Nivea Bath Care, Cream & Care (Kremowe mydło w płynie)

Nivea Bath Care, Cream & Care (Kremowe mydło w płynie)

Kremowe mydło w płynie Cream & Care NIVEA Bath Care pielęgnuje i odżywia skórę podczas mycia. Delikatna, kremowa piana łagodnie myje, a olejek migdałowy sprawia,
że skóra staje się gładka i elastyczna.
Wyjatkowo bogata formuła skutecznie chroni Twoją skórę przed wysuszeniem podczas mycia.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cocoamphoacetate, Glycerin, Citric Acid, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Glycol Distearate, Sodium Benzoate, Cocamide MEA, Laureth-10, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Prunus dulcis, Sodium Salicylate, Lanolin Alcohol, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Parfum

Cena: ok. 10,50 zł / 250 ml

może być

Używam przeważnie kolagenowego mydła Bingo, ale to zawsze jest u mnie w domu od lat, uzupełniamy butelkę.

Plusy:
- możliwość uzupełniania butelki
- cena w stosunku do wydajności
- nawilża moją bardzo suchą skórę
- ładnie pachnie
- nie uczula

Minusy:
- nie zauważyłam, żeby wygładzało skórę, i tak zimą muszą stosować po myciu rąk jakiś krem, bo skóra jest chropowata i się łuszczy
- myje dość niedokładnie, ręcznik po wytarciu rąk brudzi się

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

bardzo dobre

Kupiłam, bo już znudził mi się zapach mydła do rąk Dove. Są w podobnej cenie, da się wytrzymać, bo są naprawde wydajne.
Ma ładny, delikatny, ledwo wyczuwalny zapach. Nie wysusza skóry dłoni. Wystarczy niewielka ilość na umycie dłoni.
Jest łatwo dostępny, choć rzadko bywa w promocji, a szkoda.
Myślę, że kupię ponownie mydło Nivea, ale może spróbuję teraz innej wersji.

Polecam!

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

W porządku

Nie wiem czego się "czepiacie". Mydełko dobrze myje. nie przesusza skóry. Ma przyjemny zapach, chociaż ja wolę wersję miodową, ale ta wersja zapachowa też nie jest zła. I dobrze się pieni.

Używam tego produktu od:wieków ;) a tak poważnie to nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań:...

Anna Małecka masaż twarzy

nie myje

To znaczy właściwie myje, ale jakoś bez przekonania. Jest rzadkie, słabo się pieni i pozostawia wrażenie niedosytu. Ale przyznać się muszę, że kupiłam tylko opakowanie uzupełniające i wlałam do pojemnika po innym mydle. Może do uzupełniających firma dolewa wody? ;)

ilość zużytych opakowań: jedno uzupełniające (500ml)

fajne

uzywalam dobry rok czasu, teraz wole Dove. Bylo ok ladnie nawilzalo dlonie, az przyszedl czas ze mimo wszystko to bylo za malo i krem do rak byl potrzebny, dlatego przezucilam sie na Dove, ale teraz znow i to za malo nawilza i musze uzywac duzo kremu wiec mysle ze to nie wina mydla tylko ja ostatnio duzo mocze lapki w wodzie z plynem do mycia naczyn. Polecam nawet do mycia buzki bo wydaje sie byc lagodniejsze niz kostka

kremowe

Kupiłam jak tylko zauważyłam. Gęste, kremowe. Dobrze się pieni. Ładnie pachnie. Dobrze oczyszcza, nie wysusza. Ale poza tym mydło jak mydło, tyle, że przyjemnie kremowe. Żadnych rewelacji.