Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Wibo, Bibułki matujące

Wibo, Bibułki matujące

Pojemność 40 szt

Bibułki są szybkim i prostym sposobem pomagającym skórze zachować uczucie świeżości i czystości. Dzięki bibułkom możesz na bieżąco poprawić makijaż, matując tłuste partie twarzy. Bibułki matujące zapewniają efekt natychmiastowego zmatowienia. Likwidują nieestetyczne błyszczenie skóry poprzez wchłanianie nadmiaru sebum, bez naruszenia starannie wykonanego makijażu. Zapewniają świeży i idealnie matowy wygląd w ciągu dnia.

do twarzy
bibułki
zestaw

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Polecam!

Spełniają swoje zadanie, robią to co mają robić. Ładnie matują skórę na dość długi czas w przeciwieństwie do niektórych. Jestem posiadaczką cery mieszanej/tłustej i jest to dla mnie bardzo ważne, że kiedy już poprawiam makijaż to na dłużej niż pół godziny. Polecam!

Ok

Nigdy nie używałam innych, teraz mam już drugie opakowanie. Używam sporadycznie, ale zawsze mam je przy sobie w torebce. Spełniają swoją rolę, ale mogłyby być ciut większe, tak 1,5x, wtedy jedna wystarczyłaby mi na raz

Po prostu działają

Nie jest to typ produktu, o którym można dużo powiedzieć ale te bibułki spełniają swoją rolę. Wystarczy delikatnie przyłożyć i ściągają cały tłuszczyk z twarzy, na ogół nie naruszają makijażu ale "osłabiony" przez sebum podkład np. z nosa może zostać na bibułce. Ja osobiście nie znalazłam jeszcze takich, które by sprawiły, że makijaż jest jak nowy i myślę, że takie bibułki nie istnieją a przynajmniej dla mojej cery, wręcz ociekającej tłuszczem. Przy delikatnym świeceniu makijaż na pewno zostanie na miejscu. Produkt jest bardzo tani a jednocześnie wydajny. Spełnia wszystkie moje oczekiwania, więc polecam. Jest to przydatny gadżet dla cery tłustej i mieszanej.

Wibo na wiosnę 2015

Ok

Moja skóra jest raczej sucha, czasem w strefie T szczególnie latem delikatnie potrzebuje zmartwienia.
W takim przypadku bibułki sprawdzają się jak najbardziej.
Jedna bibułka czasem starcza nawet na dwa użycia.
Natomiast nie jestem pewna czy poleciła bym produkt pani z cera tłusta mogą być za delikatne.

Slabe

bibulki te szalu Nie robia, zle mi sie z nimi pracuje.
A duzo do robienia nie maja, czasem delikatnie z czola mam potrzebe odcisnac sebum. Niestety, zamiast sebum sciagaja mi podklad. Inne tego nie robia. Na plus tylko cena I ilosc. Te z inglota mimo, ze drogie sprawdzaja mi sie najlepiej.

Fajne

Warto mieć coś takiego zawsze przy sobie. Idealne do torebki, a nawet do kieszeni. Dobrze się spisują. Pochłaniają nadmierne sebum z twarzy i pozostawiają matowy efekt. Jedna bibułka starcza nawet na 2 użycia. DObrze wykonane, nie rwą się łatwo.

Przydatne, ale nie ulubione

Te bibułki kupilam na swoją studniówkę kilka lat temu. Jako posiadaczka cery tłustej na prawde taki produkt jest u mnie obowiązkiem.
Nie podoba mi się to w tych bibułkach, że;
-Nie ściągają dokładnie sebum. Jeśli dołoże w to miejsce druga albo inną bibułkę to jest na niej widoczne sebum. Moim zdaniem nie powinno tak się dziać !
- Nie matują jak pisze producent. One jedynie zbierają sebum a to nie jest 'matowienie' , przy mojej skórze musze zbierać sebum co około30- 40min (jezeli nie użyje pudru)
-Bardzo małe, przez to ,że są małego rozmiaru są również;
-Niewydajne . Ja uzywam na jedno ściągnięcie sebum około 4-5 sztuk (czoło,nos,broda, policzki) 0golem cała twarz. W opakowaniu jest tylko 40sztuk ,wiec u osób które używają bibułek często zejdzie to szybciutko.
-Niestety zdarzało się, że zrobily dziury w makijażu, albo z ciastkowały go

Tak naprawde plusów nie widze w tym produkcie. Dostępność również słaba bo tylko rossmann i online. Cena do jakości i ilości się srednio ma.

