Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Bingo, Maska do włosów z błotem karnalitowym

Bingo, Maska do włosów z błotem karnalitowym

Specjalna formuła dla pozbycia się łupieżu i regulacji wydzielania się sebum

Stosowanie maseczek błotnych na włosy i skórę głowy przynosi efekty w walce z łupieżem. Częstą przyczyną łupieżu jest nadmierny łojotok i łuszczenie się naskórka, które również mogą powodować zapalenie skóry głowy grożące wypadaniem włosów.

Zastosowanie maseczki z błotem zwęża pory skóry i zmniejsza wydzielanie łoju.

Sposób użycia: niewielką ilość maski nanieść na umyte, wilgotne włosy, delikatnie rozprowadzić na włosach i wmasować w skórę głowy, pozostawić na 5 - 10 min., następnie dokładnie spłukać. Zaleca się stosowanie maski przez okres 5 - 6 tygodni, po 2 nałożenia maseczki tygodniowo.

i tak, i nie

Maska, nałożona na skalp, unosi włosy u nasady i przedłuża ich świeżość. Jednak nałożona na całe włosy raz się u mnie sprawdza, a raz nie. Potrafiła ładnie zmiękczyć i wygładzić mi włosy, ale częściej sprawiała, że stawały się suche i szorstkie. Dlatego raczej nie nakładam jej na włosy na długości, a jedynie na skalp, kiedy chcę przedłużyć świeżość włosów i nadać im objętość .

Plusy:
- unosi włosy u nasady
- przedłuża świeżość włosów
- wygodne opakowanie
- czasami fajnie działała zmiękczając włosy

Minusy:
- zdarza jej się wysuszać i usztywniać włosy

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1118101].usefull || 0 }}% pomocna.

Super maska

Maska ta ma aż 500ml- ja lubię takie pojemności, bo na włosy nadkładam dużą ilość maski. Cena też jest zachęcająca, kosztuje ok. 12zł. Stacjonarnie możemy ją dostać w dużych hipermarketach typu Auchan. Maskę dostajemy w dużym plastikowym słoju, z którego łatwo wydobyć produkt do samego końca.
Maskę tą nakładam na całe włosy i skórę głowy na ok. 10 minut po czym spłukuję.

Konsystencja maski jest taka, jaką lubię - nie za gęsta i nie za rzadka. Nie przelewa się przez palce. Łatwo się rozprowadza i nie trzeba dużej ilości, by pokryć dokładnie włosy i skórę głowy.
Wydajność jest bardzo dobra. Maseczka ta jest ciemnoszara. A zapach ma dziwny, trudno mi go określić. Nie jest bardzo intensywny i mi osobiście nie przeszkadza. Nie jest wyczuwalny na włosach po ich wyschnięciu- może to zapach błota karnalitowego.

Włosy po użyciu są niesamowicie błyszczące i wygładzone. Pozostają niezwykle miękkie w dotyku i pełne blasku, są również odżywione.
Nie mam łupieżu, więc nie ocenię jej działania pod tym względem.
Maska ta nie puszy włosów, co dla mnie jest bardzo ważne.
Włosy są fajnie odbite włosy od skóry głowy i dociążone. Włosy po jej użyciu bardzo ładnie się kręcą.
Minusów nie zauważyłam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[976722].usefull || 0 }}% pomocna.

Błotko, które pomaga włosom :)

Moje włosy są lekko falowane, długie i lubiące się puszyć. Do każdego nowego produktu podchodzę z dużą rezerwą, bo wiem, że zamiast wymarzonych efektów mogę zobaczyć po prostu miotłę na głowie... Tym razem jednak obawy okazały się całkowicie bezpodstawne!

KONSYSTENCJA I WYDAJNOŚĆ
typowa dla masek Bingo Spa, dosyć gęsta konsystencja. Maska jest wydajna, niewiele trzeba by pokryć całe włosy :)

DZIAŁANIE I OCENA
Jestem mile zaskoczona jej działaniem, bo włosy niesamowicie dobrze odbijają światło. Włosy po niej naprawdę błyszczą. Do tego są zdecydowanie zdyscyplinowane, miękkie. To chyba mój ulubiony Bingacz. Wmasowuję maskę we włosy i zostawiam na jakieś 10 minut, ten sposób aplikacji najbardziej odpowiada moim włosom. Ta maska pachnie trochę inaczej niż wszystkie inne maski tego producenta, bardziej intensywnie, ale mój nos lubi ten zapach :) na skórę głowy jej nie nakładałam, ale naprawdę wielki plus za wygładzenie włosów. Naprawdę warto wypróbować :) w załączniku wygładzenie, jakie udało mi się osiągnąć za pomocą tej maski.

Używam tego produktu od: październik 2013
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[852684].usefull || 0 }}% pomocna.

fakty i mity depilacja

Push pusz pusz

Maska ma fajną konsystencję - nie spływa z dłoni. Duża pojemność. Dobra cena. Wygodne opakowanie.
Niezbyt przyjemny, chemiczny zapach.
Powodowała u mnie tzw. pusz. Włosy były po niej matowe, a w dotyku szorstkie. Nie zauważyłam mniejszego przetłuszczania się włosów - pewnie jest to związane z tym, że nie kładłam jej na skalp< zawiera DMDM-hydantoin, którego unikam>. Trzeba dość dużo nałożyć na włosy, więc jest mało wydajna. Trzymać jak najkrócej - gdy trzymasz powyżej 10 min przesusza włosy.

