Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Meow Cosmetics, Flawless Feline Mineral Foundation (Kryjący podkład mineralny)

Meow Cosmetics, Flawless Feline Mineral Foundation (Kryjący podkład mineralny)

Bardzo mocno kryjący podkład mineralny. Zapewnia perfekcyjne pokrycie niedoskonałości. Matuje. Dostepny w wielu kategoriach kolorystycznych.

Photoshop w pudrze

Używam podkładów meow od dobrych kilku lat ( trafiłam na nie niedługo po ich wejściu na rynek ) i to są jedyne podkłady do ktorych stale wracam i muszę mieć ich zapas. Niestety moja cera jest bardzo kapryśna i bardzo uczula ja twardą woda. Przez ta wrażliwość na jakość wody moja skóra przechodzi od przetłuszczającej sie do wysuszone i tak w kółko. Do tego dochodzą rozszerzone pory i ślady po dawnych wypryskach plus nowe wysypy. Co jakiś czas mam okresy gdy z moją skórą jest naprawdę źle. Tylko ten podkład pozwala mi przeczekać ten czas bez depresji. Działa jak Photoshop do tego pomaga w walce z wykwitami. Jak dla mnie podkłady meow sa bardzo wydajne i wystarczy cienka warstwa żeby wszystko zakryć ( zwłaszcza w tej formule ). Jeżeli komuś 30gr opakowania starcza na 1miesiąc to polecam poszukanie innego pędzla do nakładania. Nie każdy krem lubi się z tym podkładem więc warto potestować zanim się je kreśli. W okresach kiedy moja skóra jest przesuszona po nałożeniu kremu nakładam ich primer nawilżający i dopiero na to podkład. Ten duet działa cuda. Jak dla mnie ich podkłady są najlepsze. Przetestowałam każda formułę podkładu i FF polecam na większe wyjścia, sesje zdjęciowe czy kamuflaż przy wysypie. Na co dzień wolę lżejsze formuły. Z zamówieniem ich produktów do Polski też nigdy nie miałam problemów. Każda paczka doszła do mnie bez problemu w ciągu 2 tygodni. Warto polować na promocję gdzie dostawa jest gratisowa. Porównując gramaturę meow ( 30gr) do innych firm to naprawdę nie wychodzi drogo. Kilka razy przymierzałam się do powrotu do podkładów w płynie ale za każdym razem kończyło się to katastrofą i tylko utwierdzałam sie w tym że podkłady meow są najlepsze dla mojej skóry. Testowałem też minerały innych firm ale nie było takiego efektu Wow jak przy meow. No i meow ma 30gr opakowania a inne firmy zazwyczaj w tej cenie oferują od 6 do 10gr. Zachęcam na pewno do przetestowania różnych formuł. No i nie zalecam zakupy koloru w ciemno tylko najpierw próbki. Ja znalazłam swojego "kota" i mam wszystkie formuły w swoich kolorach 1 i 2. W zaleźnosci od stanu cery i Pory roku używam odpowiedniego podkładu.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1544466].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo się polubiliśmy

KOCHAM!
Kupiłam od razu duże opakowanie (30g) i trafiłam z kolorem idealnie. Mam odcień 1-sleek korat) - jest idealnie beżowy, bez żółtych, czy różowych odcieni. Pokochaliśmy się od pierwszego użycia (wcześniej z minerałów miałam Annabelle golden fair, LilyLolo i BM Cosmetics). Mam cerę mieszaną, przetłuszczającą się w strefie T, problemy hormonalne i w związku z tym od czasu do czasu wyskakują mi niespodzianki tu i ówdzie. Ostatnio przeżywałam kryzys egzystencjalny z powodu nagłego wysypu i wpadłam w błędne koło, bo 1) annabellki nic a nic nie zakrywały, no ale nie robiły krzywdy, 2) podkłady płynne zakrywały ale robiły krzywdę. No i lipa, bo i tak źle i tak niedobrze a wyglądać jakoś trzeba.

Na szczęście trafiłam na promocję w meow i kupiłam duże opakowanie bez wahania (~27 funtów razem z dostawą). Podkład kryje na prawdę zacnie. LilyLolo nie kryły nic a nic, annabelki tak sobie, BM robiły ciasto a meow na prawdę kryje i krycie można stopniować bez obaw o warzenie, ciastkowanie, wchodzenie w zmarszczki/załamania, czy bóg wie co jeszcze.

