Capital Soleil, Gel-Creme Autobronzant Visage

Capital Soleil, Gel-Creme Autobronzant Visage

Samoopalacz Vichy zapewnia skórze naturalną i świetlistą opaleniznę już po 1 godzinie. Jest łatwy w aplikacji, nie tworzy smug, dzięki
12- godzinnym właściwościom nawilżającym nie wysusza skóry.
Zawiera wodę termalną.

genialny

najpierw na próbę naniosłam go tylko na fragment skóry i byłam zaskoczony jak ta wyrywkowa opalenizna ładnie współgrała z resztą skóry
efekt jest naprawdę naturalny, nie ma mowy o żółtej opaleniznie jak przy innych samoopalaczach, kolor wychodzi raczej brązowawy
ładny zapach, konsystencja lekka i szybko wchłaniająca się
odstrasza mnie tylko cena i dlatego raczej do niego nie wrócę mimo, że to jedyny tak dobry samoopalacz jaki miałam
efektu szczególnego nawilżenia nie zauważyłam

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 całe

Takie cudo to nie cudo niestety....
Ma wiecej wad niz zalet
Wady:
- wywoluje bol i łzawienie oczu (nie wiadomo czemu)
- przy jednej warstwie nic nie widac
- brzydki zapach na skorze
- mi nie barwi policzków
- po 2 dniach juz sie zmywa
Zalety
- niby nie drogi jak na samooplacz "ze niby lepszy" ok 50 zł moze lekko ponad
- kolor nie jest zoltawy
- dobrze sie wchłaniał

Nie polecam....!!!

Używam tego produktu od:roku

Doskonały :)

Zakupiłam do kompletu do swojego nowego eksperymentu - mleczka brązującego Vichy Lipidose Nutri-Sun i jestem absolutnie zadowolona. Posiada wszystko czego potrzebowałam - pasujący do mojej bardzo jasnej karnacji kolor ( brązik, ciepły ale nie za żółty i nie pomarańczowy) Przyjemną ma konsystencję i zapach a co u mnie premiuje ogromnie - doskonale nawilża (mam suchą skórę, z tendencją do zmarszczek i na wysuszacze jestem straszliwie cięta) No i co ważne, zapewne nie tylko dla mnie - nie ma samoopalaczowego smrodku, choć jakieś echo na kilka chwil się pojawi, jest to praktycznie niezauważalne.
Faktycznie też, jak tu już wspomniała któraś z wizażanek świetnie się nadał jako baza pod makijaż, ktróry trzyma się doskonale mimo posmarowania samoopalaczem twarzy tuż przed nałożeniem make-upu. Skórę mam długotrwale nawilżoną i promienną, co za "tę" cenę się bardzo opłaciło. Przeczytawszy niektóre komentarze spodziewałam się bardzo intensywnego efektu, ale żadnen machoń solaryjny się nie pojawił, skóra subtelnie zbrązowiała, w sam raz (DAX w piance był o wiele intensywniejszy na mojej bladawej skórze)
Z pewnością wypróbuję jeszcze coś z wyższej półki, z ciekawości, ale Vichy moge spokojnie dać 5* bo biorąc pod uwagę moje potrzeby, to absolutnie na to zasługuje - absolutnie spełnił moje oczekiwania za stosunkowo niewygórowaną cenę. Nieraz jeszcze u mnie zagości.

A, zapomniałabym. Zauważyłam, że mam nieco inny kolor opakowania, taki kawowo- brązowy, ale nazwa produktu ta sama.
Używam tego produktu od: kilku dni

Makijaż MaxFactor

NIE

Kiedyś używałam nałogowo, teraz śmieszy mnie ten mój ślepy zachwyt. Pewnie działała magia marki...
Samoopalacz, jak każdy taki specyfik śmierdzi, do tego jestem przyzwyczajona, brudzi tak jak większość, ale już kolor jaki daje-cóż przy dłuższym stosowaniu wychodzi nam coś brązowo-pomarańczowego i z daleka widać, że sztucznego. Wysusza (i tu nie zgodzę się, że każdy taki specyfik musi wysuszać), stosowany codziennie przez kilka, kilkanaście dni sprawia, że buzia zamiast na opaloną wygląda jakby była katowana w solarium godzinami (brr, nie cierpię solarium!). Twarz przypomina wtedy lica niektórych solariomaniaczek, które w wieku lat dwudziestu mają cerę pięćdziesięciolatki :(
Wchłaniał się faktycznie bardzo dobrze i efekt opalenizny był piorunująco szybki. Tylko dlatego dwie zamiast jednej *

Używam tego produktu od:używałam w trakcie studiów, a to już dawno było...
Ilość zużytych opakowań: kilka na pewno

nie dla wszystkich

Nie jest to mój pierwszy samoopalacz, więc mam porównanie z innymi, jest całkiem dobry, ale daleko mu do KWC:(
Bardzo dobrze nawilża, ma przyjemny zapach, zaróno w trakcie aplikacji, jak i kilka godzin po niej:) Nie zapycha, jest odpowiedni dla cery mieszanej, chociaż po uzyciu buzia trochę się świeci.
Kolor jest niestety zółto-brązowy, doskonały do ożywienia kolorytu, najlepiej jednak sprawdził się jako... baza pod makijaż:) utrwala podkład:)
Po porannej aplikacji i umalowaniu się, buzia wygląda idealnie praktycznie cały dzień:)
mógłby być nieco tańszy, chociaż jest wydajny, więc nie jest źle

