Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Make Up For Ever, Full Cover Extreme Camouflage Cream (Wodoodporny krem kamuflujący)

Wodoodporny krem kamuflujący. Przeznaczony do ukrywania blizn, zmian skórnych, przebarwień, znamion, tatuaży. Doskonały na wypryski. Wodoodporna i długotrwała formuła, utrzymuje się nawet w ekstremalnych warunkach.
Ważna informacja od producenta, aby kupować odcienie o 2 tony jaśniejsze niż skóra, ponieważ korektor ciemnieje po aplikacji.
Dostępny w 10 odcieniach.

wygładzające, kryjące
we fluidzie

Pierwsze wrażenie

Kupiłam ten produkt aby maskować ciemnofioletowe cienie pod oczami. Mocno napigmentowany produkt, gęsty, kremowy. Posiadam odcień nr 3, u mnie bardzo delikatnie ciemnieje.
Kryje dobrze, nie umiem nim zbudować pełnego krycia, ale dopiero się z nim poznaję, więc mam nadzieję, że uda mi się nauczyć jego obsługi, aby robił, czego od niego wymagam.
Należy bardzo dobrze nawilżać skórę pod oczami przy jego stosowaniu (mi starczają kremy z La Roche Posay).
Niezwykle wydajny, jedno opakowanie będę chyba zużywać rok, dwa lata- za taką cenę- nie narzekam, niech służy jak najdłużej.
Kolor lepiej dobierać samemu, koniecznie (!) oglądając go w świetle dziennym- w Sephorze najlepiej poprosić o makijaż nim, wyjść lusterkiem na zewnątrz i dokładnie obejrzeć, czy kolor pasuje.

Za mocny do lekkiego makijażu

Korektor spełnia swoją rolę w 100%. Bardzo mocne krycie. Jeśli chodzi o zgodność z opisem producenta to 5/5, niestety dla mnie jest zbyt mocny. Używam lekkiego podkładu. Gdy użyję tego korektora na jakąś niedoskonałość lub pod oczy fluid po kilku godzinach się wtapia w skórę - ponieważ to lekki fluid, a ten korektor "zostaje" i nie rusza się z miejsca. Dlatego też jest mocno widoczny.
Dla osób z widocznymi, mocnymi niedoskonałościami, bliznami po trądziku myślę, że będzie idealny.
Niestety dla osób, które chcą jedynie zakryć pojedyncze krostki lub delikatne cienie pod oczami jest ZA MOCNY.

Mufe

Jest świetny!
Najlepszy korektor jaki kiedykolwiek miałam. Pięknie wtapia się w skórę i jest nie widoczny a przy tym zakrywa niedoskonałości . Utrzymuje się cały dzień . Polecam osoba które mają trądzik a chciałyby go zakryć bo korektor nie zapycha :D

Make up no make up H&M

Najlepszy!

Jako jedyny kryje w pełni moje cienie pod oczami, które niestety są dość widoczne i w fioletowym odcieniu.
Bardzo duże opakowanie, które starcza na baaardzo długo. Warto w niego zainwestować, gdy ma się taką potrzebę

Maksymalne krycie

Jedyny minus jaki widzę w tym korektorze, to kiepska gama kolorystyczna i bardzo duży problem z wyborem odpowiedniego odcienia.

Korektor jest niesamowicie wydajny - najmniejsza ilość kryje idealnie, więc trzeba z nim ostrożnie postępować. Trzeba do dobrze wpracować w skórę, bo jak każdy korektor ciężki, może wyglądać nieestetycznie, gdy jest nierozblendowany.
Przypudrowany nie rusza się z miejsca. Jeśli chcemy go używać pod oczy musimy obowiązkowo pamiętać o nałożeniu odpowiednio wcześniej kremu, który dobrze nawilży te okolice.

Przychodzi do nas w tubce, co jest akurat w jego przypadku bardzo wygodne ze względu na gęstą konsystencję.
Najlepiej nakładać go pędzlem zbitym, dosyć mięsistym i małym, na koniec potraktować gąbeczką.

Wspaniały produkt.