Po pierwszym dniu z meow, moja cera się uspokoiła - wszystkie zaczerwienienia zbledły. Powstające pryszcze, które chciałyby być pryszczami, ale jeszcze się nie zdecydowały i były na etapie wschodzącej krostki - zniknęły. Używam meow od 2 tygodni i... nie mam ani jednego pryszcza - wszystko się zagoiło, nic nowego nie powstaje. Wysusza niespodzianki, ale nie wysusza cery, nie podkreśla suchych skórek (ale też nakładam na krem).

Podkład wytrzymuje mi bez problemu przez 8 - 10h w pracy, nie ściera się, jedynie po około 5 h muszę go przypudrować pudrem ryżowym, bo się świecę, ale zostaje na swoim miejscu do końca dnia (dla porównania - minerały LilyLolo po 8h pracy zostały na buzi tylko w połowie, a annabellek po 5 h nie było już w ogóle)

Opakowanie mogłoby mieć jakieś sprytne zamykadło, tak jak w annabellkach, bo w meow bo odklejeniu taśmy zabezpieczającej są po prostu dziurki, więc nie ma za bardzo opcji, żeby wsadzić je do torebki, czy bagażu, bo się rozsypią.

Kocham miłością wielką i nie zamienię na nic innego <3

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1480371].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy z minerałów..

Używam tego podkładu od lat. Jak do tej pory jest to najlepszy podkład mineralny jaki miałam okazję przetestować. Jest bardzo wydajny i warto go zakupić mimo tego, że najtańszy nie jest...ale cena jest adekwatna do produktu. Krzywdy nigdy mi nie zrobił, mimo tego, że mam problematyczną cerę. Co prawda ściera się z twarzy ale sądzę, że większość tego typu kosmetyków ma taką wadę. Osobiście utrwalam go jeszcze transparentnym pudrem Vichy Dermabled. Oczywiście ma swoje lepsze i gorsze dni ale spowodowane jest to moimi problemami z cerą.
Bardzo duży wybór odcieni. Zachęcam jednak aby najpierw zamówić próbki i dobrać ten idealny:). Jedyny problem to dostępność. Udało mi się go zakupić tylko na allegro. Fajnie jest mieć znajomych często podróżujących do USA, którzy mogliby przywieźć to cudo zza wielkiej wody:)
Polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1302446].usefull || 0 }}% pomocna.
Bobbi Brown - Jak dobrać róż do policzków

Bardzo dobry kosemtyk

Kosmetyk jest bardzo dobry, był moim pierwszym kosmetykiem mineralnym, po który sięgnęłam. Super krycie (czego absolutnie się nie spodziewałam), zdecydowana poprawa mojej problematycznej cery, nie zapycha.

Gwiazdkę obniżam za wydajność (niestety, ale wystarcza czasem nawet nie na miesiąc), również opakowanie (po odklejeniu najlejki zabezpieczającej podkład ciągle się wysypuje i ciężko go otworzyć bez tego), dostępność (tylko na Allegro, przez co również ciężko dobrać właściwy odcień), cenę.

Na chwilę obecną znalazłam już inny, zastępczy, tańszy i bardziej wydajny oraz dostępny, równie dobry kosmetyk.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1239771].usefull || 0 }}% pomocna.

