Nivea Body, Pielęgnujący spray do ciała

Nivea Body, Pielęgnujący spray do ciała

Pielęgnujący spray do ciała Nivea to łatwy sposób na dostarczenie skórze takiej ilości wilgoci, jakiej potrzebuje na cały dzień. Nowe mleczko w sprayu zawiera:
- mikroskopijne, niezwykle odżywcze lipidy
- odświeżające substancje nawilżające oraz masło Shea
Błyskawicznie się wchłania. Jest odpowiednia dla każdego rodzaju skóry. Nie podrażnia skóry. Produkt przebadany dermatologicznie.

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Dicaprylyl Ether, C12-15 Alkyl Benzoate, Ceteareth-20, Glyceryl Stearate, Cera Microcristallina, Phenyl Trimethicone, Cetearyl Isononanoate, Butyrospermum Parkii, Cetyl Palmitate, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-12, Trisodium EDTA, DMDM Hydantoin, Phenoxyethanol, Parfum

wstrętny

Nie jestem nawet w stanie ocenić jego skuteczności, bo wady ma tak poważne, że nawet jakby dział najcudowniej, to nie da się go używać! Wyskoczyła mi po nim cała masa pryszczy na ciele, zwłaszcza na plecach, ale to nic w porównaniu z zapachem, a raczej smrodem tego produktu, który jest bardzo intensywny i bardzo trwały, że prowadzi do bólu głowy i mdłości! Ten smród przypomina mi zapach nowo kupionych lalek Barbie – autentycznie! Taki wstrętny plastik! Nie nadaje się do używania, wylądował w koszu po 2, 3 użyciach – nawet mi nie przyszło do głowy karać kogokolwiek takim gratisem.

Dobry :)

Lubię ten kosmetyk, choć już dawno go nie miałam, a to za sprawą jego intensywnego zapachu :( Ten spray jest super na rano, leciutki, świeżutk, fajnie nawilża. Ma ciekawe opakowanie, wygodne. Daje komfort używania. Jednak zapach jest bardzo mocny i wszędobylski ;) A ja po prostu muszę używać ukochanych perfum :D Dzięki temu kosmetykowi ich zapach jest przytłumiony i to denerwuje mnie najbardziej :( Ogólnie polecam wypróbować. Ma wodnistą konsystencje, ale utrzymuje nawilżenie cały dzień. Jest mało wydajny. Ja chyba więcej już nie kupię...

rozczarowanie

Miał u mnie duży kredyt zaufania - bardzo chcialam, żeby sie sprawdził. Niestety, po dwóch opakowaniach dałam za wygraną. Zniechecił mnie głównie aplikator, z którym musiałam walczyć, szczególnie pod koniec. Mleczko nie ma specjalnych właściwości nawilżających - to zwykła emulsja. Skóra trochę się po nim lepi, więc nie można się natychmiast ubrać, co przeczy reklamowej wizji mleczka szybkiego w użyciu i przyjemnego zarazem. Zapach niespecjalny, coś w pół drogi do klasycznej Nivei. Nie daje też obiecanego efektu odświeżenia i komfortu. Zapowiadał się świetnie, ale na reklamie się skończyło. Trzecia gwaizdka na wspomniany kredyt.

Anna Małecka masaż twarzy

Podróżny

Wodnista konsystencja, bezbarwnego płynu pielęgnującego. Jest dobry i sprawdza się, jeżeli potrzebujemy szybciutko coś wklepać w skórę, by ochronić ją na krótko przed utratą wody...
Nie ma się co jednak oszukiwać, ze właśnie taka forma zastąpi nam bogaty i odżywczy balsam.
Sprawdziłam go dość solidnie i z całą odpowiedzialnością mogę polecić ten spray w nastepujących przypadkach:
- wychodzimy z basenu, chcemy zneutralizować działanie chloru;
- wychodzimy z solarium, a skóra woła "pić",
- wstajemy rano i spieszymy się bardzo, a czujemy potrzebę nawilżenia ciała.
Błyskawicznie sie go aplikuje, dzieki dozownikowi. Płyn dość szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu i nie brudzi ubrania nałożonego niemal natychmiast po aplikacji.Jedynie skóra lekko sie lepi.
Nie polecam jednak sprayu jako balsamu, szczególnie, kiedy wychodzimy z długiej kąpieli w wannie. Nie sprawdza się , gdyż trwale nie odżywia naskórka. Ja zatem używam go jedynie w okresie od wiosny do jesieni, bo w zimie zawsze wklepuje coś o bogatszej treści. Zużyłam dwa opakowania w poprzednim sezonie i myślę, ze na pewno kiedy zrobi się ciepło, zrzucę te warstwy odzieży to z pewnościa będę dalej tak "oświeżać skórę"

