Pierre Rene Medic, Odżywka do rzęs

Pierre Rene Medic, Odżywka do rzęs

Witaminowa odżywka do rzęs w postaci żelu, zawierająca: kompleks witamin A i E, prowitaminę B5 oraz kapsułki FMS z substancjami nawilżającymi i przyspieszającymi wzrost rzęs. Podczas regularnego stosowania rzęsy stają się coraz lepiej nawilżone.

Odżywka przeznaczona jest również dla osób noszących szkła kontaktowe, okulary. Jest hypoalergiczna.

Odżywkę stosuje się samodzielnie lub jako podkład pod kolorowy tusz do rzęs.

Skład: Aqua, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, PVP/VA Copolymer, Carbomer, Triethanolamine, Cellulose, Hydroxypropyl Methylcellulose, Lactose, Phenoxyethanol, Tocopheryl Acetate, Panthenyl Triacetate, CI77007, Methylparaben, Methyldibromo Glutaronitrle, Retinyl Palmitate, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Propylparaben

Cena: 13,00 zł

Niezbyt

Mam długie rzęsy, ostatnio troszkę zaczęły wypadać, więc szukałam odżywki z witaminami. Zakup tej to był błąd.
Jedyne plusy:
+wizualnie ładna, fajny kolor, małe wygodne opakowanie
+świetna jako baza pod tusz
+wydajna

ale...
-brak efektów
-cena
-niepraktyczna szczoteczka, duża, drapie i włazi do oczu

Stokroć wolę naturalną wazelinę i rycynę!

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

OKROPNA

Odżywka po zastosowaniu daje uczucie mokrych, zapłakanych rzęs. Później zasycha i rzęsy sa usztywnione. Nie zauważyłam żadnej poprawy stanu moich rzęs, które przed stosowaniem miały sie dobrze mimo lekkiego wypadania. Po kilku stosowaniach zuważyłam że zawsze pieką mnie oczy i powieki. W końcu dorobiłam się stanu zapalnego górnych powiek i jęczmieni a rzęsy zaczęły ostro wypadać ! Od razu wyrzuciłam tę "rzekomą" odżywkę do śmieci . Nie polecam jej nawet osobom które nie mają nawet najmniejszych skłoności do alergii i podrażnień bo sama jestem taką osobą a ta odżywka z pośród wielu innych używanych dotychczas przeze mnie jako jedyna narobiła mi więcej szkód niż pożytku ! Pół gwiazdki daję bo muszę bo tak by było ZERO !

Ilość zużytych opakowań: nawet nie połowa opakowania

Nie

Najgorsza odżywka, jakiej przyszło mi używać. Żadnego efektu: ani odżywienia, ani rozdzielenia. Nie widzę sensu w użytkowaniu tego produktu. Do wyrzucenia;/

Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Salon fryzjerski

jęczmień

Kupiłam tą odżywkę celem wzmocnienia rzęs. Kosztowała w okolicach 12 złotych, tylko jakieś nieco inne opakowanie ma niż to na stronie wizażu.
Konsystencja taka ni to żelowa ni to wodnista.
Ciężko nałożyć na rzęsy, ale po kilku szczotkowaniach jest okey i widać, że na rzęsach ta odżywka jest.
Po 2 dniach stosowania rano i wieczorem spuchły mi powieki i pojawiło się mnóstwo jęczmieni.
Zaznaczam, że mam wrażliwe oczka, noszę soczewki i gdyby nie te jęczmienie i spuchnięte powieki to pewnie bym jej używała.
Zapach mega chemiczny.

Używam tego produktu od:tydzień
Ilość zużytych opakowań:zaczęte jedno

Bardzo dobra odżywka

Odżywka spełnia swoje zadnie, tzn. wzmacnia rzęsy. U mnie wypadają one zdecydowanie mniej, troszkę się zagęściły i sprawiają przez to wrażenie dłuższych. Ale najbardziej jestem zadowolona z efektu brwi - są wyraźnie bardziej gęste, bo dotychczas miałam mało włosków i były bardzo rzadkie. Teraz nie muszę ich już podkreślać kolorkiem, bo naturalne też nie są złe.

