Make Up For Ever, Full Cover Extreme Camouflage Cream (Wodoodporny krem kamuflujący)

Wodoodporny krem kamuflujący. Przeznaczony do ukrywania blizn, zmian skórnych, przebarwień, znamion, tatuaży. Doskonały na wypryski. Wodoodporna i długotrwała formuła, utrzymuje się nawet w ekstremalnych warunkach.
Ważna informacja od producenta, aby kupować odcienie o 2 tony jaśniejsze niż skóra, ponieważ korektor ciemnieje po aplikacji.
Dostępny w 10 odcieniach.

wygładzające, kryjące
we fluidzie

Total Cover

Podstawowe zastosowanie tego produktu: doskonałe krycie przebarwień i niedoskonałości. W tej roli sprawdza się idealnie. Niewielką ilością zakryjecie punktowo wszelkie przebarwienia. I w zasadzie tu można by skończyć;)

Konsystencja to "pastowaty" krem - dużo pigmentu powoduje, że jest nieco tępy w rozprowadzeniu i całkowicie nietłusty. Ale rozprowadza się bardzo dobrze. Najlepiej chyba gąbką, ale palcami też niczego sobie.

Pod oczami do zastosowania od wielkiego dzwonu - moim zdaniem na tę okolicę jest zdecydowanie zbyt ciężki! Ale do wszelkich niedoskonałości na twarzy - jako punktowe uzupełnienie mniej kryjącego podkładu - idealnie.

Odcienie ładne i wydaje się, że wystarczająco ich dużo, żeby każdy mógł coś dobrać. Ja używam 03, a jestem raczej jasnoskóra.

Najlepszy!

Bardzo dobry korektor do zadań specjalnych. Nie da się go porównać do żadnego innego. To jest naprawde full cover, do tej pory żaden korektor nie był w stanie zapewnić mi tak dobrego krycia. Wystarczy bardzo mała ilość produktu aby zakryć niedoskonałosci. Najlepszy korektor, jaki do tej pory miałam, wart swojej ceny.

Kamuflaż najlepszy na świecie!

Niesamowity korektor o mega kryciu, a lekkiej formule - Używam go głownie pod oczy i sprawdza się świetnie! Nie wchodzi w zmarszczki, pięknie wtapia się w skórę, idealnie łączy ze sypkim pudrem.. Kocham go!

Trzeba go miec

Moj kolor to ntr 3 jasny żółty ciepły odcień. idealnie wpasował mi sie w okolice oka, nie wchodzi w zmarszczki gdy jest przypudrowany lekki pudrem. Nie dodaje lat tak jak niektore korektory potrafią robic. Wklepany palcem zakrywa sine sińce pod okiem. Podobno nie nadaje się pod oczy ale ja jestem innego zdania, bo nie stosuje go codziennie więc nie obciązy i nie wysuszy.

Pierwsze wrażenie dobre

Kupiłam ten produkt aby maskować ciemnofioletowe cienie pod oczami. Mocno napigmentowany produkt, gęsty, kremowy. Posiadam odcień nr 3, u mnie bardzo delikatnie ciemnieje.
Kryje dobrze, nie umiem nim zbudować pełnego krycia, ale dopiero się z nim poznaję, więc mam nadzieję, że uda mi się nauczyć jego obsługi, aby robił, czego od niego wymagam.
Należy bardzo dobrze nawilżać skórę pod oczami przy jego stosowaniu (mi starczają kremy z La Roche Posay).
Niezwykle wydajny, jedno opakowanie będę chyba zużywać rok, dwa lata- za taką cenę- nie narzekam, niech służy jak najdłużej.
Kolor lepiej dobierać samemu, koniecznie (!) oglądając go w świetle dziennym- w Sephorze najlepiej poprosić o makijaż nim, wyjść lusterkiem na zewnątrz i dokładnie obejrzeć, czy kolor pasuje.

Za mocny do lekkiego makijażu

Korektor spełnia swoją rolę w 100%. Bardzo mocne krycie. Jeśli chodzi o zgodność z opisem producenta to 5/5, niestety dla mnie jest zbyt mocny. Używam lekkiego podkładu. Gdy użyję tego korektora na jakąś niedoskonałość lub pod oczy fluid po kilku godzinach się wtapia w skórę - ponieważ to lekki fluid, a ten korektor "zostaje" i nie rusza się z miejsca. Dlatego też jest mocno widoczny.
Dla osób z widocznymi, mocnymi niedoskonałościami, bliznami po trądziku myślę, że będzie idealny.
Niestety dla osób, które chcą jedynie zakryć pojedyncze krostki lub delikatne cienie pod oczami jest ZA MOCNY.

Mufe

Jest świetny!
Najlepszy korektor jaki kiedykolwiek miałam. Pięknie wtapia się w skórę i jest nie widoczny a przy tym zakrywa niedoskonałości . Utrzymuje się cały dzień . Polecam osoba które mają trądzik a chciałyby go zakryć bo korektor nie zapycha :D

Najlepszy!