Jest to kosmetyk, nad którym sie zastanawiałam wiele miesięcy - bałam sie że wydam dużą kwotę i okaże sie bublem. Na szczęście tak sie nie stało.
Próbowałam wielu korektorów, pewnie wydałam 5x tyle ile kosztuje to cudo;) jednak moje zdanie jest niezmienne - nie ma dobrego i taniego (drogeryjnego) korektora. O ile możemy zastąpić np Mary Lou tanim odpowiednikiem za 10zl z rossmann przy Mufe to niemożliwe.
Ma bardzo dobry pigment, kryje wszystkie niedoskonałości. 1-2 razy w tygodniu nakładam go także na dolinę łez, jeśli nauczymy sie go używać w tym miejscu tez zda egzamin. Jak nałożę pod jedno oko, a drugie jeszcze nie - nie mogę sie nadziwić efektowi za każdym razem. Nie chce go używać częściej na te okolice, bo moze przesuszac, ale przecież nie jest to korektor dedykowany pod oczy. Faktycznie jest długotrwały, nie ściera sie w ciągu dnia, nie zmienia położenia.
Dochodzę do wniosku, że cena nie jest tragiczna bo płacimy 125zł ale za 15ML! To połowa pojemności podkładu, starczy na wieki. Dla porównania za korektor nars'a płacimy podobna cenę za 6ml...czyli za 15ML byśmy musieli dać ok 300zl ;) także nie jest najgorzej.
Ten produkt to moje odkrycie i nie będę szukała juz innych korektorów :) obietnice producenta spełnione w 100%.

Nareszcie dobry korektor

Używam od kilku tygodni, mam odcień 5. W końcu znalazłam korektor który na cały dzień zakrywa niedoskonałości. Mam cerę mieszaną, generalnie bez większych problemów ale od czasu do czasu na brodzie wyskakują mi niespodzianki. Do tej pory każdy korektor schodził z nich i po jakimś czasie wszystko odkrywał. Ten kryje bardzo dobrze i do tego wygląda w miarę naturalnie. Wiadomo, że kosmetyk mocno kryjący nigdy nie będzie wyglądał jakby go nie było ale ten korektor naprawdę utrzymuje się świetnie przez cały dzień. Najlepiej wg mnie nakadać go palcami i wklepywać bardzo cienkimi warstwami.

Nie rozumiem zachwytów :O

Szczerze to wg. mnie naprawdę kiepski produkt. Na pewno lepszy jest od takich przeciętniakow za 20-30zł, ale tutaj cena totalnie nie jest adekwatna do jakości produktu. O wiele bardziej lubię ten drugi korektor z Make up for ever - różnica jest kolosalna.

PLUSY
- wygodna aplikacja (miała odmiana po pompce przy Macu)
- nie wchodzi w zmarszczki mimiczne
- dostępność (Sephora, Internet)
- renomowana marka
- wydajność niesamowita
- dosyć dobra trwałość

MINUSY
- może przesuszyć, nie nadaje się do codziennego stosowania
- gama kolorystyczna (najjaśniejszy odcień jest dla mnie o 3 tony za ciemny)
- za słabe krycie (serio, spodziewałam się niesamowitego efektu, a tymczasem ten produkt zrobił niewiele więcej, niż przeciętny podkład... Jestem zaszokowana. Mówię tutaj o tuszowaniu cieni pod oczami, jeżeli chodzi o korygowanie jakiś przebarwień itp. to jest lepiej)
- za duże opakowanie (wolałabym o mniejszej pojemności, przynajmniej o połowę, a co za tym idzie - niższa cena)
- za słabe krycie (jest lekkie w str. średniego, a ja szukam mocnego krycia)
- cena (170 zł za produkt, który jest niezbyt dobry do moich potrzeb...)
- matowe wykończenie - czyli pod oczami nie wygląda dobrze

Znalazłam ideał. ❤️

Po wielu latach próbowania całej gamy korektorów różnych marek, mogę z podniesioną głową stwierdzić, że znalazłam ideał. :)

