Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Celia, Płukanka niebieska (włosy siwe i rozjaśnione)

Celia, Płukanka niebieska (włosy siwe i rozjaśnione)

Przeznaczona do kolorowania włosów siwych i rozjaśnionych. Nadaje im delikatny srebrzysty lub platynowy odcień. Włosy są lśniące, miękkie, dobrze się rozczesują i nie elektryzują się.

OK

Rozjaśnia i robi z żółtych włosów lekko siwo-białawe.
Nie widzę żadnych minusów - no chyba że przesadzimy z ilością to wtedy wyjdą fioletowo-szare .... Tania, dostępna, duża pojemność. Jestem na tak.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: dużo

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[528363].usefull || 0 }}% pomocna.

zielono mi

Tu się na Celii zawiodłam.Żebym nie wiem jakie proporcje robiła i tak zawsze miałam na włosach mniej lub bardziej intensywną zieleń, nie odżółcała prawie nic.
Efektu pielęgnacyjnego nie zauważyłam.

Używam tego produktu od:już nie używam
Ilość zużytych opakowań:troszkę z pierwszego opakowania

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[433798].usefull || 0 }}% pomocna.

żadna rewelacja

W zasadzie to nie wiem czy warta jest polecenia. Mi wyszły włosy fioletowe, mimo, że użyłam mniejszą ilość niż zalecał producent. Na szczęście wypróbowałam tą płukankę tylko na dwóch pasemkach, ale i tak wyglądałam dość dziwnie. Póżniej kilka razy myłam te pasma żeby mi zeszła ta fioletowa poświata. Mąż jak mnie zobaczył musiał kryć swój uśmiech i tylko delikatnie stwierdził, że wyglądam jak babulinka. Jeśli ktoś chce poeksperymentować to tylko ostrzegam z ilościa preparatu na zalecaną ilość wody. Radze zachować tu umiar. Ja na pewno już jej nie użyję.

Używam tego produktu od:miesiąca

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[210377].usefull || 0 }}% pomocna.
Niewidoczna kreska na powiece

Dobry

U mnie daje platynowo-beżowe włosy. Wcześniej były złoto-zółte. Trzeba uważać jaką proporcję wziąć jednak dla początkujących jest bezpieczniejsza niż Delia. U mnie w każdym razie fioletu nie widać, tylko taki popielaty poblask. Minus że jest mało wydajna. Wolę Delię wychodzi ładniejszy kolor.

Używam tego produktu od: pierwsze

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[178272].usefull || 0 }}% pomocna.

należę do jej zwolenników

Na pewno powtórzę ten zakup, bo jak dla mnie to całkiem udana inwestycja. Moje rozjaśniane włosy po pewnym czasie zaczynają tracić ładny odcień i zaczynają żółknąć, a ta płukanka pomaga mi to ukryć, nadaje włosom ładny odcień, oczywiście należy znaleźć swoją dawkę, bo jak dla mnie propozycja producenta 8 -10 nakrętek to za dużo, zazwyczaj daję 4.Szkoda tylko, że efekt utrzymuje się do kolejnego mycia. No i trzeba sobie zarezerwować jeden ręcznik do włosów, ale to wszystko jest do sprania. Średnio wydajna i bardzo tania ( płacę 6,30zł).

Używam tego produktu od: 2 lat z przerwami, nie przy każdym myciu

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[132462].usefull || 0 }}% pomocna.

Delia lepsza

Celia to pierwsza płukanka jaką kupiłam ( choc moja ma inne opakowanie-nowe podejrzewam.Stosując sie do instrukcji nie uzyskałam nic- ani żółc nie zeszła 9 ani czego sie spodziewałam włosy nie zrobiły się na szczęsći niebieskie) Po zwiększeniu dawki też nic. Myśle, że przy jednorazowym uzyciu całego opakowania coś w końcu bym osiągnęła.Tylko po co jak przy Delii wystarczy pół nakrętki na dwa litry wody a efekt jak marzenie. Daję 2** bo nie niszczy włosów i nie powoduje "farbowania" na niebiesko.

Używam tego produktu od:miesiąc

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[116110].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudotwórca!!

Rozjaśniałam kłaczki rozjaśniaczem w spreju firmy joanna...świetne cudeńko ale moje włoski miały złote-żółte - rudawe refleksy....i strasznie mnie to wkurzało:] myślalam ze już nic nie pomoże....natomiast ta płukanka kupiona całkiem przypadkiem uraTOWALA MOJE KŁACZKI...SA PO PROSTU ŚLICZNE!! pOLECAM!! dZIEWCZYNY I WASZE KLACZKI MĄGĄ być naturalnie śliczne!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[76800].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo fajna płukanka, faktycznie niweluje zólty kolor pojawia sie sliczny chlodny odcien, absolutnie nie niszczy wlosow, schody zaczynaja sie w momencie stosowania, producent zaleca nie splukiwac, co u mnie zaowocowalo fioletowymi wlosami, na szczescie dalo sie splukac, poza tym trzeba uzyc duzo mniejszej ilosci niz jest napisane na opakowaniu, no i niestety szybko sie splukuje musialam stosowac co drugie mycie, ale mimo wszystko polecam, nawet nie ma porownania do Regenalu ...

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[74366].usefull || 0 }}% pomocna.

Pogromca żółtych włosów:)

na początku wytłumacze,czemu przy **** zaznaczyłam,że nie kupię już tego produktu : bo mam czarne pasemka na moich blond i już w domciu nie mogłabym używać tej płukanki.

teraz do rzeczy:
super kosmetyk. naprawdę jest bardzo przydatny,jeśli chcemy nadać rozjaśnionym włosom platynowy odcień. Jak fioletowy-też ;-) Mi się raz za dużo użyło i miałam śliczne niebieskawo-fioletowe pasma ;-) Nawet fajnie wyglądało.
Płukanka nie pogarsza stanu włosów. Ale też nie polepsza.
Dzięki niej, nawet odrosty są mniej widoczne.
Nie trzeba jej często używać,ja używałam raz w tygodniu i było ok :)
Produkt nie drogi,a tak dobry,lepszy niż znany mi szampon za 30zł.
polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[54446].usefull || 0 }}% pomocna.

dobra, ale znam lepszą :)

plusy:
-jest tania i raczej wydajna
-dobrze ukrywa zółte refleksy
-jest absolutnie obojętna dla włosów (raczej pomaga niż szkodzi)

minusy:
-użyta w nadmiarze barwi włosy na piękny fiolet ;)
-trudno odmierzyć potrzebną ilość i nie wylać choćby odrobiny
-trzeba naprawdę dobrze wstrząsnąć
-nie działa na ciemniejsze włosy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[51335].usefull || 0 }}% pomocna.