Celia, Płukanka niebieska (włosy siwe i rozjaśnione)

Celia, Płukanka niebieska (włosy siwe i rozjaśnione)

Przeznaczona do kolorowania włosów siwych i rozjaśnionych. Nadaje im delikatny srebrzysty lub platynowy odcień. Włosy są lśniące, miękkie, dobrze się rozczesują i nie elektryzują się.

OK

Rozjaśnia i robi z żółtych włosów lekko siwo-białawe.
Nie widzę żadnych minusów - no chyba że przesadzimy z ilością to wtedy wyjdą fioletowo-szare .... Tania, dostępna, duża pojemność. Jestem na tak.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: dużo

zielono mi

Tu się na Celii zawiodłam.Żebym nie wiem jakie proporcje robiła i tak zawsze miałam na włosach mniej lub bardziej intensywną zieleń, nie odżółcała prawie nic.
Efektu pielęgnacyjnego nie zauważyłam.

Używam tego produktu od:już nie używam
Ilość zużytych opakowań:troszkę z pierwszego opakowania

żadna rewelacja

W zasadzie to nie wiem czy warta jest polecenia. Mi wyszły włosy fioletowe, mimo, że użyłam mniejszą ilość niż zalecał producent. Na szczęście wypróbowałam tą płukankę tylko na dwóch pasemkach, ale i tak wyglądałam dość dziwnie. Póżniej kilka razy myłam te pasma żeby mi zeszła ta fioletowa poświata. Mąż jak mnie zobaczył musiał kryć swój uśmiech i tylko delikatnie stwierdził, że wyglądam jak babulinka. Jeśli ktoś chce poeksperymentować to tylko ostrzegam z ilościa preparatu na zalecaną ilość wody. Radze zachować tu umiar. Ja na pewno już jej nie użyję.

Używam tego produktu od:miesiąca

Konturowanie Smashbox

Dobry

U mnie daje platynowo-beżowe włosy. Wcześniej były złoto-zółte. Trzeba uważać jaką proporcję wziąć jednak dla początkujących jest bezpieczniejsza niż Delia. U mnie w każdym razie fioletu nie widać, tylko taki popielaty poblask. Minus że jest mało wydajna. Wolę Delię wychodzi ładniejszy kolor.

Używam tego produktu od: pierwsze

należę do jej zwolenników

Na pewno powtórzę ten zakup, bo jak dla mnie to całkiem udana inwestycja. Moje rozjaśniane włosy po pewnym czasie zaczynają tracić ładny odcień i zaczynają żółknąć, a ta płukanka pomaga mi to ukryć, nadaje włosom ładny odcień, oczywiście należy znaleźć swoją dawkę, bo jak dla mnie propozycja producenta 8 -10 nakrętek to za dużo, zazwyczaj daję 4.Szkoda tylko, że efekt utrzymuje się do kolejnego mycia. No i trzeba sobie zarezerwować jeden ręcznik do włosów, ale to wszystko jest do sprania. Średnio wydajna i bardzo tania ( płacę 6,30zł).

Używam tego produktu od: 2 lat z przerwami, nie przy każdym myciu

Delia lepsza

Celia to pierwsza płukanka jaką kupiłam ( choc moja ma inne opakowanie-nowe podejrzewam.Stosując sie do instrukcji nie uzyskałam nic- ani żółc nie zeszła 9 ani czego sie spodziewałam włosy nie zrobiły się na szczęsći niebieskie) Po zwiększeniu dawki też nic. Myśle, że przy jednorazowym uzyciu całego opakowania coś w końcu bym osiągnęła.Tylko po co jak przy Delii wystarczy pół nakrętki na dwa litry wody a efekt jak marzenie. Daję 2** bo nie niszczy włosów i nie powoduje "farbowania" na niebiesko.

Używam tego produktu od:miesiąc

Cudotwórca!!

Rozjaśniałam kłaczki rozjaśniaczem w spreju firmy joanna...świetne cudeńko ale moje włoski miały złote-żółte - rudawe refleksy....i strasznie mnie to wkurzało:] myślalam ze już nic nie pomoże....natomiast ta płukanka kupiona całkiem przypadkiem uraTOWALA MOJE KŁACZKI...SA PO PROSTU ŚLICZNE!! pOLECAM!! dZIEWCZYNY I WASZE KLACZKI MĄGĄ być naturalnie śliczne!

Bardzo fajna płukanka, faktycznie niweluje zólty kolor pojawia sie sliczny chlodny odcien, absolutnie nie niszczy wlosow, schody zaczynaja sie w momencie stosowania, producent zaleca nie splukiwac, co u mnie zaowocowalo fioletowymi wlosami, na szczescie dalo sie splukac, poza tym trzeba uzyc duzo mniejszej ilosci niz jest napisane na opakowaniu, no i niestety szybko sie splukuje musialam stosowac co drugie mycie, ale mimo wszystko polecam, nawet nie ma porownania do Regenalu ...

Pogromca żółtych włosów:)

na początku wytłumacze,czemu przy **** zaznaczyłam,że nie kupię już tego produktu : bo mam czarne pasemka na moich blond i już w domciu nie mogłabym używać tej płukanki.

teraz do rzeczy:
super kosmetyk. naprawdę jest bardzo przydatny,jeśli chcemy nadać rozjaśnionym włosom platynowy odcień. Jak fioletowy-też ;-) Mi się raz za dużo użyło i miałam śliczne niebieskawo-fioletowe pasma ;-) Nawet fajnie wyglądało.
Płukanka nie pogarsza stanu włosów. Ale też nie polepsza.
Dzięki niej, nawet odrosty są mniej widoczne.
Nie trzeba jej często używać,ja używałam raz w tygodniu i było ok :)
Produkt nie drogi,a tak dobry,lepszy niż znany mi szampon za 30zł.
polecam.

dobra, ale znam lepszą :)

plusy:
-jest tania i raczej wydajna
-dobrze ukrywa zółte refleksy
-jest absolutnie obojętna dla włosów (raczej pomaga niż szkodzi)

minusy:
-użyta w nadmiarze barwi włosy na piękny fiolet ;)
-trudno odmierzyć potrzebną ilość i nie wylać choćby odrobiny
-trzeba naprawdę dobrze wstrząsnąć
-nie działa na ciemniejsze włosy

uratowala mnie :)

Zaluje, ze wczesniej nie kupilam tej plukanki. Po nieudanym domowym farbowaniu mialam wlosy naprawde zolte. Nie wierzylam, ze cos mogloby to zmienic. Ktos na wizazu radzil mi sporobowac niebieska plukanke, jednak ja zdecydowalam sie na to po jakim czasie. Coz, lepiej pozno niz wcale :) Teraz plukanke stosuje 2 razy w tyg, wlosy maja normalny kolor, nawet odrosty sa prawie wcale, a przynajmniej malo widoczne.
Ta plukanka mnie uratowala :)
Absolutnie nie niszczy wlosow.

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:
uzywam od sierpnia/ w trkacie pierwszego op

tylko dobra

mam blond pasemka tej płukanki używałam może 2 razy puki nie znalazlam Flor illum srebnej :) z płukanka Celii nie nalezy przesadzic z iloscia bo wlosy wyjda niebieskie a wtedy trzeba umyc glowe jeszcze raz i to schodzi :) plukanka jest bardzo intensywna raz zrobiła mi dziwne jasno niebieskie plamy chodz dodałam mało kropelek do wody ..