Nivea, Nivea Visage, Delikatny peeling do twarzy

Nivea, Nivea Visage, Delikatny peeling do twarzy

Opracowany przez Laboratoria NIVEA PEELING NIVEA VISAGE delikatnie oczyszcza skórę i łagodnie usuwa obumarły naskórek.

DZIAŁANIE:
- dzięki idealnie okrągłym drobinkom żelu peeling NIVEA VISAGE łagodnie usuwa zanieczyszczenia i obumarłe, zrogowaciałe komórki skóry,
- dzięki zawartości prowitaminy B5 peeling zapewnia zachowanie naturalnej równowagi wilgotności skóry.

EFEKT: idealnie oczyszczona skóra daje uczucie świeżości, jest gładka i promienna.

Skład: Aqua, Polyethylene, Nylon-11, Glycerin, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Lactose, Sodium Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Laureth Sulfate, Lauryl Glucoside, Cellulose, Hydroxypropyl Methylcellulose, DMDM Hydantoin, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, lodopropynyl Butylcarbamate, Parfum, CI 77007

Cena: 19 zł / 75 ml

podrażnia

Peeling nie jest tak delikatny jak obiecał producent. Niestety podrażnił mnie i spowodował, że pojawiły mi się krostki na buzi, ale to dopiero po regularnym stosowaniu 3,4 razy w tygodniu. Później ograniczyłam do 1 dnia w tygodniu i problemów już takich nie było. Nie mniej jednak widzę, że jakiś składnik działa na mnie uczulająco. Mimo efektu gładszej i wyraźnie oczyszczonej skóry po zastosowaniu kosmetyku pojawiały się na drugi dzień podrażnienia, a skóra stawała się trochę tłusta, napięta.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

niezły

Peeling całkiem dobry, chociaż czegoś mi w nim brakuje. Efekt utrzymuje się zbyt krótko jak dla mnie i nie widać trwałych zmian po dłuższym stosowaniu. Peeling używałam 1-2 razy w tygodniu i faktyczna zmiana widoczna była tylko do kilku godzin po zastosowaniu. Oprócz przyjemnego uczucia odświeżenia i oczyszczenia skóry, nie zaobserwowałam jakiś szczególnych efektów.

Na plus:
- wydajność, produkt wystarcza na naprawdę wiele zastosowań
- delikatne ziarenka, nie podrażniają skóry, więc mogą go stosować również osoby z cerą wrażliwą, problemową
- złuszcza i odblokowuje zanieczyszczone pory

Na minus:
- momentami miałam uczucie wysuszonej i ściągniętej skóry, więc nie wyobrażam sobie używać go bez późniejszego nakładania kremu, toniku
- nieprzyjemny zapach;
- niekorzystny aplikator
- mimo rozpromienionej skóry, pozostaje uczucie napięcia cery

delikatny

Był to mój pierwszy peeling, dostałam go na urodziny :) Jest faktycznie delikatny, nie podrażniał skóry. Buzia po jego użyciu była zawsze przyjemnie gładka. Przez długi czas mogłam go używać nie stosując żadnych kremów nawilżających. Ma przyjemny zapach, jest wydajny. Być może go kiedyś kupię.

Używam tego produktu od: ok. roku

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

Warto mieć.

Delikatny jak na peeling. Nie podrażnia mojej cery. Stosuję go z przyjemnością 2 razy w tygodniu. Jest bardzo wydajny. Co tu dużo wymieniać jest super i warto go mieć na swojej półce. Zawsze jak go stosuję używam maseczki, polecam bo po peelingu każda maseczka działa cuda.

Używam tego produktu od:pół roku

Jest ok

Jest delikatny i ma przyjemny zapach. ładnie ściera naskórek, ale niestety po kilku użyciach zauwazyłam wyszuszenie skóry. Plusem jest fakt, że jest wydajny.

żadna rewelacja

Peeling złuszcza martwy naskórek, skóra jest delikatna, ale za chwilę robi się "ściągnięta". Do tego jak kiedyś mocniej go wmasowywałam w twarz to zrobiły mi się od tego czerwone plamy, a w kilku miejscach nawet strupki :( więc nie zgodzę się z tym, że jest on delikatny.

Używam tego produktu od: około roku

Dobry :D

Jest to bardzo dobry produkt. Kupiłam go sobie po tym, jak pokazała mi go siostra cioteczna. Wtedy umyłam sobie nim twarz raz i widziałam dużą poprawę.

Kupiłam go sobie parę dni później i zaczęłam stosowanie. Mogę powiedzieć, że pomogł, ale mógl być jeszcze trochę lepszy.

Usunął złuszczający się naskórek, ale niestety trochę wysuszył mi skórę. Ale po zastosowaniu dobrego kremu nawilżającego było OK.

Pozdr. :D

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

Bdb

Byłam pewna, że gdy zacznę stosować peeling moje problemy skórne się zmniejszą.Nie myliłam się.Skóra po zastosowaniu była gładziutka i super oczyszczona.Peeling stosuję raz w tygodniu.Podczas zabiegu czuć jak granulki oczyszczają skórę i odblokowują zatkane pory.Nie podrażnił mojej wrażliwej cery.Większe granulki nie osadzają sie na brwiach.Peeling jest bezzapachowy.Aplikator według mnie jest mało poręczny.Przy pierwszych stosowaniach nie umiałam sie nim posługiwać i trwało to bardzo długo.Opakowanie ładne i przejrzyste.Polecam.

Używam tego produktu od:5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

dobry

łagodny peeling
drobinki scierajace sa zatopione jakby w zelu
wydajny
łagodny- można go używac bez obaw(skóra tłusta, mało wrażliwa) nawet co drugi dzień

nie podraznia

po uzyciu skóra jest promienna ale lekko napieta

znalazłam lepszy (st,Ives) więc zaprzestałam uzywania, choc moze do niego wrócę żeby odpocząc od st.Ives

Używam tego produktu od:uzywałam dość długo, obecnie znalazłam inny

dobry

Moja cera zle reaguje na duza wiekszosc kosmetykow do twarzy jednak ten peeling na prawde jest delikatny :). Mimo ze ma duzo wiecej granulek niz przecietne peelingi to mysle ze powinno byc ich jeszcze wiecej, gdyz musze mocno trzec zeby go czuc ;] Zapach ok, nie przeszkadza. Wydajny. Faktycznie czuje ze po jego uzyciu moja twarz jest czystsza i lzejsza :) Jednak po jego zuzyciu bede dalej poszukiwala mojego KWC...

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 - zostala juz koncowka;)

hmmmm

Aż taki zły nie jest, ale osobiście wolę peelingi z większą ilością ścierających drobinek (np. ja z Avonu z serii Clear Skin). Jest chyba mało wydajny, bo użyłam zaledwie kilka razy i zostało mi trochę więcej niż pół tubki...

Oklasków nie będzie

Zbyt mało peelingujących kuleczek - nie spełnia swojej roli. Zapach mało przyjemny. Ogólnie po jego użyciu nie czuję się komfortowo. Plus za ładne opakowanie. Tyle.

Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)