Z racji tego, że bardzo lubię mocne, przydymione oko, które wymaga idealnej oprawy w postaci korektora, czegoś mi brakowało. Wcześniej stosowałam MAC Pro Longwear, z którego byłam bardzo zadowolona, poza jednym mankamentem - nie dawał mi pełnego krycia. Po zastosowaniu Full Cover wiedziałam, że zostanie ze mną jeśli nie na stałe, to na bardzo długo. Nazwa mówi sama za siebie - korektor rzeczywiście daje pełne krycie. O ile prawidłowo dobierzemy odcień, na skórze wygląda naturalnie.
Konsystencja jest ciężka, nie ma, co ukrywać. Trzeba nauczyć się odpowiednio go nakładać, by dał nam taki efekt, na jakim nam zależy. Polecam aplikować go gąbeczką stopniowo dokładając warstwy i natychmiast utrwalić pudrem. Jest trwały i niesamowicie wydajny. Zastyga na mat.

Dzięki niemu efekt końcowy każdego makijażu wkroczył na wyższy poziom, a ja wreszcie nie wyglądam na zmęczoną. W przypadku tego korektora cena jest w stu procentach adekwatna do jakości.

Ok, ale tylko dla tych, którzy potrzebują

Generalnie to naprawdę kamuflaż, a nie korektor - jak dla mnie. Ma silne działanie i jak ktoś nie ma wielkiej potrzeby, a za to problemy ze skórą pod oczami, to nie powinien go używać.

+ mocno kamufluje, zaczerwienienia, przebarwienia, ba - ponoć tatuaż nawet zakryje,
+ trwały, nie ściera się,
+ duża gama kolorystyczna
- nie dla tych, co mają zbyt wrażliwą cerę.

Cena też jest wysoka, ale za taką jakość - warto. Dlatego nie zaliczam jej ostatecznie do minusów.

Daję jednak 4, a nie 5. Okazało się bowiem, że produkt nie nadaje się dla mnie, ale z drugiej strony - nie mam aż tak czego kryć.

Bardzo dobry !

Najlepszy produkt tego typu jaki do tej pory miałam i nigdy z niego nie zrezygnuję, o ile będzie mi to dane :)

Gdyby wykluczyli go ze sprzedaży chyba siedziałabym w kącie zapłakana.

Dobrze- koniec żartów.

Produkt jest wspaniały !

+ wydajny jak diabli
+ potrzebujemy małą ilość do ukrycia niespodzianek
+ nie robi krzywdy cerze skłonnej do trądziku
+ niesamowicie trwały
+ wygodne i higieniczne opakowanie
+ nie wysusza
+ dobrze się go aplikuje

- jest dość pomarańczowy i niekoniecznie lubi się z bladą skórą natomiast jest to do zamaskowania jeśli umiejętnie nałożymy na niego podkład

Jako reklamę załączam jak zamaskował mojego pieprzyka na dłoni :)

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie ( trwałość to 12 miesięcy więc niedługo kupuję kolejny mimo, że ten się nie skończył)

Bardzo trwały, wydajny i dobry kamuflaż

Zacznę od tego, że mimo, że cena jest dość wysoka, to produkt raz, że jest niesamowicie wydajny (nie mogę wykończyć jednej tubki od półtora roku przy niemal codziennym stosowaniu) a dwa ma wyjątkowo duża pojemność jak na tego typu kosmetyk.
No właśnie bo to nie jest korektor tylko KAMUFLAŻ, dlatego trzeba z nim uważać. Kryje wszystko, można stopniować efekt krycia, ale trzeba czekać aż poszczególne nałożone warstwy wyschną. Najlepiej wklepywać go palcami.
Zdarza mi się go nałożyć w dolinie łez, gdzie mam największe cenie, ale ostrzegam - trzeba dobrze nawilżyć okolice pod oczami, wklepać jego minimalną ilość i delikatnie przypudrować - wtedy zdaje egzamin.
Niesamowicie trwały i kryjący na niedoskonałościach, super wybór kolorów i jak zwykle trafione opakowanie. :) Wydajność jest zabójcza - parę miesięcy temu kupiłam kolejną tubkę bo myślałam, że ta się kończy, a produkt dalej z niej wychodzi - MAGIA :D.

Używam tego produktu od: ok. półtora roku
Ilość zużytych opakowań: jedno - drugie już kupione, ale ciągle nie mogę wykończyć pierwszego!