Krem wiosenno-letni energizujący na dzień do każdego rodzaju cery wrażliwej

Krem wiosenno-letni energizujący na dzień do każdego rodzaju cery wrażliwej

Promienie wiosennego słońca odsłaniają wszystie mankametny zmęczonej zimą skóry. Wszystko wokół budzi się do życia, a nasza cera potrzebuje odtworzenia zapsów energii i witlności. Jest szara, sucha, szorstka i skłonna do podrażnień.
Krem wiosennno-letni dzień po dniu zapewnia mocne nawilżenie, piękniejszą, bardziej odporną cerę, gładką i olśniewającą młodzieńczym blaskiem. To połączenie pielęgnacji, ochrony i przyjemności. Wiosną od samego rana intensywnie pobudza jej witalność, rozjaśnia i ożywia. Neutralizuje wolne rodniki, chroni przed szkodliwym wpływem zarówno ostrego wiosennego słońca, jak i latem pozwala na bezpieczny kontakt.
Kompleks Q10, niezbędny do produkcji energii, gwarantuje także, waz z witaminą E ochronę przed uszkodzeniami wywołanymi działaniem wolnych doników. Entelina - wyciąg z zielnoych alg morskich o działaniu kojącym, znacznie zmniejsza nadwrażliwość skóry i wzmacnia jej odporność. Krem zawiera filtry UVA i UVB.

Cena: ok. 6 zł / 50 ml

jestem zadowolona :)

poszłam do sklepu z zamiarem kupienia czegos zupełnie innego tzn kremu dużo droższego...ale stanęłam przy półeczce i zachwyciłam się :)no i wyszło moje sknerstwo...kremik stostuję już od kilku tygodni i jestem bardzo zadowolona :) bużka jest bardzo dobrze nawilżona, nie muszę stosowac rano maseczek nawilżających :) wydaje mi się, że jest wręcz promienna :) trochę dziwny zapaszek kremu, ale już się przyzwyczaiłam, krem szybko się wchłania , nie świecę się, no ale zaraz robię makijaż więc trudno mi stwierdzić jakby było bez pudru....lubię kremik i szybko się z nim nie rozstanę