Avon, Maska na oczy relaksująca

Avon, Maska na oczy relaksująca

Można ją schłodzić w lodówce (10-20 min.) lub w zamrażalniku (5 min.) i potem sobie chłodzić oczka. Jeśli nie lubimy na zimno to zanurzamy ją w ciepłej wodzie (5-10 min.) i robimy sobie ciepłe kompresy. Okularki te mają za zadanie nas zrelaksować, przynieść ulgę zmęczonym oczkom.

Cena: ok. 15 zł / długość 18 cm

Badziewie

Uzywałam tej "maseczki" już 2 lata temu, nalozyłam na twarz 3-4 razy po piątym wyladowała w koszu.
1.Opakowanie:i tu już zaczyna sie masakra, maseczka nie ma dziurek na oczy co bardzo utrudnia korzystanie z niej, jej powierzchnia jest bardzo mala, więc nie pokrywa np. skroni co mi w trakcie bólu głowy bardzo by sie przydało, ma cienka gumkę która lubi się zrywac;
2.Powierzchnia: jest w sumie gładka, ale zakończona ostrymi krawędziami, uwaga rysuje, w trakcie uzywania odciska się na nosie;
3.Działanie:ogólnie ok, wkładamy do lodówki i na twarz, zauwarzylam że okres w lodówce wydłuza się w prost proporcjonalnie do skrócenia czasu na twarzy, jednym słowem trzeba coraz wiecej trzymać w lodówce chociarz coraz szybciej sie nagrzewa;
4.Trwałośc:ja miałam (może mylne) wrażenie że tego płynu w środku ciągle ubywa, ale to może tylko moje wrażenie;
5.Cena:moim zdanie powinni do tego dopłacać;

Ta maseczka to jedne z największych bubli jakie kupiłam, no moze z wyjatkiem kremu Soraya który był jescze gorszy, serdecznie nie polecam :D

Używam tego produktu od:już nie używam

badziewie

Kiedys miałam tańsza ze zwykłej drogerii, a ta jest do niczego. Ma za mało żelu już do początku a z czasem żel "znika".Faktycznie na dość natrarczywy zapach gumy. Schładza się ale to za mało, bo uzytkowanie jest dosc kłopotliwe.

Używam tego produktu od:dawna

Z A P O M N I J !!!

jejku co za nieudany produkt. Śmierdzi plastikiem, ma w środku za mało żelu. Po wyciągnięciu z lodówki szybko traci swój chłód oraz źle przylega na oczach, a gdy mocniej przycisnąć to z kolei ostre krawędzie drażnią skórę. Materiał jest zbyt sztywny więć nie pokrywa skóry dokładnie- ojej ja tylko 1 raz to coś nałożyłam i naprawde niewarto- na cienie napewno nie pomoże- może ciut znosi ból oczu zmęczonych np. komputerem. To wszystko

Używam tego produktu od:mam długo ale już nie używam
Ilość zużytych opakowań:1 szt.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

"Pic na wodę"

Oczekiwałam złagodzenia "sińców" pod oczami i ukojenia zmęconych oczu. BEZSKUTECZNIE!!!!!
To tylko reklama. Żel bardzo szybko robi się ciepły, nie zauważyłam choć minimalnego ukojenia oczu. Produkt nie wart swojej ceny.

Użyłam tego produktu : 5 razy
Ilość zużytych opakowań:

Nie polecam :(

Kupiła ją moja mama,a ja czasami używałam.Niestety nie było to zbyt przyjemne przeżycie,bo maseczka ma dziwny zapach-tworzywo pachnie jakimś plastykiem :( Do tego jakoś źle wykrojona,wżyna się w skórę,ma ostre krawędzie.Jestem ciekawa,czy jeszcze gdzieś jest,bo wydawało mi się,że jest jej coraz mniej (a i tak żelu nie było dużo).Lepiej kupić jakąś inną...

Używam tego produktu od:długo

zdecydowanie nie

kupilam skuszona zapewnieniami konsultantki ze "to taki swietny produkt" i sie powaznie rozczarowalam. material z jakiego jest wykonana smierdzi, maska nieprzyjemnie uciska powieki i zamiast relaksowac po 7 minutach przyprawila mnie o bol glowy. zdecydowanie nie polecam.

???

Użyłam jej raz i chyba na tym się skończy. Tworzywo śmierdzi i daje wrażenie takiego antySPA. Ogrzewa się rzeczywiście zbyt szybko. Poza tym jest niewygodna, w nieprzyjemny sposób uciska, co spowodowało po jej zastosowaniu całkiem efektowną opuchliznę powiek (nigdy nie miałam z tym problemów). Nie wiem więc, do czego niby ma to służyć- taki bezużyteczny gadżet. Szkoda kasy i miejsca w lodówce.

Bubel

Pewnie powtórzę to co napisały poprzedniczki, ale ta maska jest do niczego. Sztywna, niewygodna, zostawia odgniecenie na nosie, szybko się nagrzewa i też mam wrażenie że płynu w środku ubyło. W ogóle nie działa na opuchliznę. Nie wiem po co to.
Używam tego kosmetyku jeśli zachodzi taka konieczność, ale i tak nie działa ;)/ ilość zużytych opakowań: 1

taka sobie

to jest jeden z tych "uprzyjemniaczy" które nic nie robią ale fajnie się ich uzywa;-)Najbardziej podoba mi się kolor,taki fajny niebieski i chłodzenie. Wygodna w uzyciu,miło się z nią położyć i zrelaksować.Niestety w parę minut ociepla się i koniec seansu;-)nie zauważyłam żeby cokolwiek po jej użyciu zmieniało sie na korzyść czy niekorzyść twarzy ale miło sobie poleżeć z poczuciem dobrze spełnionego obowiązku;-)

tragedia

Produkt bardzo, bardzo kiepski. Po pierwsze nie wiem, po co ją kupiłam? (Jak większość rzeczy z avonu). Szybko, za szybko się ociepla, chyba w trakcie pół minuty. Jest niewygodna, mi bardziej niż oczy chłodzi nos. Co powoduje, że martwię sie o swoje zatoki. Właściwie to nie udało mi się schłodzić nią oczu, co nie przyczynioło się do zejścia opuchlizny. Znacznie lepsze i tańsze są torebki z herbatą. Nie polecam

Niewygodna

Miałam nadzieję, że będę mogła relaksować sobie oczy chłodnymi okładami, bo często są podrażnione i pieką. Wtedy zwykle coś zimnego pomaga. Ale raczej nie ta maseczka.
Przede wszystkim jest zle zaprojektowana. Nie przylega do oczu tylko do brwi, jest sztywna po schłodzeniu, niewygodna, zawsze zostaje mi odgniecenie na nosie po użyciu i muszę ją dociskać dłońmi. Szybko się ogrzewa. Na dodatek płynu w środku jakby ubyło. Teraz leży sobie zapomniana, za dużo z nią zachodu.

miernota

u mnie wogóle nie działa-obecnie leży bezużytecznie w szafce,poza tym wydaje mi się ,że część płynu jakby wyparowała ,więcej na pewno nie kupię ,szkoda robić sobie nadzieję