Używam tego produktu od: 2 mies
Ilość zużytych opakowań: 1 słój

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[798896].usefull || 0 }}% pomocna.

mniej niż przeciętna

Jak dla mnie to ta maseczka jest średnia. Mam ŁZS i przetłuszczające się, cienkie włosy, więc myślałam, że produkt jest dla mnie jak znalazł.

Maska jest wydajna, ma konsystencję budyniu, ładny zapach i przyzwoity skład.

Opakowanie jest estetyczne, wygodne w użyciu i praktyczne.

Gdy używałam maski tyle, ile zaleca producent- ok. 15 min- skórę głowy miałam podrażnioną i przesuszoną, pojawiał mi się łupież. Praktycznie jej nie używałam przez kilka miesięcy.

Ostatnio wzbogaciłam ją dodając saszetkę maski jedwabnej z marion i trzymałam tylko ok 3-4 min i teraz jest przeciętna. Włosy po tej miksturze się w miarę błyszczą, są miękkie, ale słabo odbijają się od skóry i są słabo nawilżone, nie tak jak tego potrzebują.

Wydaje mi się, że być może producent każe ją za długo trzymać albo coś.

Nie polecam maski, bo sama jest bardzo przeciętna.

Używam tego produktu od: roku z kilkumiesięczną przerwą

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[760946].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra

Maseczka jest tania, duża i wydajna. Pachnie delikatnie a zarazem ładnie. Podczas aplikacji łatwo się rozprowadza na włosach i nie ma problemu z jej zmyciem. Po jej zastosowaniu włosy są błyszczące, miękkie, gładkie i lepiej się układają. Nie obciąża też włosów a wręcz przeciwnie odbija je od nasady, ale w moim przypadku efekt utrzymuje się 1,5 dnia. Nie wiem jak radzi sobie z łupieżem bo nie mam z tym problemu. Moim zdaniem nie jest to jednak tak dobra maseczka do włosów jak kuracja do włosów z 40 aktywnych składników Bingo Spa którą mam przyjemność też stosować.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 trochę

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[731134].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajniutka:-)))

Włosy niestety mam mieszane więc maskę nakładam tylko na skórę głowy, a na resztę maskę Bingo z kaszmirem i kolagenem. Włosy dobrze się rozczesują, są puszyste i wytrzymują cały dzień a nie jak po innych odżywkach pół dnia. Ja osobiście jestem zadowolona ale będę dalej eksperymentować z kosmetykami Bingo, następny mój cel to maska z morza martwego na włosy i całe ciało:-) Zobaczymy...

Używam tego produktu od: dwa tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[598272].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobra

- reguluje wydzielanie sebum. Używam jej tylko na skalp i zamiast mycia włosów co dwa dni, mogę spokojnie robić to co trzy

-Likwiduje swędzenie. Czasami miałam z tym problem(zwłaszcza po wcierkach z alkoholem), ale teraz nie martwię się niczym

- Odbija włosy od skóry głowy. Efekt na jeden dzień, ale jest i to się liczy. Przy wielu maskach trudno nawet o pół dnia z włosami uniesionymi u nasady

-Maska ma świetną konsystencję(jak wszystkie Bingo). Nie przelewa się w dłoniach. Łatwo wsmarować ją w skalp. Nie trzeba jej dużo i to kolejny plus. Jest bardzo wydajna.

Jak dla mnie na długości jest za lekka. Za mało odżywia i chyba niezbyt nawilża moje fale. (Będę próbowała dodawać do niej półprodukty) Nie mam jej tego za złe, skoro tak dobrze &quot;leczy&quot; skórę głowy. Podejrzewam, że osoby, których włosy nie potrzebują ciągłego nawilżania mogą być zadowolone z działania na długości.

Minusów nie zauważyłam.

Kolejna maska Bingo, którą polubiłam i zamierzam dalej testować produkty tej firmy.

Zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię ponownie, ponieważ maska jest baaaardzo wydajna, a ja lubię testować(wierna jestem jedynie Bingo &quot;shea i 5 alg&quot;, którego zapas stale uzupełniam)

Używam tego produktu od: około 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1/5 pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[584536].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo dobra

Używałam jej przez kilka miesięcy, z przerwą, bo wystarczyła mi na 2 kuracje 5-tygodniowe. Byłam z niej zadowolona, bo pomogła mi się uporać ze swędzeniem skóry głowy. Zmniejszyła przetłuszczanie włosów i pomogła w walce z łupieżem. Mogłaby jedynie trochę lepiej wpływać na kondycję samych włosów, ale i tak ją lubię.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[517575].usefull || 0 }}% pomocna.

fantastyczna

Do moich raczej cienkich i wymagających codziennego mycia włosów maseczka nadaje sie świetnie! Nie wiem jak radzi sobie z łupieżem, ponieważ nie mam, ale od kiedy jej używam moje włosy przetłuszczają się wolniej, nabrały niesamowitego blasku i ożywiły sie. Maseczka ma przyjemny zapach, gęsta konsystencje, dobrze sie nakłada i szybko spłukuje. Z rozczesaniem włosów nie mam żadnego problemu. Włoski po jej użyciu są wygładzone, miękkie, lekkie, bardzo lśniące, świetnie się układają. Wydajna! W Auchan kosztuje 13zł, ja kupilam w osiedlowej drogerii za 10zł.

Bezapelacyjnie maseczki Bingo doliczam do grona moich ulubionych kosmetyków do włosów!

Używam tego produktu od: miesiac
Ilość zużytych opakowań: w tr. 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[337784].usefull || 0 }}% pomocna.