Używam tego produktu od:9 miesięcy z przerwami
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

średniaczek

Nie pierwszy raz używam samoopalacza, więc mam porównanie.Ten Vichy daje bardzo brzydką i nienaturalną opaleniznę.Poza tym tworzy paskudne plamy i smugi,mimo wcześniejszego peelingu.Bardzo wysusza twarz,ale robi to prawie każdy samoopalacz,więc mnie to tak bardzo nie razi.Choć podobno zawiera opatentowaną formułę ,która ma za zadanie nawilżać i wygładzać skórę.Swoją drogą Vichy ma świetne reklamy,gorzej z produktami. Konsystęcją przypomina krem ,łatwo się rozsmarowuje i muszę przyznać ,że bardzo ładnie pachnie.Kolejny raz zawiodłam się na produktach marki Vichy i nastętnego razu nie będzie.

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie jednego

Bardzo dobry

Bardzo dobry samoopalacz, lepszego nie miałam. Nadaje bardzo ładny kolor opalenizny w krótkim czasie. Bardzo dobrze się rozprowadza i ładnie wchłania. Może, jak dla mnie, trochę zbyt treściwy, wolę lżejsze konsystencje. Opalenizna jest naturalna, ładnie schodzi, bez plam i smug. Z czystym sumieniem mogę go polecic jako jeden z lepszych produktów.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

Świetny

Bardzo lubie produkty Vichy i na tym samoopalaczu takze sie nie zawiodlam,kupowalam go wiele razy i za kazdym razem bylam zadowolona :)efekt piekny- przy dwu,trzy-krotnym zastosowaniu tworzy mocna ,ladna opalenizne- gleboki braz :)
Wazne jest takze to ze nie zapycha porow, a buzka po jego zastosowaniu wyglada promiennie :)
Po jego uzyciu nikt nie chcial mi uwierzyc ze to nie jest naturalna opalenizna- wiec to chyba mowi samo za siebie :) Jest dosc wydajny choc przy regularnym stosowaniu szybko ucieka z tubki :/
Smrodek samoopalaczowy delikatny ,po kapieli i balsamie praktycznie go nie czuc:)
Schodzi rownomiernie przy regularnym peelingu :)
Gdyby nie to ze przerzucilam sie zupelnie na samoopalacze w sprayu to napewno nadal bym go uzywala :)

kwc

rewelacyjny samoopalacz do twarzy:-) kolorek piękny no i nie śmierdzi. poza tym jak na taka jakośc nie taki droki ok 50 zl. polecam z czystym sumieniem nawet do cery trądzikowej

Dla mnie KWC

Jestem bardzo zadowolona z używania tego samoopalacza.Jednak muszę przyznać że faktycznie nie należy go nakładać samodzielnie na twarz gdyż efekty mogą przewyższyć oczekiwania i twarz staje się po prostu nienaturalnie mocno opalona. Najlepiej jego moc delikatnie dozować mieszając z kremem nawilżającym. Zapach jest do przyjęcia, delikatny samooplaczowy smrodek jest obecny ale w proporcji do przyjecia. Nawilża super i koi podrażnienia. Nie uczulił mnie. Konsystencja delikatnego kremu, od razu się wchłania, zmywa równomiernie nie pozostawiając plam. jednak twarz musi być zawsze dobrze przygotowana do przyjęcia tego kosmetyku. Jeżeli niedostatecznie ja oczyścimy to z pewnością pozostawi ślady,więc zawsze warto dobrze się przygotować do jego użycia.
Jak najbardziej polecam. Dla mnie KWC wśród samoopalaczy do twarzy.

Bardzo dobry

Kupiłam go zeszłego lata i nie żałuję. Nie używam samoopalaczy zbyt często i niewiele z nich wypróbowałam ale spośród tych, z którymi miałam do czynienia ten jest zdecydowanie najlepszy. Fajna konsystencja, łatwo sie rozprowadza i szybko wchłania. Przy moim niewielkim doświadczeniu z samoopalaczami nietrudno o smugi, zacieki etc. Nic takiego mi się jednak nie przydarzyło. Co więcej, osobiście nie wyczuwam tego charakterystycznego dla samoopalaczy zapachu. Opalenizna jest faktycznie złocista - żadna żółć, pomarańcz czy też intensywna czekolada. Nie brudzi ubrań, jest bardzo wydajny.

lepszego nie mialam

samoopalacz polecila mi kolezanka, a jej inna kolezanka. i tak zdecydowalam sie go kupic:)

po pierwsze ma bardzo mila, lekka konsystencje, nie mam uczucia (jak po innych kosmetykach tego typu) ciezkiego filmu na twarzy, a wrecz przeciwnie: blyskawicznie sie wchlania.
przy rozprowadzaniu nie pozostawia smog.
opalenizna pojawia sie szbko (ale raczej nie przez godzien jak zapewnie producent), ma ladny, u mnie dosc intensywny odcien.
jedynym minusem jest lekkie przesuszenie skory (mimo, ze moja lubi sie przetluszczac), bez dodatkowego kremu nawilzajacego sie nie obedzie.
jednym slowem ****.

Recenzja: ...