Wykorzystała: kilka próbek

I duze TAK i duze NIE! Strasznie dziwny produkt

Przyznaje ze zakupilam probki (mnostwo ) z czystej ciekawosci. Moja cera ostatnio bardzo kaprysna od leczenia hormonami nie zawsze chiala wspolpracowac z moim ukochanym podkladem Kanebo.
Bywaly dni ze podklad nie wygladal juz pieknie jak zawsze lecz splywal i swiecil sie , wina jednak to kuracja hormonalna bo podklad jest nadal idealem.
Pierwsze wrazenie z Meow-marne. Nie spodobalo mi sie mazianie pedzlem po twarzy robiac wieczne kolka , wydawalo mi sie ze podklad kremowy czy plynny jest duzo latwiejszy do nakladania-troche Blad.
Na skorze niewidoczny i czy aby na pewno musze dolozyc kolejna warstwe?-Blad.
Jakis taki suchy i dziwny-Blad.
PO 10 minutach-szok jak naturalnie moze wygladac moja twarz Efekt jest oczywiscie inny niz Kanebo ale tez sliczny. Podklad stapia sie ze skora tworzac jedna calosc, naturalna, gladka, „bezporowa” i bez zadnych smug! Trzyma sie naprawde niezle, mam wrazenie ze po kilku godzinach wyglada nawet lepiej!
Jedyne czego mi tu zabraklo to za malo blasku zaraz po nalozeniu. No ale coz formula jest raczej bardziej matujaca niz rozswietlajaca. Chociaz podklad ma jakies mini mini drobinki, ktore sa sliczne ale jednak troszke za malo rozswietla. Potem jak cera zaczyna produkowac sebum jest juz lepiej.
No i...w momencie kiedy juz "znalazlam" rzekomo"zastepce na letnie miesiace..Bah puder strasznie mnie zaskoczyl i rozczarowal!
Wszystko co wyzej napisalam sie zgadza ale..tylko wtedy kiedy puder chce ladnie wygladac na mojej twarzy! We wszystkie inne dni-akie? nie mam pojecia bo nie zauwazylam roznicy w skorze!- wyglada strasznie po 3 godzinach!
Pokazuje pory, zlazi jakos bardzo nieestetycznie. A na nosie wazy sie i autentycznie wyglada to jakbym co godzine nakladala nowa warstwe i miala W NOSIE ze pozostale sie zwazyly!!
Przed zakupem przeczytajcie wszystkie negatywne komentarze bo naprawde zgadzam sie z nimi w 100% . U mnie w te inne dni podklad wyglada dokladnie tak samo jak u dziewczyn rownie rozczarowanych.
No wiec... nie kupie wiecej bo nie mam ochoty i czasu czekac az z jakis powodow podklad bedzie chcial wspolpracowac z moja skora! Wiem z potrafi wygladac tez pieknie ale wersja " od czasu do czasu" niestety mi nie odpowiada!
nie polecam mimo wszystko-szkoda nerwow :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1170631].usefull || 0 }}% pomocna.

Meow jest najlepszy

Najlepszy dla mojej trądzikowej cery, podkład, którego nie boję się nałożyć na twarz w obawie o pogorszenie się jej stanu.
FF dobrze kryje, ale może podkreślać suche skórki, taki urok minerałów. Dla mnie i tak najlepszy!

+świetnie się stapia ze skórą
+dobrze kryje
+dobra trwałość
+mnogość kolorów
+jasne odcienie!
+nie zapycha, nie pogarsza stanu cery
+wydajny

-może podkreślać suche skórki
-dostępność

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1019678].usefull || 0 }}% pomocna.

Owszem KWC

Odjęłam pół gwiazdki tylko i wyłącznie dlatego ze moja cera miewa gorsze i lepsze dni, czasem spod podkładu wystają suche skórki, zaczerwienienia, ale nie mozna miec wszystkiego.
Od początku: mam za sobą niemiłą przygodę z annabelle minerals, gdzie gliniasta powłoka spowodowała u mnie wysyp jak po hormonach- mam tu na myśli formułę kryjącą, nawet cienką warstwę. Potem zakupiłam próbki Meow na allegro i nawróciłam się:
+ fakt- &quot;efekt photoshopa&quot; to nie bujda- naprawde nie ma porów
+ nie wiem jak to jest mozliwe ze jest, ale go nie ma na twarzy
+ Trzyma sie dlugo
+ faktycznie jest wodoodporny, mozna jechac rowerem w deszczu (przetestowano)
+ kolory!! Pierwszy raz mozna wybierac miedzy bladymi odcieniami, a nie że &quot;chcę blady to moge jedynie dostac prosiaczkowaty, bo z żółtymi tonami będą 2 razy ciemniejsze&quot;

Minusy:
- nie jest tak wydajny jak np annabelle, trochę go trzeba wetrzeć zeby pozakrywał
- tak jak wspominałam, cera jak się obrazi to moze sie swiecic albo gdzies złazić.

Podsumowując juz jestem zdecydowana, ze nic wiecej nie szukam, bo ten bije wszystko swoim efektem, trwałoscią, szlachetnością i długą datą ważności.

Ilość zużytych opakowań: parę różnych pomieszanych próbek, ale i tak wydajne

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1007577].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy na świecie!

