skóra staje się znowu sprężysta i jędrna. Krem zawiera wiele cennych składników: ujędrniający wyciąg z czereśni i jagód, imbir stymulujący odnowę komórek, wygładzający wyciąg z soi, glicerynę z palmy, olej z pasiflory i wyciąg z karite, które działają nawilżająco. Krem ma zapach czereśni.

Cena: ok. 39 zł

Może być

Używam tego kremu od niedawna, kupując go dużo ryzykowałam, ponieważ zawsze miałam problem ze znalezieniem odpowiedniego kremu dla siebie. Mam cerę mieszaną i większość kremów powodowało powstawanie wyprysków. Początkowo byłam zachwycoan tym kremem, niestety, po około 3 miesiącach zaczęły piojawiać się pryszcze, a skóra się przetłuściła.
Skóra jest odpowiednio nawilżona i przyjemna w dotyku.

W porządku

Jestem zadowolona z kremu.Jakiś czas temu przekroczyłam 30.Stosowałam na dzień i na noc. Na noc jest gęsty, dłużej się wchłania, ale moje zmarszczki są wyraźniej zredukowane (szczególnie te na policzkach i wokół oczu).Skóra po kilku pierwszych zastosowaniach piecze, ale to efekt adaptacji.Skóra na twarzy ma lepszy koloryt.
Krem na dzień jest lekki i szybko się wchłania.Nie daje uczucia maski.Skóra oddycha.Już w kilka chwil można wykonać makijaż.
Skóra jest nawilżona na długo i wygląda młodziej.

Polecam, ale dziewczynom +30, a nie +35.Uważam, że dla kobiet +35 ten krem jest niewystarczający i nie daje już pożądanych efektów.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: łącznie ok.5

TO KREM DLA MNIE

37 lat, cera mieszana. Idealnie się wchłania. Nie spodziewam się spektakularnych efektów po kremie za 40 zł..... Nie przesadzajmy. Ktoś pisze, że nie zlikwidował zmarszczek w przeciągu 3 tyg..... Żaden krem nie zlikwiduje...
Hmmm, co mogę powiedzieć - moja twarz lubi ten krem:)

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: kilka

Cellulit składniki

do bani

nie wiem jakie zmarszczki pomaga on zwalczać, moich napewno nie
ledwo przekroczyłam 30-stkę i wyraźnych zmarszczek jeszcze nie mam . wiem natomiast, że po używaniu innych kremów przeciwzmarszczkowych na noc, rano spodziewam sie najdrobniejszego choćby wygładzenia, tu o niczym takim nie ma mowy,
krem jest gęsty i długo sie wchłania, po pierwszym zastosowaniu skóra bardzo piecze, wiem,imbir, ale ja mam skórę mieszaną, wręcz tłustą a po dłuższym używaniu miejscacmi się łuszczyła, a w ciągu dnia była nieprzyjemnie ściągnieta jakby przesuszona, choć raczej nie miałam dotąd takich problemów,
w sumie nie widziałam żadnego działania przeciw zmarszczkom, a przypominam ze mam dość młodą cerę, nie wiem jak w takim razie sprawuje sie on u starszych koleżanek, skoro mnie nie pomógł
odradzam zdecydowanieUżywam tego produktu od: ok. 1 miesiąca

sredniaczek

Jestem wlascicielka serii na dzien i na noc. NA razie uzywam od 3 tygodni. Krem na dzien lepiej sie wchlania, nie pozostawia tlustego filtru i idealnhie nadaje sie pod makijaz, nie walkuje sie a moja buzia sie nie nie swieci mimo ze mam skore mieszana.Z tym na noc jest gorzej , wchlania sie wolniej , przez co czasami mam wrazenie ze zostaje czesciowa na poduszkach a nie na mojej buzi.Efektu ujedrnienia nie zauwazylam jakiegos wielkiego.Skora jest moze bardziej wypoczeta, nie jestem pewna czy wygladza zmarszczki. Lepszy efekt widzialam po zastosowaniu milk comfort avonu.No ale dopiero zuzyte pol sloiczka , dam mu szanse.

