Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Glam Specialist Eyeliner (Eyeliner z brokatem)

Glam Specialist Eyeliner (Eyeliner z brokatem)

Cienki pędzelek umożliwia łatwą aplikację, a zawartość brokatu podkreśla kolor tęczówki. Nie rozmazuje się, a efekt jest widoczny przez cały dzień.

Czuć alkohol

Posiadam ten eyeliner w srebrnym kolorze, używałam go do kącików oczu, trzeba uważać by nie dostał się do oka bo piecze strasznie, czuć alkohol przy nakładaniu co jest dużym minusem. Trwałość i kolor są na plus ale zapach dyskwalifikuje ten eyeliner, jestem zawiedziona.

Ilość zużytych opakowań: jedno nie do końca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1039457].usefull || 0 }}% pomocna.

najlepszy!

Czarny ze srebrnymi drobinami to mój niekwestionowany faworyt! Drobinki są dyskretne i tylko czasami ślicznie zamigoczą dlatego używam go na co dzień do podkreślania oka;)

+ niska cena
+ super wygodny pędzelek
+ wyraźna głęboka czerń z dyskretnymi drobinami
+ trwałość - trwa i trwa na powiece cały dzień (a mam bardzo tłuste powieki)
+ łatwy demakijaż
+ wydajność

Jak dla mnie minusów brak. Kiedyś używałam eyelinerów w żelu, kremie ale ten jak dla mnie bije wszystkie na głowę!!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 4-5?

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[965186].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobry produkt w dobrej cenie

posiadam nr 5 silver crystal
Dla mnie ten produkt jest świetny
+ cena,można go wypróbować,nie będzie żal pieniędzy jeżeli nie będzie wam odpowiadał
+brokat wygląda pięknie,zwraca uwagę na nasze oczy,ale nie jest tandetny
+trwałość,nie kruszy się,drobinki nie wpadają do oczu
+cienki pędzelek,dzięki któremu możemy wykonać precyzyjną kreskę na powiece
+nie podrażnia moich oczu

-jedyny mały minusik to taki,że mogłoby być więcej kolorów brokatowych,nie przepadam za jego perłowymi braćmi

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[957640].usefull || 0 }}% pomocna.

Kosmetyki Max Factor

Trochę na tak, trochę na nie...

Mam kolor srebrny :)

+ wygodny w aplikacji
+ daje super efekt!
+ można go rozetrzeć na powiece albo namalować zwykłą kreskę
+ długo się utrzymuje
+ cena

- u mnie powoduje podrażnienia, uczucie szczypania...na szczęście nie jest to niebezpieczne, ale zostawia pewien dyskomfort
- klei się do powieki
- dość długo zasycha
- jest dość \'\'ciężki\'\', czuć go na powiece

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[914788].usefull || 0 }}% pomocna.

lubię go ale nie szał

Zaczne najpierw od wad ;) poki pamietam ;)
Mam kolor nr2- czarny ze srebrnymi drobinkami onyx chyba nie nazywa.
po 1- dosc dlugo schnie przez co wynika 2gi minus- odbija sie na dole ,dostaje sie do oka i mega szczypie.Nie wazne jakiej grubosci jest kreska i czy przez cala powieke czy polowe-zawsze odbija mi sie pod rzesami ;))
wysycha dlugo wiec czekam z pomalowaniem rzes aby sie nie poscieralo.
Ogolnie do natury zaszlam 2-3 razy i wkoncu sie odczekalam zeby byl w sklepie.
Cena normalna uwazam jak na zarobki i wymagania ;)
Pedzelek jest mi przyjemny i wygodny.
Dziwnie sie sciera -raczej rozmazuje ale wlasciwie sie nie dziwie w koncu to nie Lancome ;P
Ogolnie polecam cierpliwym.

Używam tego produktu od: 2miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1całe duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[819180].usefull || 0 }}% pomocna.

tak - za taką cenę :D

W sumie jak na płynny eyeliner - są bardzo trwałe. Kosztują zresztą niewiele, bo tylko 8,49zł i dostaniecie je w Naturze.
Sama mam cztery kolory:
*czarny - standardowo
*ciemny fiolet - bardzo ciekawy odcień swoją drogą
*turkusowy - do letnich i wiosennych makijaży
*srebrny - bezbarwna baza ze srebrnym brokatem, nałożony na jakikolwiek inny kolor daje niesamowity efekt, często używam go też solo i wtedy pięknie rozświetla spojrzenie.

