ColorStay, Mineral Mousse Makeup (Podkład mineralny w musie)

ColorStay, Mineral Mousse Makeup (Podkład mineralny w musie)

Podkład ColorStay Mineral Mousse Makeup to połączenie pielęgnujących właściwości minerałów, trwałości gwarantowanej przez technologię ColorStay i delikatnej konsystencji musu.
Podkład zapewnia matowe wykończenie makijażu i idealną gładkość skóry przez cały dzień. Jest łatwy w aplikacji, rozprowadza się równomiernie nie tworząc efektu maski a dzięki lekkości nie obciąża nawet tłustej skóry. Makijaż jest mocno kryjący i pozostaje nieskazitelny aż do 16 godzin. Kosmetyk zawiera także filtr ochronny SPF20.
Minerały zawarte w podkładzie ColorStay Mineral Mousse:
- różowy kwarc - zwiększa odporność skóry na działanie
szkodliwych czynników zewnętrznych, pobudza jej zdolność do regeneracji, energetyzuje, dodaje cerze blasku,
- masa perłowa - działa przeciwzmarszczkowo, wzmacnia elastyczność i napięcie skóry, działa gojąco i antyseptycznie na drobne uszkodzenia skóry i wypryski, łagodzi podrażnienia, wygładza i lekko peelinguje, ożywia koloryt skóry,
- topaz - witalizuje zmęczoną i zestresowana skórę, łagodzi podrażnienia i zmniejsza jej nadwrażliwość oraz tendencje do czerwienienia się.
Podkład Revlon ColorStay Mineral Mousse Makeup nie zawiera talku (który zaburza oddychanie skóry, przez co przyczynia się do powstawania zaskórników i wyprysków) oraz parabenów (odpowiedzialnych za pojawianie się nadwrażliwości i alergii).
Dostępny w 6 odcieniach.

Skład: Titanium Dioxide (3.8%), Zinc Oxide (2.0%), Dimethicone, Cyclopentasiloxane, Isodecane, PEG/PPG 19/19 Dimethicone, Aqua (Water), Caprylyl Methicone, Trisiloxane, Silica, HDI/Trimethol Hexyllactone Crosspolymer, Adipic Acid/Neopentyl Glycol Crosspolymer, Silica Silycate, Cyclohexasiloxane, Mother of Pearl, Topaz, Quartz, Cymbidium Grandiflorum Flower Extract, Lactobacillus/Eriodictyon Californicum Ferment Extract, Lilium Candidum Bulb Extract, Malva Sylvestris Extract (Mallow), Serica (Silk), Tocopherol Acetate, Dimethicone/Silsesquioxane Copolymer, Alumina, Trimethylsiloxysilicate, Glycerine, Disteardimonium Hectorite, Trihydroxystearin, Methicone, Alcohol Denat., Triethoxycaprylylsilane, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Polymethylsilsesquioxane, Polysorbate 20, Polysorbate 80, Ethylene Brassylate, Caprylyl Glycol, 1,2 Hexanediol. May Contain (+/-): Mica, Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499).

ciężko powiedzieć...

kupilam go szukając zamiennika manhatan powder mat (byl czasowo niedostepny). mialam odcien 30 i 40.

+konsystencja musu
+duży wybór kolorów
+widać ile zostało w opakowaniu
+matuje

-trudno dostępny (internet)
-waży się w opakowaniu
-łatwo o efekt maski, jest mocno widoczny

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: 2 cale

Nie jest zły...

- ładnie wyrównuje koloryt cery, zakrywa drobne niedoskonałości - krycie na średnim poziomie
- efekt matu nie utrzymuje się niestety zbyt długo
- wydaje się być dość lekki, nie zapycha cery
- na allegro dostępny w przystępnej cenie
- skład pokładu niestety nie jest aż tak mineralny, jak sugeruje jego nazwa

Używam tego produktu od: używałam przez kilka-kilkanaście miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 3, całe

Dobry z revlona

Kupilam na allegro za okolo 20-30 zl nie pamietam, byl dosc gesty i taki matowy juz przy nakladaniu kolor OK, jednak na twarzy byl zbyt widoczny i taki ciezki. Twaz matowa z 12h wiec duzy plus ale ponownie nie kupie byl za tegi i za ciezki na moja cere, pod koniec wyplywal i fluid i woda taka jakas... dobry ale nie dla kazdego

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

fajny

podoba mi się, ładnie kryje i długo się trzyma przy mojej tłustej cerze:)
niestety rozrabiam go z podkładem z rimela stay matt bo jest bardzo gęsty więc gdyby był sam trudno byłoby mi go rozsmarować przy moich suchych skórkach. szybko zasycha i mam wrażenie, że ciemnieje mi akurat to nie przeszkadza.
W dotyku jest bardzo miły taki miękki:P

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

rewelacyjny na lato dla cery tłustej

Podkład ten używam od maja do września na dzień i na wieczorne wyjścia. Dla mnie rewelacja bo jako jedyny NAPRAWDĘ MATUJE. Zimą nieco wysusza, więc wtedy nie polecam nawet posiadaczkom cery tłustej. Latem natomiast mam wrażenie, że trochę poprawia stan skóry, niweluje zaskórniki.

Ilość zużytych opakowań: 4 duże

Na lato ok.

Na codzien używałam revlon colorstay do cery suchej. Chciałam sprobować czegoś lżejszego :) Podład sprawdził się w lecie, ale przy cerze małoproblematycznej. Jeśli ktoś ma sporo do ukrycia to ten podkład sobie nie poradzi. A my przestaliśmy się lubić w chłodniejsze dni, bo strasznie wysusza mi skóre, więc został odłożony do szuflady i poczeka na wiosne :)
ps. podkreśla suche skórki.

Używam tego produktu od: poł roku

Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

duży pozytyw

To może zaczne od plusów:

-kolor(uzywałam 010 -ultra jasnego,dla bardzo jasnej cery,rzadko zdarza mi sie tak dobrze trafić)
-konsystencja
-nie czopuje porów
-skóra jest wypoczęta
-matuje
-dobrze kryje
-wystarcza na długo(jedno opakowanie na 6 miesiecy)
-trzyma się około 6h(testy w stresujacej pracy;p)

minusy:
-ciezko sie rozprowadza,ale to zalezy od bazy/kremu

Używam tego produktu od: 6 misiące
Ilość zużytych opakowań: 2 normalne

Niestety nie dla mnie...

Zakupiłam ten podkład w kolorze 050.
Mam jasną, suchą i wrazliwą cerę. Niestety źle sie rozprowadza, wycieka z niego jakas woda, konsystencja jest rzadka i źle kryjąca. Na nosie powstały wałki i odstające plamy. Wyostrza zmarszczki a to główny powód aby go nie kupować!!!
Nalezy dalej szukać i jesli ktos znajdzie cos dla siebie to szkoda pieniędzy na nowinki.
1 zaleta , nie uczula, sprawdziłam.
Kupiłam go na allegro , wiec nie przepłaciłam. Moze kryje punktowo ale to mi nie wystarcza...

Ilość zużytych opakowań: szybko sie zuzywa, ok.1/4 tubki

Bez szału

Na razie staram się, aby - parafrazując - minusy nie przysłoniły plusów.

Plusy:
- ma SPF 20!
- świetnie i długo matowi
- działa przeciwstarzeniowo
- nie ma parabenów
- jest lekki
- dobrze kryje
- ma formę musu (może w praktyce bardziej pianki)

Minusy (może to kwestia warunków zimowych):
- wysusza (nawet moją mieszaną cerę)
- zawiera alkohol
- nieprzyjemnie napina skórę
- uwidacznia zadziorki
- podrażnia (powoduje pieczenie)
- wymaga uważnego rozprowadzenia

Źle dobrany jasny (aż nazbyt) odcień to już oczywiście mea culpa. Na szczęście podkład odrobinkę się utlenia i bardziej dopasowuje do koloru skóry.

Niby mnie przekonuje, ale jednocześnie zniechęca. Teraz - zimą - nie mogę używać go zbyt długo, co kilka dni wymaga zmiennika. Byle do wiosny (z nadzieją) ;)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (30 ml)

zdecydowanie warto

Długo szukałam dobrego podkładu, głównie ze względu na kolor mojej skóry - ten okazał się strzałem w 10 przede wszystkim dlatego, że w ogóle nie odznacza się po prawidłowym nałożeniu. Ma fajną konsystencję choć trzeba uważać jeśli w mieszkaniu jest chłodniej bo wtedy "stygnie" i gorzej się go rozsmarowuje (ale wystarczy chwilę pogrzać na grzejniku i gotowe;). Super matuje i kryje niedoskonałości, można spokojnie odpuścić sobie pudrowanie przy użyciu tego podkładu;)

Ilość zużytych opakowań: 2 pełne, 3 w trakcie

Mój zdecydowany podkładowy faworyt!

Najlepszy podkład na świecie jeśli chodzi o mnie. Dla mojej suchej skóry okazał się strzałem w dziesiątkę. Nawilża, bardzo ładnie kryje, nie ściera się, idealnie trzyma się cały dzień. Wystarczy pokryć go niewielką ilością pudru transparentnego, żeby mieć idealny makijaż. Dodatkowy plus za odcienie, które mi wyjątkowo przypasowały. Mam lekko ciemniejszą karnację i miałam problem z doborem podkładu, który nie byłby pomarańczowy. I znalazłam ten mus i już przy pierwszym opakowaniu wiedziałam, że na długo się z nim nie rozstanę :) Cena jest dość wysoka, ale od czego jest Allegro? ;)

Ilość zużytych opakowań: dziesięć?

dla mnie niee..

Bardzo ciężko się go nakłada, zostają smugi, kupiłam pędzel bo gdzieś przeczytałam że będzie lepiej ale nie było, zapach dla mnie był odpychający- najgorsze że do momentu zmycia makijażu ciągle był wyczuwalny, zdażyło się że gdy był nieużywany np.przez 2 dni po otwarciu wypływała z niego oleista ciecz ( był ważny ). Zdecydowaniie jeden z gorszych jakie miałam w ręku.

Używam tego produktu od: już nie używam!
Ilość zużytych opakowań: 1 normalne do połowy