Używam tego produktu od:miesiaca

odmładzający lifting

Uważam, że to bardzo dobry krem, ja byłam z niego bardzo zadowolona. mam cerę mieszaną i myślę, że jest on przeznaczony własnie do takiej lub normalnej cery. Wspaniale się wchłania, skóra jest po nim gładka, napięta i zdrowa. Koleżanka, której nie widziałam przez 3 miesiące, w czasie, w którym stosowałam ten krem na dzień, jego odpowiednik na noc i krem pod oczy z tej serii, powiedziała, że wyglądam świetnie i zapytała, czy zrobiłam sobie lifting. Mam 35 lat i uważam, że to wystarczająca rekomendacja - generalnie wyglądam dosyć młodo, ale po tym kremie tym bardziej nie widać, że mam powyżej 30 lat.

może być

Krem bardziej nawilżający niż ujędriający i elimnujący zmarszczki.
Jest lekki - to jego zaleta. Gdy ma się tłustą skórę, nadaje się do jej pielęgnacji. Reszta to tylko obietnice producenta.
Nie spełnia oczekiwań, przynajmniej moich, ale może sięgnę po niego znów w lecie, gdyż nie obciąża skóry

Poprawny kremik

Bardzo poprawny kremik. Jak na mój gust trochę za mocno pachnie (ale ja raczej lubię bezzapachowe) w sumie można się przyzwyczaić. Stosowałam go zimą i dla mnie był trochę za lekki. Na lato znowu też nie bardzo, bo nie ma filtrów :(

Plusy:
- bardzo dobrze się wchłania
- nie przeszkadza w pielęgnacji twarzy, twarz mi się wygładziła wyraźnie, ale nie tylko dzięki temu kosmetykowi, a całościowej pielęgnacji
- nie podrażniał mojej wrażliwej skóry (!!!)
- nie powoduje wysypu pryszczy (!!!) :)
- nadaje się pod makijaż

Minusy:
- brak filtrów
- cena (prawie 40zł!) są inne kremiki lepiej działające i tańsze!
- za słabo nawilża

Inne (niekoniecznie minusy):
- ma lekką konsystencję (wolę gęste), ale nie spływa
- zapach taki sobie

Używałam tego kosmetyku od grudnia (3 m-ce)/ ilość zużytych opakowań: 1

to raczej nie to

Jest to tylko krem nawilżający. Tylko, bo pisze dla tych osób, które poszukiwałyby faktycznie kremu ujędrniającego i liftingującego. Niestety to nie ten krem. Nie osiągnęłam jeszcze przedziału wiekowego 35, nie mam dramatycznie zwiotczałej skóry, ale chciałam ją dośc mocno odżywić po zimie, sięgnęłam więc po ten krem. Nie było źle, ale nie wyobrażam sobie żeby zadowolone były osoby, które potrzebuja faktycznie intensywnego kremu

spodobał mi się

Od razu się zastrzegam, że oceniam ten kremik od strony komfortu używania i ogólnych odczuć, a to z tego powodu, że nie mam zmarszczek :))) Krem jest przeznaczony dla skóry 35-letniej, a mnie jeszcze nieco brakuje. Odczucia są następujące - krem ma przyjemną lekką konsystencję, bardzo miły zapach, bardzo dobrze się rozprowadza po twarzy, szybko się wchłania. W pozytywnym sensie tego słowa napina skórę, która jest po użyciu kremu gładka i miękka. Krem nie zostawia żadnej niemiłej warstewki, znakomicie nadaje się pod makijaż.Jak już napisałam, nie wiem jak to z nim jest jeśli chodzi o wygładzanie zmarszczek, ale ma zalety wyżej przeze mnie opisane.Ilość zużytych opakowań: kilka próbek