Tanie i dobre

Robią swoją robotę. Tanie i dobre bibułki, spełniają swoją rolę. Ładnie pochłaniają sebum. Nie widzę różnicy między nimi a bibułkami z droższych marek. Opakowanie jest tekturowe, łatwo wyciągnąć z niego bibułkę bez potargania jej, Jest to też tani produkt, dostępny w każdym Rossmannie. Dla mnie super.

Super

Z racji posiadania dosyć tłustej strefy T postanowiłam zainwestować w bibułki. Akurat była promocja -50% w rossmannie, więc skusiłam się na nie. Super chłoną sebum, są malutkie, więc zmieszczą się w każdej kosmetyczce.

Zawsze ze mną

O ile nie lubię dopudrowywać twarzy w ciągu dnia, o tyle lubię usuwać nadmiar sebum nagromadzony w strefie T za pomocą bibułek.
Jeśli chodzi o bibułki to producent umieścił w opakowaniu 40 szt. Są to małe różowe papierki, ich opakowanie zmieści się nawet do ultra mini kopertówki, więc warto mieć je ze sobą.
Jeśli chodzi o ich działanie, jedne z lepszych których miałam okazję używać. Wchłaniają nadmiar sebum, niwelują nieestetyczny błysk w mojej strefie T, i są naprawdę pomocne kiedy makijaż należy uratować aby znów wyglądał komfortowo i naturalnie. Nie rozumiem, jak komukolwiek mogą ściągać makijaż z twarzy, u mnie nie zdarzyło się to nigdy. Zawsze zbierają tylko to co powinny, czyli sebum. Bardzo lubię te bibułki, jeszcze nigdy mnie nie zawiodły.
Mam natomiast kilka ALE, żeby nie było tak kolorowo:
1.Uważam, że są mało wydajne. Nigdy nie używam tylko jednej bibułki do oczyszczenia strefy T, zazwyczaj zużywam 3 (czoło, nos, broda) więc jest to produkt, który idzie u mnie jak woda. Szkoda,że producent nie pomyślał, by zapakować więcej bibułek. (Bibułki innych producentów, mają aż 100 szt. i nie kosztują powyżej 10zł)
2. Jeśli chodzi o rozmiar, karteczki-bibułki jest trochę za mała, przez co mniej wydajna. (Bibułki innych producentów, mają większy rozmiar)
3. Czasami się rwą, co też nie jest najlepszą opcją, kiedy szybko potrzebuję ich użyć

Ogólnie nie wyobrażam sobie świata bez bibułek matujących i najczęściej sięgam po te, natomiast mój wzrok częściej wędruje w stronę bibułek innych producentów, które są bardziej wydajne i jest ich po prostu więcej.

Warte spróbowania

Ze względu na to, że mam naprawdę tłustą cerę postanowiłam przetestować bibułki, na pierwszy ogień poszły te, bo są w dobrej cenie i nie ma ich dużo w opakowaniu, więc na przetestowanie są w sam raz. Zauważyłam, że matują cerę, ale nie na długo, słabo więc jest z ich wydajnością, są cieniutkie, ale nie zdarzyło mi się ich podrzeć, łatwo jest dotrzeć dzięki temu w każde kłopotliwe miejsce. Zaleta jest to, że nie zbierają podkładu z twarzy. Mimo, że nie mam porównania do innych produktów tego typu, to bibułki z Wibo spisują się nawet nieźle, jeżeli po 'odtłuszczeniu' cery utrwalimy jeszcze makijaż pudrem i w dodatku mają uroczy kolor pudrowego różu. :D

Całkiem fajne

To moje pierwsze bibułki matujące dlatego być może nie mam porównania ale są całkiem fajne zbierają serum są wygodnym opakowaniu. Bibułki w ładnym różowym kolorze