Babydream, fur Mama, Emulsja dla kobiet w ciąży

Babydream, fur Mama, Emulsja dla kobiet w ciąży

Pomaga zapobiegać rozstępom. Emulsja zawiera olejek migdałowy, olej słonecznikowy, witaminę E i wyciąg z alg morskich oraz kompleks ujędrniających substancji czynnych, nie zawiera olejów mineralnych i silikonowych, barwników i konserwantów. Produkt przetestowany dermatologicznie.
Sposób zastosowania: emulsje wcierać od pierwszego miesiąca ciąży w skórę brzucha, piersi, ud i pośladków. Używać 2 - 3 razy dziennie, do trzech miesięcy po porodzie.

Skład:

oliwka / olejek
bez parabenów
w butelce
>100ml
Skóra
z defektami

Uwielbiam go!

Jestem obecnie w 25 tygodniu ciąży, a to mleczko towarzyszy mi od 20 tygodni. Zużyłam na razie dwa opakowania (ale stosuję też inne kosmetyki w ramach profilaktyki przeciw rozstępom: masła shea, oleju migdałowego, oleju z pestek śliwki i oleju orzechowego; gdybym ich nie stosowała, to z pewnością zużyłabym znacznie więcej mleczka), smaruję się sumiennie dwa razy dziennie i myślę, że zużyję jeszcze cztery opakowania (licząc zalecane używanie do trzech miesięcy po porodzie). Uwielbiam ten balsam po 1. za pudrowy zapach (bałam się, czy mi podejdzie, bo w ciąży mam bardzo mocno wyczulony zmysł węchu, ale ten zapach sprawia mi wciąż przyjemność), a po 2. i przede wszystkim - za to, że dobrze nawilża, nie mam problemu z napięciem, czy suchością albo swędzeniem skóry, a dodam, że brzuszek mam już spory i zaczął rosnąć szybko, bo już od jakiegoś 13 tyg. W moim przypadku dobrze się wchłania, trzeba go nieco wmasować, ale to sama przyjemność, a po drugie - to też element działania przeciw rozstępom. Na razie, odpukać!, nie mam żadnego rozstępu. Balsamem smaruję piersi, brzuch, uda i pośladki. Po 3., coś co bardzo sobie cenię - to bardzo dobry, krótki skład, same dobre substancje, nie ma niczego szkodliwego (co niestety jest nagminne w kosmetykach dla ciężarnych i dla dzieci :(). Oczywiście nie ma cudownej substancji, która nas uchroni przed rozstępami, dużo zależy od predyspozycji, ale skórę trzeba wzmacniać i uważam, że ten produkt spełnia tę rolę. Ja niestety mam skłonność do rozstępów, z czasów dojrzewania mam szramy na biodrach, a ciąża póki co przebiega pod tym kątem bezproblemowo. Jest jeszcze 4. zaleta - za tak dobry produkt o super składzie i w standardowej pojemności płaci się grosze, na promocji jeszcze mniej. Nie warto przepłacać i kupować drogich produktów obiecujących cuda, które w praktyce mają słabe składy, gdy tutaj za 10-14 zł mamy coś naprawdę porządnego.

No d*py nie urywa...

Również kupiłam przez pomyłkę.
Emulsja jest trochę za gęsta,źle się rozprowadza. Po kąpieli skóra musi być idealnie sucha, bo jeśli będzie kapka wody, to smugi i wcieranie przez 15 minut murowane :/ . Po wsmarowaniu zamiast efektu nawilżenia jest efekt lepienia :/ . Nie polecam.

Pudrowy zapach.

Kupiłam tę emulsję tylko dlatego, że lubię oliwkę z tej serii i się po prostu pomyliłam.
Opakowania produktów są tak podobne, że nawet się sobie nie dziwię. Olejek jest bardzo dobry, natomiast ta emulsja niekoniecznie.
Zapach ten sam. Słodki, pudrowy, lekko truskawkowy. I to by było na tyle.
Mleczko bardzo kiepsko się wchłania i bardzo trudno je rozsmarować na ciele. Smuży się na biało. W dodatku jest zbyt gęste i mam trudności z wydobyciem go z twardej tuby. Moim sposobem na emulsję jest tzw. maseczkowanie. Po prostu nakładam ją na ciało, trzymam 5- 10 minut, a następnie wycieram ręcznikiem. Skóra jest delikatnie nawilżona.
Mogłam użyć też jej do golenia nóg, ale za dużo mam już w swojej łazience nieudanych produktów. Skończyłam i więcej nie kupię.