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jeszcze w trakcie pierwszego przy stosowaniu dwa razy dziennie

Niezła

Jak dla mnie odżywka okazała się dość dobra. Używam od miesiąca dwa razy dziennie rano i wieczorem. I widzę efekty. Rzęsy są dłuższe, rzadziej wypadają, są bardziej podkręcone i sprężyste. Stały się także sztywniejsze. Odżywka jest bardzo wydajna, jak narazie zużyłam 1/6 opakowania :) Polecam

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1/6 opakowania

nigdy więcej :)

Jestem kolejną ofiarą pani sprzedawczyni :./ TO jedzie czymś okrutnie, trudno toto nabrać na szczoteczkę, nie sądzę by działało. Poza wątpliwym efektem pielęgnacyjnyMnie daje absolutnie NIC - nie podkreśla, nie podwija, nie układa. Choc całkiem nieźle sprawdził się jako baza pod kolejną moją kosmetyczną porażkę - tusz Lash Architect, który nie skleja po niej tak bardzo i efekt nawet nie jest zły. Ale czy można to uznac za zaletę czegoś, co miało być ODŻYWKĄ DO RZĘS? TRZYMAĆ SIE Z DALEKA!

Używam tego produktu od: 2 TYGODNI

widać efekty!

Odżywka ta trafila do mnie przypadkiem, kupiłam za namową pani w sklepie nie czytając uprzednio opinii...po powrocie do domu i przejrzeniu Wizażu kompletnie się przeraziłam - myślałam, że wyrzuciłam pieniądze w błoto...i tu NIESPODZIANKA.

Czekałam z opiniami przez 3 tygodnie używania, żeby być pewna efektów i z pewnością mogę stwierdzić, że ta odżywka POPRAWIA STAN RZĘS! :) Jestem bardzo zadowolona, moje rzęsy są zagęszczone i mocniejsze, tusz wygląda na nich znakomicie - nie muszę nakładać 2 warstw, teraz wystarczy tylko jedna! Nie zauważyłam, żeby odżywka zaczęła śmierdzieć - owszem, ściemniała, ale to za sprawą utlenienia i rozpuszczania się tych niebieskich kapsułek jak dla mnie...

Oprócz tego świetnie nadaje się do układania brwi.

Nie wiem, czy kupię ponownie, bo chcę spróbować tej osławionej odżywki Pierre Rene.

Nie daję więcej, gdyż mogłaby być łagodniejsza dla oczu. Czasami trochę szczypie.

Używam tego produktu od: 3 tyg
Ilość zużytych opakowań: 1/3

koszmarna szczota

Ona nie ma szczoteczki tylko wielką koszmarną szczotę, która włazi do oczu, co mnie strasznie denerwuje :mad: . Nie zauważyłam, żeby ta odżywka pomogła moim rzęsom. Oczywiście szybko zamieniła się w śmierdzącą maź i powędrowała do kosza.

Używam tego produktu od:

ok

Kupiłam zachęcona przez przyjaciółkę. Jedna odżywka tej firmy była całkiem dobra, czemu więc ta miała by nie być? Tak więc:
+odżywiła
+wzmocniła
+przestały wypadać
+rzęsy urosły, i widać to gołym okiem, bez żadnych tuszów i henny na nich, nie wiem skąd te sugestie o "bajkach"

Mam ją od 4 miesięcy, paćkam się codziennie albo i częściej, i ani troche nie zaczęła nawet przypominać błotka - kulki jak były tak są, nic nie śmierdzi. Ja nie wiem - trafiłyśmy z przyjaciółką na dwa wyjątkowe egzemplarze?
Mam nadzieję, że nie zrobi mi niespodzianki i nie zmętnieje nagle za tydzień ;)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Początki niezłe

A wieć jak zakupilam pierwszy raz tą odzywke bylam zachwycona! Po tygodniu codziennego stosowania rano i wieczorem zauwazylam ze moja rzęsy są gęstsze i nie wypadają! Wszystko byłoby pieknie gdyby nie fakt ze odzywka po miesiącu zmienia swoją postac z niebieskiego zelu w szarą, nieestetyczną pake ...Mogłabym z pewnością dac 5* lecz własnie ta wada zniechęca do uzywania tego produktu.

Marnie

Niezauważyłam jakiej kolwiek poprawy po stosowaniu odżywki. Po jakimś czasie w tubce robi się takie obrzydliwe "błotko", myśle że dzieje się tak dlatego, bo te kuleczki się zozwalaja. Od jej kupna na dacie ważności pozostały tylko 3 miesiące do przeterminowania. Po jakiś 4 ją wyrzuciłam. Niewiem czy już kupiłam z takim czasem wazności, czy we wszystkich tak szybko się psuje. Nie polecam. Gwiazdeczka za to że nieuczula.

Używam tego produktu od: