Avon, Pore-Fection, Maseczka oczyszczająca i zwężająca pory (stara wersja)

Avon, Pore-Fection, Maseczka oczyszczająca i zwężająca pory (stara wersja)

Zgłaszająca osoba: Moni@

Dokładnie oczyszcza pory, eliminuje sebum,odświeża i matowi skórę.Zawiera ekstrat hamamelisu i skrobii ryżowej oraz witaminy B6 i H.

PROSZĘ NIE OCENIAĆ TUTAJ MASECZKI PURE PORE-FECTION http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16803

Cena: 29,90 zł / 75 ml

Na pory super!

To już zabytek, ale pamiętam że działała na rozszerzone pory i na to ją stosowałam. Była super.
Dzięki niej niestraszne mi były gorące letnie dni ani gorąca woda. Raz w tyg. maska na buzię i policzki wyglądały super.

Niestety zrobili rewolucję, wprowadzili zmiany i powstało kolejne badziewie. :/

Używałam tego produktu: kiedyś

niezła

Maseczka ta sprawdza sie nieźle przy mojej tłustej cerze. Dość szybko zasycha, wieć aby zdąrzyć jeszcze wykonać ten zalecany 1-minutowy masaż nakładam ja partiami na twarz. Bardzo mocno sciąga po zaschnięciu, tak że momentami czuję sie jakby mi buźka "pulsowała". Ładnie oczyszcza i przede wszytkim zwęża pory. Dobrze wygładza i ogólnie twarz po zmyciu maseczki jet czysta i odświezona. Jesli ktoś ma cerę dość tłusta czy mieszaną to polecam tą maseczke z czystym sumieniem:)

Ilość zużytych opakowań: kilka

Taka sobie

Używam tej maseczki od czasu do czasu i trudno mi powiedzieć czy na trwałe zwęża pory. Na pewno zbyt szybko zasycha i trudno jej uzywać zgodnie z zaleceniami producenta i maswać skórę po nałozeniu maseczki. Dosyć dobrze działa na zasadzie peelingu - po nałożebniu kremu na noc skóra jest ładna i wygładzona. I to tyle.

Avon Mark - relacja

dobra

Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: .1..
Niedawno zakupiłam tę maseczkę, mam cere mieszaną i potrzebowałam czegoś oczyszczającego i matujacego.
Jestem zadwolona, po zmyciu maseczki, cera była wyraźnie gładsza i matowa. Toroche szybko zasycha po nałozeniu, ale to nie przeszkadza :)

bardzo dobra

nie zauwazylam tego alkoholowego zapachu (moze mam cos z nosem), takze nie zasycha mi jak wielu wizazankom zaraz po wycisnieciu - wrecz przeciwnie - moge ja sobie wmasowywac nawet 2 minuty az zaschnie na skorze. na twarzy tworzy skorupke- calkiem przyjemna. ze zmywaniem nie ma problemu. wlasnie zmylam ja 10 minut temu - twarz jest bardzo gladka, nie tlusta, wymatowiona. czuje sie bardzo swiezo. dodatkowo uzywam toniku i kremu zwazajacych pory, wiec ciezko mi okreslic dzialanie samej maseczki, ale mysle ze jest bardzo ok.

Działa i pomaga:)

Mam ta maseczkę już w nowym opakowaniu. Bardzo ją chwalę, bo bardzo poprawia stan cery trądzikowej ( przynajmniej moją ).
* drobinki delikatnie złuszczają martwy naskórek,
* po zmyciu widać gładką, czystszą o wiele skórę,
* dobra konsystencja, nie za rzadka, ani nie za gęsta,
* na opakowaniu pisze, że przez minute rozsmarowywac, ale trchę zbyt szybko zasycha ( to taki minusik, ale malutki:) )
*przyjemnie pachnie, ma śmieszny kolorek,
* łatwo się zmywa,
* regularnie ją stosuję ( 2 razy w tyg. i rzeczywiście widać poprawę, zaskórników jest o wiele mniej, większe wypryski zmniejszają się, a malutkie znikają:)
* cena też jest ok, w promocji zamawiam za 16 zł a wystarcza na długo, przynajmniej z pół roku,
* nie daje jednka wszytstkich gwiazdek, bo jednak nie działa jak Dermaglin, która zasłużyła na 5 gwiazdek.

z dużym sentymentem:)

dla mnie jest to chyba pierwszy kosmetyk z glinką, jakiego używałam. pierwszą tubkę zakupiłam chyba z siedem lat temu:P od tej pory parę razy zmienili opakowanie i chyba też troche skład.

może zasłużył na 4 gwiazdki, ale tyle przyznałabym argiletzowi:) a pięć czemuś, co by pozbawiło mnie czarnych kropek na nosie:P

nie jest to na pewno produkt dla wrażliwca- alkohol i ogólnie siermiężny skład. ale dla posiadacza tłustej cery, której to ani trochę nie rusza- na pewno:)

ładnie ściąga mi pory, "wyciaga" sebum, odkaża stany zapalne.

ogólnie myśle, że nie zejdzie z mojej półki przez kolejne 8 lat...:D

Za szybko wysycha

Jeszcze nie zdąze jej rozsmarowac a ona zastyga na kamien! Mam mieszaną cere i niestety wysusza mi policzki, wiec używam tylko na strefe T. Wtedy działa dobrze. Jak peeling, oczyszcza, zmniejsza pory i wstretne zaskórniki nie są tak widoczne. Niestety trzeba uwazac, bo mocno szczypie w oczy. Zapach taki hmm tynkowy.

taka sobie

Na poczatku maseczka robi wrażenie żrącej - trochę szczypie w twarz, a opary alkoholu szczypią w oczy. Po pewnym czasie można jednak przyzwyczaić się do tych efektów specjalnych. Tylko po co...? Używam tej maseczki regularnie 2 razy w tygodniu od ok. miesiąca i nie widzę żadnych efektów ani po nałożeniu maseczki, ani na dłuższą metę. Jedyny efekt to efekt wygładzenia, ale taki można mieć po dobrym peelingu. Pory nie są ani dobrze oczyszczone, ani zwężone.

reasumujac-moze byc

lubię

Jestem naprawdę bardzo zadowolona z efektów działania tej maseczki, buźka naprawde ładnie po niej wygląda, cera rozjaśnia się, nabiera ładnego koloru, nadmiar tego okropnego (fffu) sebum usunięty, a przede wszystkim zwężone te wstrętne pory i do tego buźka fajnie zmatowiona i gładziutka. Bardzo fajna, idealna do tłustej cery jak moja. Polecam :)

skuteczna

Po pierwsze zielona i przez to fajnie wygląda :).
Ale przecież nie o to chodzi. Naprawdę jest skuteczna. Pory WYRAŹNIE oczyszczone, prze co mniej widoczne.
Tworzy twardą maskę, którą trochę ciężko zmyć, ale to akurat nie jest dla mnie żadą wadą.