Mam kolor 2 (frisky) Manx i jestem nim oczarowana. To jedyny podklad ktorego odcien moglam idealnie dopasowac do siebie, jest perfekcyjny.

Poza kolorem bardzo dobrze kryje (chodz na wieksze problemy polecam korektor, jest idealnie dobrany kolorem do podkladu) i wyglada niesamowicienaturalnie. Dla mojej mieszanej cery jest stworzony. Na przesuszonej skorze nie wyglada tak dobrze, ale wciaz o niebo lepiej niz inne podklady. Nie podkresla suchych skorek, uzywany z puderm sypkim MAC idealnie matowy i trwaly przez caly dzien.

Tylko ten podklad daje efekt naturalnie pieknej skory w moim przypadku. Nie czuje sie juz jak pudernica (a czesto tak bylo, za ciemny kolor albo niewlasciwa tonacja nie dodaja uroku).

Ja do nalozenia uzywam pedzla Hakuro H52 i rewelacyjnie sie sprawdza. Podklad jst wydajny, od kilku miesiecy uzywam pierwszego opakowania munchkin i zuzylam 1/3 a mialam w tym czasie spore problemy z cera i musialam nalozyc kilka warstw.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy.
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego munchkin

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1006325].usefull || 0 }}% pomocna.

Car wśród minerałów

Meow Flawless Feline przywrócił moją wiarę w zgranie mojej cery z podkładem mineralnym. Moja skóra reaguje wysypem na każdy podkład w formie płynnej. Próbowałam już prawie wszystkiego, łącznie z fluidami aptecznymi, nic nie pomagało. Sięgnęłam wtedy po minerałki. Od razu zauważyłam zbawienny, leczniczy wpływ prostych składów na moją cerę. Niestety, długo poszukiwałam ideału, ponieważ każdy puder mineralny(niezależnie od firmy, formuły czy sposobu nakładania) ważył się na mojej twarzy. Działo się to niestety bardzo szybko i doprowadzało mnie do rozpaczy. Postanowiłam wtedy dać szansę Meow i odnalazłam ideał. Produkt genialnie kryje, daje zdrowe matowe, ale nie sztuczne wykończenie, jest bardzo wydajny. Nie jest nachalnie widoczny, nie ściera się, potrafi przetrwać nawet intensywną zumbę. Ale co dla mnie najważniejsze-nie waży się. Nie wyobrażam sobie bez niego życia! Zainwestowałam w największe opakowanie, kolor 1-sleek siamese. Polecam wszystkim dziewczynom, zwłaszcza tym, które narzekają na ważenie się minerałów.

Używam tego produktu od: Grudzień 2014
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego największego opakowania

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[997822].usefull || 0 }}% pomocna.

Idealny odcień

Jestem posiadaczką bardzo jasnej cery (określenie blada jak ściana mówi wam coś? ;)), więc dobranie odpowiedniego odcienia graniczyło z cudem. Podkłady dostępne w Polsce, nawet te górnopółkowe nie posiadają tak jasnych produktów (ba! są ciemniejsze o kilka odcieni od mojej karnacji). Przez pewien czas eksperymentowałam z koreańskimi bb kremami, ale jak się okazało ich najjaśniejszy odcień #13 i tak był za ciemny, tak więc po kolejnej nieudanej próbie znalezienia odcienia idealnego trafiłam na minerały i tak znalazłam ideał: SIAMESE 0.

Krótko o mojej skórze: normalna, skłonna do przesuszeń, drobne blizny po zapychaniu na brodzie.

Podkład używam na mokro, dzięki czemu lepiej kryje i jest trwalszy. Nie lubię nakładać wielu warstw kosmetyku na twarz, mimo że to minerał czuję się, jakbym nakładała na twarz gładź szpachlową, dlatego moje 1-2 warstwy nie kryją tak dobrze jakbym tego oczekiwała. Podkład daje bardzo naturalny efekt, wielokrotnie koleżanki były zdziwione, że mam coś na twarzy ;)
Co do ceny - owszem jest wysoka, zwłaszcza gdy kurs dolara stoi tak wysoko, ale nie zapominajmy, że podkład jest bardzo wydajny. Słoiczek 30 g mam już od ponad roku i jeszcze nie widać końca kosmetyku.

Używam tego produktu od: ponad 2 lat
Ilość zużytych opakowań: jedno małe i ok.80% dużego ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[997262].usefull || 0 }}% pomocna.