Let`s Dance, Maseczka antybakteryjna `Street Dance`

Let`s Dance, Maseczka antybakteryjna `Street Dance`

Odkryj totalną siłę żelowej maseczki z olejkiem z drzewa herbacianego, cynkiem i hamamelisem. Stosuj ją regularnie, a szybko zobaczysz efekty. Zaskoczysz wszystkich swoją zdrową i piękną cerą.

Wrogowi nie życzę!

nałożyłam ją na twarz na całą noc, tak jak zalecał producent. Rano spodziewałam sie chociaż minimalnego zmniejszenia (zasuszenia) krostek dzięki działaniu olejku z drzewa herbacianego, a tu... KLOPS! Ta maseczka nie daje kompletnie nic. Nie zmniejsza zaczerwień, nie redukuje krostek ani zaskórników. NIC! Fakt, nie spowodowała u mnie podrażnienia, choaciaż lekko mrowiła na początku. Konsystencja jest ok, wchłania sie w skórę niczym żel, jest bardzo wydajna, lecz cóż po takiej wydajności? Zdecydowanie NIE!

Używam tego produktu od: użyłam z 3 razy
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1 opakowanie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[803747].usefull || 0 }}% pomocna.

Polecam raz na jakiś czas w sytuacjach awaryjnych

Używam tej maseczki 2-3 razy na miesiąc w momentach kiedy wysyp niedoskonałości się zwiększa ze względu na dzień cyklu. Działa bardzo dobrze, goi powstałe pryszcze i zapobiega powstawaniu kolejnych. Nakładam ją na noc i rano widać poprawę. Nie polecam stosowania jej dość często ze względu na dość mocne właściwości wysuszające i skłonności skóry do przyzwyczajania się.
+ cena,
+ skuteczne działanie,
+ dobra konsystencja,
+ spełnia obietnice producenta,
- może wysuszać,
- niepraktyczne opakowanie,
- intensywny zapach powodujący łzawienie

Mimo minusów, polecam.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[668788].usefull || 0 }}% pomocna.

niewarta ryzyka.

Bardzo długi czas walczyłam z wypryskami. Mam za sobą setki produktów drogeryjnych, dziesiątki aptecznych, a ponadto kuracje antybiotykami.

W końcu ok. pół roku temu udało mi się skomponować kilka produktów, które razem pozwoliły cieszyć mi się praktycznie idealną cerą [nie liczę wyprysków, które pojawiały się w okolicach miesiączki]. Postawiłam głównie na nawilżanie, odstawiłam wszystkie specyfiki wysuszające skórę, maseczki i żele dedykowane skórze trądzikowej poszły w odstawkę.
Nie wiem, co mnie podkusiło ostatnio, żeby kupić tę maseczkę, jestem na siebie strasznie zła.
Chciałam jedynie oczyścić cerę z wągrów, zamknąć pory - zrobić taką krótką kurację oczyszczająca.
Z takim postanowieniem poszłam spać, a rano obudziłam się z 3 nowymi pryszczami ;)
Kolejnego wieczoru znów rozprowadziłam maseczkę na twarzy - rano przywitałam 4 kolejnych nieprzyjaciół.
Poprzednie pryszcze [które maseczka sama spowodowała] były lekko wysuszone, ale co z tego jak dołączyły do nich kolejne.
To, co mam teraz na brodzie to istny horror. Wywaliłam saszetkę i będę leczyć, to co spowodowała jej zawartość sprawdzonymi sposobami.