OK

jest niezły, szybko wsiąka w skórę i nie pozostawia tłustego filmu, ładnie pachnie i dobrze nawilża skórę, przyjemny w stosowaniu, choć trochę zbyt płynny, ale to w końcu spray - trzeba uważać, żeby spryskać ciało a nie np kafelki w łzience, bo grozi to poślizgiem.

przy: "czy kupisz ten produkt ponownie" gdyby była taka możliwość napisałabym: pewnie ponownie (po raz 4) go dostanę przy jakiejś okazji :) ale nie narzekam, bo jest ok

bardzo dobry

Bardzo dobry kosmetyk, nie mam zadnych zastrzeżeń co do jakości, idealnie i szybko się wchłania, ładnie pachnie, doskonale nawilża i pielęgnuje skóre, nie pozostawia tłustej warstwy. Jedyną wadą jest opakowanie, a w zasadzie to aplikator , który czasami trochę sie zacina. Ale ogólnie i tak jest super

***:)

bardzo lubie ten kosmetyk.. chociaż..kojarzy mi się z poranną toaletą ,godzina 6 rano i zaraz szkoła :P Ale i tak go cenie,ponieważ mogę szybciutko nawilżyć skórę rano,bez dłuższego wcierania,psikam,przejeżdzam ręką i już :) cała się wysmaruje i mogę od razu się ubrać . jednak,jak już dziewczyny pisały-jak odwrócimy buteleczkę do góry nogami- aplikator się zacina..to mnie denerwuje i to jest - . nie podoba mi się również zapach.ale podoba mi się to,jak nawilża. na noc używam cięzkiego balsamu,wiec ten na dzien jest w sam raz :) nie za mało,nie za dużo.
godny polecenia.

fajne,fajne :)

Trzymam go w szafce szkolnej i nosze na basen. Kiedy trzeba szybko nawilzyć skóre sprawdza się idealnie ! Co prawda nie jest to nawilzenie jakiego bym chciała ale takim tez nie pogardzę ;) Bardzo szybko się wchłania, nie zostawia tłustego filmu - i to w nim cenie, można uzywac kiedy się tylko chce ! ładny zapach, opakowanie bardzo wygodne i poręczne. Jest dosyć wydajny. Nie jako balsam do ciała ale jako do niego dodatek - tak ! Polecam !

Fajniutki...

Spray jest bardzo dobrym pomysłem dla zabieganych: wystarczy popsikać, przejechać ręką i już :D Dobrze nawilża skórę latem i jakby trochę napina? Dozownik czasem się blokuje, ale wystarczy trochę nim pomachać i będzie ok :) Opakowanie też jest fajne, bo potem można sobie coś do niego wlać, np. tonik :) Ogólnie polecam wszystkim.

taki sobie

plusy:
pieknie pachnie
w lecie wystarczajaco nawilza
nie zostawia tlustego filmu

minusy:
nie jest wydajny, bo sie musze niezle naprystkac, aby cale cialo bylo nim pokryte
na zime zas za malo nawilza
nie moge pleców pozadnie zpsikac, bo za kazdym razem co odwróce dnem do góry, przestaje psikac :(

słabo nawilża:(

Plusem tego kosmetyku jest wygodna aplikacja i przyjemny zapaszek. Jednak spray słabo nawilża ciałko, nie odzywia :( . nawet dla skory normalniej sie nie sprawdza. szkoda,bo spodobał mi sie na 'pierwszy rzut oka' ale niestety nie daje satysfakcjonujących efektów :(

oddałam koleżance

To jeden z niewielu kosmetyków, który nie został przeze mnie zużyty do końca z powodu swojej jakości. Sama idea mleczka w sprayu jest bardzo dobra- nie trzeba się żmudnie nacierać specyfikiem, ale reszta to niewypał. Ten spray nie daje żadnych efektów, nie pielęgnuje, nie nawilża. Buteleczka ślizga się w ręce, a aplikator sie zacina. Dobrze się wchłania i ładnie pachnie. Jest wiele lepszych balsamów za tę cenę.