Ophycee, Antirides Contour Yeux (Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy)

Ophycee, Antirides Contour Yeux (Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy)

Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy, zawierający ekstrakt z niebieskich alg. Ma nawilżać, ujędrniać i odżywiać skórę wokół oczu. Delikatna, aksamitna formuła kremu, która wygładza i modeluje.
Laboratoria GALENIC połączyły wyjątkowe, przeciwzmarszczkowe składniki aktywne o potwierdzonej skuteczności, w formułę spełniającej potrzeby delikatnej skóry pod oczami:
- niebieskie algi, początek życia na ziemi, które mają niezwykłą moc przetrwania, a tym samym skutecznie wzmacniają włókna kolagenowe i wypełniają zmarszczki od środka.
- fibrylina, która uelastycznia skórę, przywracając jej sprężystość.
- proteiny zbożowe, które dają efekt natychmiastowego wygladzenia.

Cena: 120-130zł / 15ml

krem

warto spróbować

Krem jest bardzo łagodny, nie podrażnia, nie powoduje szczypania, łzawienia, lekko odpręża, nie wiem jak z działaniem przeciw cieniom i opuchnięciom bo z tym nie miałam w zasadzie nigdy problemów. Dobrze nawilża, nic się nie roluje, ładnie się wchłania. W zasadzie chyba mój ulubiony do tej pory krem pod oczy, jedyne do czego się przyczepię to brak działania przeciwzmarszczkowego, na moje małe kurze łapki (32 lata) nie działa.
Teraz weszła nowa, odmłodzona i ulepszona seria ophycee do aptek, tej nie próbowałam

Używam tego produktu od: około roku
Ilość zużytych opakowań: chyba ze 3 opakowania kremu

Nie podrażnia i łagodzi

Jak na razie jeden z moich ulubionych, choć wiekowo jeszcze się nie kwalifikuję na jego adresatkę.
Super nawilża, nie podrażnia nic a nic, wygładza i łagodzi. Ma idealną konsystencję - kremo-żelu, nie jest za gęsty, ale i nie za wodnisty. Opakowanie z pompką - kolejny plus.
Jedyny minus, poza oczywiście ceną, to chyba brak wyraźnego działania przeciwzmarszczkowego (co obiecuje producent), bo choć ogólnie oczka wypoczęte,a skóra nawilżona i rozświetlona, to kurze łapki jak były, tak są.
Polecam młodym (niekoniecznie po 30 czy 40) dziewczynom do codziennej pielęgnacji.
Niestety do zadań specjalnych trzeba poszukać czegoś innego.

Używam tego produktu od:kilku lat z przerwami

Wspaniały

Swietnie sie rozprowadza, skora go pije, syci sie co widać juz po aplikacji. Nie ma uczucia żadnego wałkowania, o czym pisały moje przedmówczynie.Jest wspaniały. Ma kolorek błękitanwy, algowy bogaty. Nie mam jeszcze duzych zmarszczek, ale moje uśmiechajki wygładził skutecznie. Niestety prawdopodobnie jest wycofywany bo nie ma go już w aptekach.

Eris film 1

Nie polecam

Jedyna zaleta to przyjemny zapach i nic po za tym. Kremik nie ma żadnych właściwości, nie nawilża odpowiednio, nie wygładza zmarszczek nawet po zużyciu całego opakowania nie spowodował żadnej poprawy w wyglądzie skóry pod oczami. Dla mnie to pomyłka.

jednak rozczarowanie

Zgłaszając go, nie miałam pojęcia, że tyle kosztuje, bo swoje obserwacje opierałam na próbce. Wobec takich okoliczności cena przemawia zdecydowanie na niekorzyść tego kremu. Trudno coś orzec po próbce. Zauważyłam jedynie tyle, że naprawdę dobrze nawilża skórę pod oczami. Ładnie się wchłania, nie zostawia tłustej warstwy. Jest delikatny i całkiem ładnie pachnie. Nie czułam żadnego napinania, ani tym bardziej wygładzania, no ale wiadomo, po kilku użyciach nic się nie stwierdzi. Jednak dokładnie takie samo działanie ma krem Eris z folacyną, który mam i o którym mogę powiedzieć, że jest po prostu dobry (nawet trochę wygładza). No, ale on kosztuje 20 zł, a nie 130! Wniosek - ze względu na cenę nie kupię. Nie rzucił mnie na kolana.Ilość zużytych opakowań: Jedna próbka w tubeczce 3 ml zużyta na kilka razy.

żaden cud

Krem raczej się nadaje dla skóry bez większych problemów w postaci np. cieni czy zmarszczek, bo o ile ładnie nawilża skórę pod oczami, o tyle ma trochę słabe działanie przeciwzmarszczkowe czy ujędrniające.Z zalet - przyjemna konsystencja (ładnie i szybko się wchłania, można spokojnie zrobić na nim makijaż), higieniczne opakowanie, dobre nawilżenie.Wadą jest to co napisałam wyżej - słabo się sprawuje jeżeli chodzi o kompleksową pielęgnację skóry pod oczami (a szczególnie obiecywany ujędrniający efekt). Redukcji zmarszczek (tylko mimiczne) nie stwierdzono. W sumie: od kosmetyków tej marki i za taką cenę oczekiwalabym więcej.Ilość zużytych opakowań: jedno (starcza na ok 3 m-ce)