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

Na kanapie leży leń...

Mam wrażenie, że emulsję stworzono dla tych, którzy nie lubią babrać się w olejach.
Przyznaję, jestem fanką wersji oliwkowej. Nic nie daje takiego nawilżenia, takiej miękkości skórze i do tego ten zapach.
Jednak, któregoś razu skusiłam się na mleczko, świadomie, choć można się pomylić. Opakowanie i grafika taka sama. Cena też zbliżona. Różni je tylko drobny napis na białej karteczce przyklejonej z tyłu opakowania. No chyba, że ktoś zna niemiecki, wtedy tych różnic dostrzeże więcej. Ale nie taki laik, jak ja.

Kosmetyk jest dobry, jednak przegrywa z zderzeniu z oliwką. Z dwóch powodów:
- mleczko nie tak łatwo wsmarować w ciało, pomimo wielokrotnego wklepywania smuży się (no ale przecież masaż poprawia krążenie, ujędrnia i napina ciało, stanowi doskonałą prewencję przeciw rozstępom,:))
- twardy plastik i oporne wychodzenie emulsji z butelki.
Plusy:
+ przyjemny pudrowo, migdałowy zapach, taki sam jak oliwki
+ zapach pozostaje z nami przed długi czas
+ po wsmarowaniu nie ma uczuci lepkości
+ regularnie wklepywany poprawia napięcie i wygląd skóry. Daje długotrwałe uczucie nawilżenia
+ nie brudzi ręcznika i armatur y łazienkowej, tak jak to czyni oliwka ;)

Generalnie to doby produkt, jednak jego wsmarowanie wymaga zaangażowania, a ja jestem leniwa.
Wolę oliwkę.

ukochany balsam

uzywalam przez cala ciaze i nie zamierzam przestawac :)
wydaje mi sie, ze przez ostatnie pare miesiecy zuzylam 4 opakowania tego produktu, wmasowywalam sumiennie codziennie nie tylko w rosnacy brzuch jak i cale cialo.

Super zapach, delikatny i nienarzucajacy sie. To zdecydowanie wazna kwestia w ciazy.
Balsam dobrze sie wchlania w sucha skore i nie zostawia smug. Skora jest miekka i dobrze nawilzona. Nie zostawia powloki na skorze.
Nie pojawily mi sie zadne rozstepy co nie watpie jest kwestia genow, ale mysle ze moja maniakalna dbalosc o nawilzenie tez sie do tego przyczynila.
Niewygorowana cena co przy zuzywanej przeze mnie ilosci bylo plusem.
Dobry sklad.
Zdecydowanie fajny produkt, przy ktorym jak na razie pozostaje bo bardzo go polubilam.

Używam tego produktu od: 10 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: okolo 5

I tak do ciebie wrócę...

Zacznę od tego, że nie używałam go w czasie ciąży, bo jeszcze w niej nie byłam.
Skórę na ciele mam suchą, okresowo bardzo suchą, łuszczącą się, suchą do tego stopnia, że pojawiają się na niej mikropęknięcia :/
Uroki AZS. Długo szukałam balsamu, który faktycznie nawilży skórę, przyniesie jej ulgę, uelastyczni ją. Przerobiłam chyba wszystkie emulsje, mleczka kremy polecane do skóry suchej, atopowej i poza tłustą warstwą nie dały mi one nic. Jakoś przypadkiem wzięłam kiedyś do ręki tę emulsję, delikatny, naturalny skład i przystępna cena skłoniły mnie do wypróbowania go. I... Eureka! Użyty bezpośrednio po prysznicu i przy odrobinie masażu szybko się wchłania, nie zostawia tłustego flimu, świetnie nawilża skórę na cały dzień (nie czuję ściągnięcia po 4,5 godzinach jak to bywało w przypadku większości balsamów), ba nawilżenie czuję nawet na drugi dzień, newt po porannym prysznicu i nie ponowieniu aplikacji, wygląda zdrowo, jest elastyczna, dodatkowo nie podrażnia skóry, nie piecze nawet kiedy nakładam go na popękane ranki.Jedyny minus to zapach, niby nie jest intensywny ale trochę "wchodzi" w ubrania, jednakże jestem w stanie mu to wybaczyć.
Co jakiś czas zdradzam go z czymś obiecującym ujędrnienie, likwidacje cellulitu, super nawilżenie czy regenerację, ale po każdym takim wyskoku wracam do niego.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: dużo