Podsumowując- jeżeli masz całkiem ładną cerę, a czasem zdarzy Ci się kilka pryszczy -NIE RYZYKUJ. Lepiej przeczekać i przecierpieć niż dokładać sobie problemów.
Jedną gwiazdkę daję za to, że wysuszyła widocznie istniejące pryszcze.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: 1 i nie bede ryzykowac wiecej.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[646228].usefull || 0 }}% pomocna.
depilacja metody

w sam raz

Kupuję ta maseczkę regularnie od kilku dobrych miesięcy w "Damiani".
Długo borykałam się z zanieczyszczoną cerą pełną wyprysków.
Stosuję ją zawsze na noc i rano cer wygląda lepiej (np. po imprezach, gdy nagle pojawi się jakiś wyprysk)

plusy:
-bardzo wydajna, starcza nawet na tydzień (przy stosowaniu tylko na noc)
-skuteczna
-szybko się wchłania
-likwiduje zaczerwienienia
-cena (u mnie 3zł)

jedyne jej minusy to:
-skóra się przyzwyczaja i trzeba robić przerwy
-nie eliminuje wągrów
-opakowanie, mogłaby być wersja w większym bardziej praktycznym opakowaniu

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[642522].usefull || 0 }}% pomocna.

Skóra po jakimś czasie się przyzwyczaja

Ciekawy produkt. Po pierwszej aplikacji byłam zaskoczona skutecznością.

- łagodzi wszelkiego rodzaju zaczerwienienia
- rozjaśnia cerę
- jeśli jakiś pryszcz próbuje się pojawić lub już się pojawił, to skutecznie go wysusza
- nie wysusza przy tym skóry
- po nałożeniu leciutko mrowi, ale za chwilę także mile chłodzi i odświeża,
- wygodna w stosowaniu (nakładanie na noc jest bezproblemowe, maseczka nie zostaje na poduszce)
-starcza mi na 3, nawet 4 aplikacje

Niestety skóra dość szybko się do niej przyzwyczaiła, w trakcie trzeciego opakowania nie widziałam już takich efektów. Na szczęście aktualnie nie potrzebuję tego specyfiku, ale jeśli będę jeszcze w potrzebie, chętnie po nią sięgnę. Mam nadzieję, że taka przerwa spowoduje, że znów moja skóra doskonale na nią zareaguje.

Ilość zużytych opakowań: trzy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[632150].usefull || 0 }}% pomocna.

idealna

+ wydajana, spokojnie starcza na 4-5 użyć
+ ładny zapach i konsystencja
+ nie ma potrzeby zmywania, sama wchłania się w nocy
+likwiduje zaczerwienienia i pomaga w walce z trądzikiem

odjęłam pół gwiazdki za to że jest w saszetce, wolałabym aby była dostępna też w innym opakowaniu

Polecam wszystkim :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[595885].usefull || 0 }}% pomocna.

doskonała

Maseczka jest świetna. Nakładam ją na noc. Po przebudzeniu pryszcze na twarzy są zmniejszone skóra bardziej jednolita. zaczerwienienia ustępują. Po pewnym czasie znacznie poprawia stan skóry trądzikowej.

Ilość zużytych opakowań: ok.11

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[545709].usefull || 0 }}% pomocna.

Cierpliwość = efekty :)

Maseczka ma dobrą konstystencję, łatwo się ją rozprowadza. Starcza bez problemu na parę razy. Nakładam ją co noc na miejsca z wypryskami i faktycznie je zwalcza. Trzeba na efektu trochę poczekać, ale zapewniam, że owe efekty się pojawią. Polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[454191].usefull || 0 }}% pomocna.

rowniez nie polecam

Ta maseczka absolutnie nic nie robi! Jest zelowa, szybko zastyga, ale twarz sie klei. Po zmyciu nie ma zadnej roznicy w wygladzie cery. Nalozylam ja w dniu kiedy mialam troche wypryskow comiesiecznych i starczyla mi na 3dni. Nic nie zrobila.Beznadziejna!

Używam tego produktu od: mialam pol roku temu
Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[447137].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polecam !

Żadnej poprawy na mojej buzi nie zauważyłam. Nie usuwa krostek, nie zmniejsza stanów zapalnych. Stosowałam na noc, a gdy rano patrzyłam do lusterka krostek było 2 razy więcej. Bardzo wysusza skórę. Brzydko pachnie. Nie polecam.

Używam tego produktu od: kupiłam raz

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[442792].usefull || 0 }}% pomocna.