Wibo, Bibułki matujące

Wibo, Bibułki matujące

Pojemność 40 szt

Bibułki są szybkim i prostym sposobem pomagającym skórze zachować uczucie świeżości i czystości. Dzięki bibułkom możesz na bieżąco poprawić makijaż, matując tłuste partie twarzy. Bibułki matujące zapewniają efekt natychmiastowego zmatowienia. Likwidują nieestetyczne błyszczenie skóry poprzez wchłanianie nadmiaru sebum, bez naruszenia starannie wykonanego makijażu. Zapewniają świeży i idealnie matowy wygląd w ciągu dnia.

do twarzy
bibułki
zestaw

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

takie na raz

Bibułki kupiłam z racji wesela siostry, gdzie mój makijaż też musiał być trwały i pięny całą noc.
+ cena
+ dostępność
-/+ jedna bibułka starcza na jedną część twarzy np. czoło
- nie dają widocznego efektu
- opakowanie bardzo, bardzo się gniecie

Są ok

Bibułki stosuję w ciągu dnia przy poprawkach makijażu. Stanowią pierwszą część poprawki - służą mi do zebrania sebum z cery, jednak same w sobie nie matują. Następnie i tak używam pudru matującego. Same w sobie mogą sprawdzić się przy cerze normalnej, natomiast ja posiadam cerę, która mocno się przetłuszcza, dlatego bibułek muszę używać w połączeniu z pudrem. W tej roli spisują się dobrze.

Nie działały

W moim wypadku te bibułki nie dawały żadnych efektów.
Musiałam z nich w końcu zrezygnować i wrócić do pudrowania strefy T co dawało mi efekt matu przez dłuższy czas niż te bibułki.
Odnoszę wrażenie że po prostu nie ściągały sebum z buzi tylko wcierały, wciskały tą tłustą powłokę w skórę.

Wibo na wiosnę 2015

Przydatne!

Przydatny gadżet do torebki, który zawsze warto mieć dla odświeżenia i dodatkowego utrwalenia swojego makijażu.
Bibułki są tanie, wydajne i dobrze się z nimi pracuje. Jednym przyłożeniem i dociśnięciem można pozbyć się z twarzy błysku, sebum, tłustych warstw z kosmetyków, nie naruszając przy tym samym całego makijażu.

Efekt jest natychmiastowy i trwały. Dobrze chłoną, zamknięte są w wygodnym opakowaniu!

Jak dla mnie średnio

Niby wykonują swoje zadanie, ale jednak nie do końca. Inne bibułki spisują się lepiej i bardziej ściągają sebum z twarzy. Jednak te nie do końca. Muszę się bardzo namęczyć, żeby twarzy była gotowa do ponownego upudrowania.

Tylko Inglot wciąga nas.

Cechy:
- bezzapachowe
- małe
- 40 szt w opakowaniu
- nie powleczone pudrem
- brak im elastyczności
- są cienkie, ale śliskie i szeleszczące
- zbierają sebum, ale niewiele
- matują na krótko
- niska cena

Reasumując wolałabym 20 dobrych za 10 zł niż 40 kiepskich za 5 .

mogą być

Jestem z nich w miarę zadowolona. Jednorazowo wykorzystuję 1-2 sztuki, więc wystarczają mi spokojnie na jakiś czas. Są niewielkie i dla mnie nie stanowi to problemu - mieszczą się do każdej damskiej torebki! ;-)
Daję również plusy za cenę oraz dostępność.
To, co mogłoby być lepsze to: solidniejsze opakowanie (jest papierowe, nic dziwnego, że łatwo może się zniszczyć i nie wygląda to zbyt elegancko).
Bibułki nie zawierają pudru i niektórzy na to narzekają - no cóż, producent tego nie obiecuje. Najczęściej po użyciu trochę podkładu zostaje na bibułce i lepiej przypudrować jeszcze nosa ;-)

działają, ale na krótko

Nie mam porównania z innymi bibułkami, ponieważ te z Wibo są moimi jedynymi. Fajnie ściągają sebum, wystarczy przyłożyć do skóry. Na pewno zwykła chusteczka nie da takiego efektu. Tylko, że ten efekt jest bardzo krótkotrwały - pół godzinki, godzina. Może po użyciu bibułki należałoby przypudrować twarz, ale nie zawsze mamy na to czas. Jednorazowo trzeba użyć 3-4 bibułek.

Daję ocenę 3, ponieważ na produkcie jest wzmianka, że po użyciu twarz można przypudrować. Być może wtedy sprawdzają się świetnie?

Bardzo fajne bibułki

Bibułki zakupiłam przed ślubem na osuszanie buzi z sebum. Przyznam, że tak je polubiłam, że nie umiem się bez nich obejść.
+ ładnie zbiera sebum
+ jest małe, lekkie wiec nie obciąża torebki
+ wygodnie się wyjmuje bibułki
+ nie pachnie, nie lubię jak takie rzeczy pachną

Minusik za opakowanie które łatwo się rozpada.

Mogą być

Korzystam z tych bibułek od dłuższego czasu:
- przystępna cena
- natychmiastowe matowienie, niestety na niezbyt długi czas
- jak dla mnie rozmiar ich jest za mały i przy jednorazowym "zmatowieniu" twarzy potrzebuję ich conajmniej pięć, zatem nie starczają na długi czas

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: wiele

Przydają się, chociaż szału nie ma

Jestem umiarkowanie zadowolona z działania bibułek, chociaż z drugiej strony jakichś cudów się nie spodziewałam. Pokazała mi je koleżanka i początkowo sama byłam zachwycona - przecierałam buzię bez przerwy, zwłaszcza w lecie, w podróżach, bo bibułki super zbierają także pot i absolutnie nie wpływają na trwałość makijażu. Na dłuższą jednak metę, jeśli chcemy długo dobrze wyglądać, nie obejdzie się bez poprawki pudrem, bo po samych bibułkach buzia zaczyna się świecić niekiedy już po godzinie. Nie są drogie, mają estetyczne opakowanie, zmieszczą się w każdej torebce, ja noszę ze sobą wszędzie, bo nigdy nic nie wiadomo:)

Plusy
- cena
- atrakcyjny design
- efektywność (chociaż tylko na chwilę)

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Średniaki

Używam ich od dość często, ale nie są rewelacyjnę. Potrzeba ich kilka sztuk aby zmatowić cere. Zawsze muszę poprawiać makijaż. Jednak nie są najgorsze.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 7 całe zużyte