Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Egyptian Magic, All-Purpose Healing Skin Cream (Wszechstronny krem pielęgnacyjny)

Ten niewiarygodny krem posiada wiele właściwości od leczenia blizn, wszelkich niedoskonałości, egzemy przez nawilżenie rąk, stóp do nawilżającej odżywki do włosów. Stworzony tylko z naturalnych składników. Uwielbia go m.in. Madonna, Karolina Kurkova, Eva Mendes, Kate Hudson i wiele innych sław.
Dostępny w internecie.

Skład: Olive oil, bees wax, honey, bee pollen, royal jelly, bee propolis.

Cena: 36USD / /118ml
/s/

nawilżające

Jedyny minus tego kremu, to to, że odkyłam go tak późno :)

Napisano już o nim wiele pozytywów, na które zdecydowanie zasłużył. U mnie, po latach stosowania drogich kremów aptecznych, które miały regenerować moją cerę po zabiegach dermatologicznych (fraxel, dermabrazja itp.) - nigdy nie zauważyłam tak szybkiej i skutecznej regeneracji i odżywienia skóry, jak p tym specyfiku. Najsmutniejsze, że dermatolodzy tego kremu nie polecają (nie znają? nie mogą przez kontrakty ze sponsorami?). Ten cud kosmetycznej natury polecam absolutnie na każdy problem z cerą - od przesuszającej się, po trądzikową, jak i po silnie ingerujących zabiegach na twarz. Jest zdecydowanym "top of the top" i nie ma mu równych. Mój KWC numer 1. Polecam!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1357376].usefull || 0 }}% pomocna.

Miłość nie od pierwszego wejrzenia

Zakupiłam ten produkt jako krem uniwersalny do skóry twarzy i ciała, jako w 100% naturalny kosmetyk o bardzo dobrym składzie. Pierwsze wrażenie nie było zachwycające. Nie podobał mi się zapach oliwki i wosku, chociaż delikatny i naturalny, oraz konsystencja- bardzo zbita, woskowa i dosyć tłusta. Nadaje się do miejscowego stosowania lub na twarz- rozprowadzenie tego na całe ciało jest trudne. Dlatego bardzo szybko stał się on moim kremem do twarzy, rąk i ust.

Przekonałam się do niego w pełni dopiero po kilku zastosowaniach, kiedy widziałam i czułam efekt nawilżenia, odżywienia i jakby bardziej wypoczętej skóry. Nie miałam ani razu problemu z zapchanymi porami. Używam go na dzień i na noc (na razie tylko latem). Nie nadaje się, aby od razu nałożyć podkład, ale po kilku minutach jest już to możliwe.

Zalety:
- naturalny skład
- nawilżenie, odżywienie skóry
- skóra wygląda promiennie
- nie uczula
- nie zapycha porów
- długi termin ważności po otwarciu (36 m-cy)
- wydajny

Wady:
- konsystencja
- zapach (oliwa z oliwek, wosk pszczeli), ja się już do niego przyzwyczaiłam
- pozostawia tłusty film (lekki, ale może to być problem, żeby od razu nałożyć podkład)
- opakowanie (samo pudełko jest dobrej jakości, ale nadruki po miesiącu zaczynają się ścierać i już nic nie da się przeczytać)
- cena

Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1021091].usefull || 0 }}% pomocna.

U mnie działa, buzia jak pupcia niemowlaka.

Najbardziej cenię sobie Egyptian Magic za jego w pełni naturalny skład i jego działanie na moją buzię: używam go dzień w dzień od trzech miesięcy i w końcu moja skóra jest taka jak lubię: nawilżona, odżywiona, jędrna i miękka.

Dodatkowo używam go do prawie wszystkiego: do skórek i paznokci, na końcówki włosów, na podrażnienia, wysypki i oparzenia. U mnie w każdym tym przypadku sprawdza się świetnie.

Jest trochę jak maść i trzeba nakładać go cieniutką warstwą (co ma swoją dużą zaletę, bo jest przez to baaardzo wydajny ).

Ja rano nakładam cieniutko, a na noc trochę grubiej i taki system mi się sprawdza.

Ze swojej strony mogę go szczerze polecić, dla mnie jest wart swojej ceny. Mam mniejsze opakowanie (59 ml) i jak widzę, powinien mi wystarczyć jeszcze na kolejne 3 miesiące, czyli w sumie ok. pół roku regularnego stosowania.

Zatem koszt dzienny: 98 PLN/180 dni, to ok. 55 gr na dobę.

Hmmm, wiem, same plusy, ale dla mnie nawet ten brak trwałego i wyraźnego zapachu jest plusem :).

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[880848].usefull || 0 }}% pomocna.
Eris film 2

Bardzo dobry

Bardzo dobry krem do cery wrażliwej i suchej. Stosuję od kilku tygodni. Właściwie bez zapachu - no może trochę pachnie miodem. Bardzo fajnie nawilża i odżywia. Bardzo wydajny wystarczy troszkę na twarz i już działa.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 duze

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[801562].usefull || 0 }}% pomocna.

SUPER, SUPER

Faktycznie coś wspaniałego - używam do wszystkiego na włosy, do twarzy, na suche dłonie i kolana. Jeden z najlepszych kremów jakie spotkałam. Wart swojej ceny. Polecam z czystym sumieniem.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[700928].usefull || 0 }}% pomocna.

Najlepszy krem jak spotkałam

Rewelacja. Kupiłam go bo słyszałam, że bardzo popularny. Na lovelula miał same najwyższe oceny od klientów dlatego musiałam spróbować. I spróbowałam. Nic tak nie nawilża i odżywia mjej suchej cery jak ten krem. Wcześniej po nocy budziłam się z wysuszoną, papierową skórą. Pierwsze co to biegłam nałożyć krem lub olejek na twarz. A teraz nie - budzę się z nawilżoną, super skórą. REWELACJA.
Podobno działa też na blizny - ale na szczęście ich nie mam. Krem nie tani ale wart swojej ceny. W dużym opakowaniu. 118g. Polecam, polecam i jeszcze raz polecam !!!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[627697].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie rozumiem zachwytów na youtube

Zachęcona bardzo pozytywnymi swojego czasu recenzjami produktu na anglojęzycznym youtubie, postanowiłam zakupić ten krem. Krem zamknięty jest w dość tandetnym, plastikowym opakowaniu, ale za tę cenę jest to wybaczalne - ma on działać, a nie dobrze wyglądać. Niestety w moim przypadku nie działa. Ma on konsystencję gęstej maści, która w kontakcie z ciepłem skóry zmienia się w gęsty olej. Stosowałam Egyptian Magic jako balsam do ciała, na przesuszone miejsca na ciele, jako krem do rąk - w każdym z tych przypadków dzieje się to samo. Krem zostawia tłustą powłokę, śmierdzi dość intensywnie i nie robi nic - mam wrażenie, że w ogóle nie wsiąka w skórę tylko siedzi na wierzchu. Na drugi dzień skóra tak jak była przesuszona tak jest nadal, jego właściwości lecznicze również włożyłabym między bajki. Jedyny plus - jest bardzo wydajny i dlatego nie mogę go zużyć.
Nie polecam nikomu - strata pieniędzy.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: wciąż w tracie pierwszego

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[549608].usefull || 0 }}% pomocna.