seria Artist(e), Gloss

seria Artist(e), Gloss

Zgłoszony przez Anitę: Jest to preparat do szybkiej regeneracji zniszczonych włosów. Działa na zasadzie "wypełniania" zniszczonej struktury włosa i według mnie jako jedyny jest naprawdę skuteczny. Od paru lat rozjaśniam włosy. W pewnym momencie doszłam do stanu "kołtuna" prawie niemożliwego do rozczesania po umyciu i wytarciu włosów. JEDYNYM lekarstwem okazał się Gloss (a próbowałam prawie wszystkiego). Preparat ma konsystencje gęstego, przezroczystego żelu. Jednorazowo wystarczy kropla lub dwie. Włosy łatwo się rozczesują, z każdym
dniem lepiej wygladaja. Jeden minus - kupić go można jedynie w niektórych specjalistycznych sklepach fryzjerskich. Cena ok. 45 zł.

cena nie równa się jakosci

PRODUKT NIE NABLYSZCZ TYLKO WYGLADZA DZIAŁA PODBNIE DO JEDWABIU TYLKO NIE PRZETŁUSZCZA WLOSÓW

WEDLUG MNIE NIE JEST WART TEJ CENY I NIE SPELNIL MOICH WYMAGAN

Używam tego produktu od: 1 TYDZIEN
Ilość zużytych opakowań: 1 OPAKOWANIE

na stałe na mojej półce

Salon fryzjerski pracujący na produktach Permy stosuje go jako nabłyszczacz do wykończenia stylizacji, na co zresztą wskazuje jego mała pojemność i nazwa Style GLoss - podkreślić kilka wybranych pasm.
Tymczasem oprócz upiększania gloss dobrze robi na przesuszone końcówki, zwłaszcza kiedy nie ma czasu iść ich podciąć. A i przesuszone kroplami RB włosy szybciej wracają do normy. Szkoda, że nie jest w większych butelkach albo tańszy - przy stałym jego stosowaniu włosy nabierają zdrowszego wyglądu. Ciekawe jaki ma skład, bo nie przetłuszcza włosów tak jak jedwab farouka, a nie wysusza tak jak crystal drops RB

działa

jedyny do tej pory, po którym włosy naprawde sprawiaja wrazenie odbudowanych i zregenerowanych. niestety ten efekt utrzymuje sie tylko do pierwszego mycia, a po drugie ja musze go nalozyc duze ilosci, zeby byl efekt (a preparat jest drogi i ma mala objetosc).
daje 4 gwiazdi bo do tej pory nie znalazlam nic lepszego. Jak nic nie znajde, to bedę go kupowac. co zrobic;)

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

Oceniam na 4.00

Jest to preparat regenrujący (wypełniający) strukturę włosa. Według mnie jedyny skuteczny na rynku. Wystarczy kropla lub dwie wtarte we włosy, a z rozczesywaniem nie ma problemu. Można skutecznie pozbyć się siana na głowie. Niestety dość trudno go upolować, ale na prawdę warto.