Jako jedyny kryje w pełni moje cienie pod oczami, które niestety są dość widoczne i w fioletowym odcieniu.
Bardzo duże opakowanie, które starcza na baaardzo długo. Warto w niego zainwestować, gdy ma się taką potrzebę

Maksymalne krycie

Jedyny minus jaki widzę w tym korektorze, to kiepska gama kolorystyczna i bardzo duży problem z wyborem odpowiedniego odcienia.

Korektor jest niesamowicie wydajny - najmniejsza ilość kryje idealnie, więc trzeba z nim ostrożnie postępować. Trzeba do dobrze wpracować w skórę, bo jak każdy korektor ciężki, może wyglądać nieestetycznie, gdy jest nierozblendowany.
Przypudrowany nie rusza się z miejsca. Jeśli chcemy go używać pod oczy musimy obowiązkowo pamiętać o nałożeniu odpowiednio wcześniej kremu, który dobrze nawilży te okolice.

Przychodzi do nas w tubce, co jest akurat w jego przypadku bardzo wygodne ze względu na gęstą konsystencję.
Najlepiej nakładać go pędzlem zbitym, dosyć mięsistym i małym, na koniec potraktować gąbeczką.

Wspaniały produkt.

Jest to kosmetyk, nad którym sie zastanawiałam wiele miesięcy - bałam sie że wydam dużą kwotę i okaże sie bublem. Na szczęście tak sie nie stało.
Próbowałam wielu korektorów, pewnie wydałam 5x tyle ile kosztuje to cudo;) jednak moje zdanie jest niezmienne - nie ma dobrego i taniego (drogeryjnego) korektora. O ile możemy zastąpić np Mary Lou tanim odpowiednikiem za 10zl z rossmann przy Mufe to niemożliwe.
Ma bardzo dobry pigment, kryje wszystkie niedoskonałości. 1-2 razy w tygodniu nakładam go także na dolinę łez, jeśli nauczymy sie go używać w tym miejscu tez zda egzamin. Jak nałożę pod jedno oko, a drugie jeszcze nie - nie mogę sie nadziwić efektowi za każdym razem. Nie chce go używać częściej na te okolice, bo moze przesuszac, ale przecież nie jest to korektor dedykowany pod oczy. Faktycznie jest długotrwały, nie ściera sie w ciągu dnia, nie zmienia położenia.
Dochodzę do wniosku, że cena nie jest tragiczna bo płacimy 125zł ale za 15ML! To połowa pojemności podkładu, starczy na wieki. Dla porównania za korektor nars'a płacimy podobna cenę za 6ml...czyli za 15ML byśmy musieli dać ok 300zl ;) także nie jest najgorzej.
Ten produkt to moje odkrycie i nie będę szukała juz innych korektorów :) obietnice producenta spełnione w 100%.

Nareszcie dobry korektor

Używam od kilku tygodni, mam odcień 5. W końcu znalazłam korektor który na cały dzień zakrywa niedoskonałości. Mam cerę mieszaną, generalnie bez większych problemów ale od czasu do czasu na brodzie wyskakują mi niespodzianki. Do tej pory każdy korektor schodził z nich i po jakimś czasie wszystko odkrywał. Ten kryje bardzo dobrze i do tego wygląda w miarę naturalnie. Wiadomo, że kosmetyk mocno kryjący nigdy nie będzie wyglądał jakby go nie było ale ten korektor naprawdę utrzymuje się świetnie przez cały dzień. Najlepiej wg mnie nakadać go palcami i wklepywać bardzo cienkimi warstwami.

Nie rozumiem zachwytów :O

Szczerze to wg. mnie naprawdę kiepski produkt. Na pewno lepszy jest od takich przeciętniakow za 20-30zł, ale tutaj cena totalnie nie jest adekwatna do jakości produktu. O wiele bardziej lubię ten drugi korektor z Make up for ever - różnica jest kolosalna.

PLUSY
- wygodna aplikacja (miała odmiana po pompce przy Macu)
- nie wchodzi w zmarszczki mimiczne
- dostępność (Sephora, Internet)
- renomowana marka
- wydajność niesamowita
- dosyć dobra trwałość

MINUSY
- może przesuszyć, nie nadaje się do codziennego stosowania
- gama kolorystyczna (najjaśniejszy odcień jest dla mnie o 3 tony za ciemny)
- za słabe krycie (serio, spodziewałam się niesamowitego efektu, a tymczasem ten produkt zrobił niewiele więcej, niż przeciętny podkład... Jestem zaszokowana. Mówię tutaj o tuszowaniu cieni pod oczami, jeżeli chodzi o korygowanie jakiś przebarwień itp. to jest lepiej)
- za duże opakowanie (wolałabym o mniejszej pojemności, przynajmniej o połowę, a co za tym idzie - niższa cena)
- za słabe krycie (jest lekkie w str. średniego, a ja szukam mocnego krycia)
- cena (170 zł za produkt, który jest niezbyt dobry do moich potrzeb...)
- matowe wykończenie - czyli pod oczami nie wygląda dobrze