Bardzo dobra

Nie wiem kto smaruje się emulsją przed kąpiela, ale to pomińmy :)

Dla mnie produkt baaardzo dobry :)

Plusy:

- nawilża
- uelastycznia skórę
- szybko się wchłania
- nie klei się
- ładnie pachnie
- bardzo dobry skład
- świetna cena
- dostępność

Na pewno kupię kolejne opakowanie. Stosuję zamiennie z olejkiem z tej samej serii, jednak olejkiem nie lubię się smarować rano, żeby nie pobrudzić bielizny, wtedy idzie w ruch emulsja. Podobnie jeśli wieczorem padam na twarz, a chcę na szybko się posmarować, to też wybieram emulsję.

Przy regularnym stosowaniu widać efekty, skóra jest nawilżona i elastyczna.

eh..

- praktycznie się nie wchłania, oblepia skóre
- klei się po aplikacji
- nawilża tylko do momentu gdy jest na skórze bo po kąpieli nic już nie czuć
-> więc właściwie NIE nawilża

+ładnie pachnie no i jest wdajny albo tylko mi się tak wydaje bo jego używanie strasznie mnie męczyło

Używam tego produktu od: 3 miesięcy męczę jedno opakowanie...

Coś mi w niej nie pasuje.

W ciąży nie jestem, ale szukałam czegoś co mi pomoże na rozstępy i nawilży skórę.Balsam kupił mi chłopak( wysłałam go po olejek Babydream fur Mama, ale pomylił opakowania).Pomyślałam niech już będzie może nie będzie taka zła, ma fajny skład.Zachwalam olejek z tej serii, ale emulsja już nie jest taka fajna.

Plusy:

- skład
- delikatny zapach
- wydajny
- cena
- dostępność

Minusy:

- długo się wchłania a nawet bym powiedziała, że prawie wcale się nie wchłania
- źle rozsmarowany zostawia białe ślady

Tydzień temu się skończył i dobrze, bo miałam go dosyć a szkoda mi było go wyrzucić.

Używam tego produktu od: Używałam jeszcze tydzień temu
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Nie powala na glebę

Balsam zakupiłam będąc w 2 miesiącu ciąży. Zdawał mi się całkiem niezłym produktem, niestety im dłużej go używałam tym mniej byłam zadowolona.

Na początku działał przyzwoicie, ale oczywiście najbardziej zwracałam uwagę na fakt, iż jest to produkt dla ciężarnej (nieszkodliwy dla dziecka).

Z biegiem czasu wraz z postępem zmian hormonalnych moja skóra niemiłosiernie wyschła, a balsam po prostu przestał sobie z tym radzić.

Byłam zmuszona ratować się balsamem nie dla mam, ale za to skutecznym firmy N, a w nazwie ma Soft ;)

Z perspektywy czasu wyciągnęłam wnioski, że wystarczyło dalej używać starego balsamu sprzed ciąży.

Wady:

- trzeba go dobrze wetrzeć inaczej zostaje biały ślad
- słabo nawilża w pewnych momentach

Zalety:

- cena
- niedrażniący nosa zapach

Ani nie polecam, ani nie odradzam.

Ilość zużytych opakowań: 2 op.

W miarę

Kupiłam ją przez pomyłkę (zdaje się, że nie ja jedna) chcąc kupić oliwkę. Balsam jest trochę dziwny, słabo się wchłania i ma kiepski zapach. Skład ma całkiem niezły, chociaż olejek migdałowy mógłby być wyżej. Nawilża dośc słabo jeśli ma się suchą skórę. Na zimę na pewno się nie nadaje - jest za lekki.
Plusy:
- skład
- cena
- skóra po nim jest gładka
Minusy:
- zapach
- konsystencja
- nie nawilża aż tak dobrze

Ideał dla suchej skóry!

Nie jestem w ciąży, ale ta emulsja jest po prostu wybawieniem dla mojej suchej skóry. Pachnie przepięknie (pudrowo), trochę trudno się nakłada, ale za to pięknie nawilża i uelastycznia skórę na długo (u mnie nawet na 48 h i dwa mycia). Jest wydajny. Nie uczula. Używanie go to przyjemność.

Używam tego produktu od: krócej niż miesiąc
Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1