Nivea Visage, Tonik łagodzący do cery suchej i wrażliwej (stara wersja)

Nivea Visage, Tonik łagodzący do cery suchej i wrażliwej (stara wersja)

Bezalkoholowy tonik pielęgnacyjny do oczyszczania i tonizowania skóry suchej i wrażliwej, która zwykle posiada za mało wilgoci i może reagować bardzo negatywnie nawet na najlżejsze podrażnienia. Ten niezwykle łagodny tonik został wzbogacony o wyciąg z aloesu i rumianek.

Skład: Aqua, Glycerin, PEG-8, Panthenol, Chamomilla recutita, Aloe barbadensis, Polyquaternium-10, Niacinamide, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Ethoxydiglycol, Trisodium EDTA, Methylparaben, Polyaminopropyl Biguanide, Parfum

przyjemny

dostalam go na gwiazdkę od siostry - jestem jeszcze w polowie, wiec mog epowiedziec, że jest wydajny:)
ladnie pachnie, przyjemnie odswieza. w prawdzie nie mam cery wibitnie suchej ani strasznie wrazliwej, wiec nie zauwazylam specjalnego lagodzenia. nie zauwazylam tez, zeby wysuszal skore, mimo ze czasem gdy zmywam makijaz jestem juz tak zmeczona ze usypiam przed nalozeniem kremu:P
podsumowując, moge powiedziec ze tonik jest naprawdę w porządku, nie jest to kosmetyk-cud ale nie ma tez strasznych rażacych wad:)Używam tego produktu od:pol roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

wracam do niego stale

Mam dziwny typ skóry - walczę z trądzikiem, ale kosmetyki do tego rodzaju cery tylko pogarszają sprawę. Jak tylko znajdę gdzieś cudowny środek, który obiecuje zanik pryszczy raz na zawsze lecę jak mucha do lepu.
A potem żałuję, bo moja skóra jest podrażniona, w opłakanym stanie. I tu pomaga mi tonik nivea do skóry suchej. Wracam do niego cyklicznie, z podkulonym ogonem po najróżniejszych eksperymentach.

tonik:
łagodzi, koi, uspakaja (pewnie dlatego, że przywraca właściwe PH)
nawilża

Nie miałam lepszego.

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: dużo, nigdy nie liczyłam

taki sobie

kupiłam go jako dodatek do kremu z tej samej serii i początkowo byłam zachwycona - twarz promieniała po takim duecie. do czasu. potem tonik jakby stracił swe właściwości. nie nawilżał, wręcz wysuszał i pozostawiał nieprzyjemne uczucie lepkiej twarzy:( nie polecam osobom o skłonnej do podrażnień skórze

Używam tego produktu od: rok temu
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Smokey eyes H&M

Marny

Ten produkt nie ma zalet. Nie nawilża, nie koi, nie łagodzi podrażnień (liczyłam na uspokojenie cery). Co najgorsze - po użyciu twarz jest jakaś klejąca, lepka. Nie dociągnę do końca pierwszego opakowania.

Nie daję jedynki, bo na szczęście nie zaszkodził.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Nic specjalnego.

Jest łagodny, nie wysusza, przyjemnie pachnie...
I to na tyle. Nie oczyszcza, nie odświeża, używając go miałam wrażenie, że stosuję kosmetyk bez funkcji.
Produkt jest niewydajny przez niewygodne opakowanie.

Nic specjalnego.

Raczej łagodny niż łagodzący

Łagodnie oczyszcza i odświeża, aczkolwiek gdy bardzo przewrażliwiłam sobie skórę różnymi zabiegami, okazał się mniej łagodny, niż się wydawało (piekł i szczypał), a już na pewno nie wykazał się zdolnościami łagodzącymi. W warunkach normalnego stanu skóry spisywał się dobrze - jak wiele innych toników.
Nie zostawia żadnej nieznośnej warstwy na twarzy i przyjemnie pachnie, jednak to za mało, żebym go jeszcze kupiła.

***

Porządny, ale nie chwyta za serce. Owszem, bardzo delikatny, jednak sam w sobie nie łagodzi podrażnień, jedynie nie rozjusza ich dodatkowo. Nie nawilża, ale jeśli już to w stopniu minimalnym, niewystarczającym na pewno. Dobrze zmywa resztki makijażu, szczególnie tuszu do rzęs, daje odświeżenie. Ma ładny, przyjemny zapach, nie zostawia tłustej wartstwy. Jest wydajny i dość niedrogi, ale szukam dalej, bo mnie w żaden sposób nie zachwycił.

ok.

używam go do zmywania resztek makijażu z moich policzków gdzie mam skórę normalną/wrażliwą oraz czasem przemywam nim dekolt (skóra nadwrażliwa).

Skóra pozostaje oczyszczona, uspokojona i gładka.
polecam.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

Mój faworyt

Od kilku lat używam wylącznie tego toniku plus mleczko z tej samej serii. Polecam je gorąco ponieważ łagodzą podrażnienia i koją skórę. Tonik ma deikatny, przyjemny zapach. Nie podrażnia skóry, nie zapycha porów itd. Dobrze spelnia swoją role. Skóra jest zrelaksowana i gotowa do dalszych zabiegów:)

Używam tego produktu od:5 lat
Ilość zużytych opakowań: oj duużo

Bardzo dobry

Bardzo dobry tonik. Wprawdzie mam cerę tłustą, a nie suchą, do której jest polecany, ale sprawdził się doskonale. Wygładza skórę i wyraźnie nawilża - użycie kremu w moim przypadku nie jest już po nim konieczne. Cera wygląda po prostu zdrowo i świeżo. Co jakiś czas lubię do niego wrócić. Polecam:)

Używam tego produktu od:nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań:2 lub 3

bdb

ja także przy pierwszych użyciach wyczułem delikatne mrowienie, ale teraz już tego nie czuję. tonik jest bardzo delikatny, nawilża i dobrze oczyszcza skórę, a za tym i odświeża. ma zapach kremiku nivea:) jest bliski KWC ale ja lubię zmieniac kosmetyki, więc może znajdę lepszy...Używam tego produktu od:3 tyg.
Ilość zużytych opakowań:połowa 1

Polubiliśmy się bardzo:):)

Pozostaje mi jedynie przyłączyć się do zachwytów wizazanek. Tonik jest rzeczywiście bardzo dobry. Używałam go przez całe wakacje, gdy moja cera była narażona na silne śródziemnomorskie słońce i morską wodę a także mazurskie wichry:) i w obu przypadkach radził sobie świetnie. Koił i łagodził podrażnioną buzię, nawilżał nadmierne, słoneczne wysuszenie. Nie kleił się i nie lepił. Bardzo przyjemny, delikatny zapach a do tego estetyczne opakowanie. Jest tylko jeden minus- dziurka na opakowaniu powinna być umieszczona centralnie pośrodku , a nie poniżej- ponieważ niewygodnie się nalewa tonik na wacik.

Używam tego produktu od:1,5 miesiaca