Tak o tych eyelinerach pisze sam producent:

Daj się zauważyć! GLAM SPECIALIST to wyjątkowy specjalista od niepowtarzalnego makijażu! Cienki pędzelek umożliwia łatwą aplikację, a zawartość brokatu podkreśla kolor tęczówki. Nie rozmazuje się. Efekt widoczny przez cały dzień.

I w sumie się z nim zgodzę. Pędzelek jest naprawdę cienki, dobrze się nim maluje. Brokat też jest, ale w wybranych eyelinerach. W moim przypadku czarny i turkusowy są zupełnie kremowe - bez drobinek i perły.
Jedynie trzeba pamiętać aby nie potrzeć oka, ponieważ wtedy kreska się zroluje i zetrze ;)

Na pewno polecam je dziewczynom, które szukają czegoś dobrego w przystępnej cenie. Do wyboru są różne kolory. Oprócz tych, które mam ja możecie wybrać jeszcze różowy, niebieski, grafitowy.
U mnie sprawdzają się rewelacyjnie i sięgam po nie dość często :D

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[800158].usefull || 0 }}% pomocna.

jest ok

Mam eyeliner w kolorze 02 onyx - jest to czarny połączony z mikro drobinkami srebrnego brokatu.

Ogólnie eyeliner nie jest zły - jeżeli miałabym porównać my secret z innymi firmami to ten jest naprawdę świetny.

Jego atutami napewno będą:
-cena
-poręczne opakowanie
-elastyczny pędzelek
-eyeliner dobrze się rozprowadza po powiece
-ma super płynna konsystencje (nie jest zbyt gęsty ani zbyt rzadki - wręcz idealny)
-nie ma efektu ściągniętych powiek
-nie kryszy się
-nie pęka
-przez cały dzień się trzyma
-wydajny
-szybko schnie.

Natomiast przeszkadzają mi w nim 2 rzeczy:

-po jego nałożeniu dziwnie szczypią oczy - czuje się takie mrowienie - i to naprawdę wkurza

-jeżeli chodzi o kolor po jego wyschnięciu minimalnie zmienia się jego odcień - tzn nie jest już taki intensywny jak na mokro - ja mam kolor 02 onyx i przed jego wyschnięciem jest mega czarny (taki jak chciałam) a po wyschnięciu jest on raczej ciemno szary. Nie wiem jak jest z innymi kolorami.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[762726].usefull || 0 }}% pomocna.

nic dobrego

Niestety na tym eyelinerze zawiodłam się.

-Po pewnym czasie się rozwarstwia i zmienia swoją konsystencję
-jest nietrwały, bardzo szybko się rozmazuje
-podrażnia oczy, po nałożeniu często szczypią i pieką

co prawda jest tani, ale w podobnej cenie można kupić inne drogeryjne linery, które są o wiele lepsze

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[737943].usefull || 0 }}% pomocna.

malutkie plusiki, a za nimi cała plejada wad

To był mój drugi eyeliner, posiadałam kolor czarny bez brokatu. Kupiłam go tylko dlatego, że posiadał pędzelek podobny do mojego KWC z miss sporty. Glam specialist nie dorównuje mojemu ulubieńcowi do pięt. Mam już porównanie, więc mogę obiektywnie ocenić oba. Co z tego, że pędzelek taki sam, skoro konsystencja pozostawia wiele do życzenia. Dużo gorzej nakładało się kosmetyk na powiekę. Dość, że trzeba namachać się pędzelkiem kilka razy, to co chwilę trzeba go moczyć w tuszu. Jednak potrafiłam narysować nim znośne kreski. Zdarzały się prześwity i poprawki. Czerń intensywna cały czas tak samo. Konsystencja była bardzo gęsta, przez co kreska po kilku godzinach pękała, co wyglądało bardzo nieestetycznie. Trwałość wołała o pomstę do nieba, bardzo szybko się wykruszał bądź ścierał. Używałam go dwa miesiące, po czym wysechł na amen i musiałam kupić coś innego. Pędzelek po dwóch miesiącach był równie dobry co na początku, ani trochę się nie rozwarstwił. Cena, intensywna czerń i pędzelek to jedyne plusy, a za nimi … plejada wad

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[731245].usefull || 0 }}% pomocna.

całkiem przyzwoity

+ śliczny brązowy, brokatowy kolor (jak kupowałam, to nie wiedziałam, że on niby ma kolor tęczówki podkreslać, więc do swoich błękitno-zielonych oczu kupiłam brąz :D)
+ CENA
+ idealny pędzelek, żadnym innym mi się jeszcze tak dobrze nie malowało

- długo schnie
- łatwo podrażnia oczy, a to już wada poważnego kalibru, moim skromnym zdaniem

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[731117].usefull || 0 }}% pomocna.