3 minutes, Masque Purete a l`ananas (Maseczka ananasowa oczyszczająca)

3 minutes, Masque Purete a l`ananas (Maseczka ananasowa oczyszczająca)

Maseczka z wyciągiem z ananasa o właściwościach oczyszczających i ściągających, przywraca naturalny blask skórze w ciągu 3 minut. Oprócz wyciągu z ananasa zawiera rumianek (łagodzi i relaksuje).

nie oczyszcza

Po zalecanych 3 minutach to ta maseczka nie robi nic. zresztą nawet trzymana dłużej nie daje żadnego efektu, może poza lekkim i delikatnym nawilzeniem (jak wszystkie maseczki z serii).
ładnie pachnie ananasem no ale nie dla zapachu ją kupiłam. Żadnego oczyszczenia po jej użyciu nie stwierdziłam. Wręcz przeciwnie-ten gęsty żel zapychał trochę pory, trudno go było dokładnie zmyć.
Nie polecam, bo poza zapachem ten kosmetyk nie ma żadnych zalet.
No i maska była bardzo wydajna-długo się z nią męczyłam.

Używam tego produktu od: ponad roku

kiepska

Maseczka ma niezbyt przyjemną, galaretowatą konsystencję i jest prawie bez zapachu, a zatem na przyjemność płynącą z jej używania raczej liczyć nie można.
Co więcej... efekty stosowania są raczej znikome. Miała szybko oczyszczać, a w zasadzie tylko ściąga. Daje lekki efekt wygładzenia, ale tylko chwilowy. Słowem- nie polecam.

Używam tego produktu od:6 miesięcy

nic dobrego ani złego- ZBĘDNA

Tubka faktycznie mała i za tą cene nigdy sama bym jej nie kupiła- miałam z wymianki. Oczyszczenia nie zauważyłam wiec podstawowe dzialanie maseczki ŻADNE jedyne co to może lekkie wygładzenia. Szczypanie u mnie nie wystąpiło (jedyne co to lekki chłód).
Moim zdaniem ta maseczka nie robi nic złego ani dobrego, wiec jest zupełnie zbędna. Zapachu żadnego nie wyczuwam a tym bardziej ananasa na co bardzo liczyłam. Co do tego ze jest expresowa 3-minutowa nie wierze w to. Trzymam ją zawsze dlużej bo poprostu dla mnie maseczka musi miec czas zadzialac.
Nakładanie bardzo łatwe, zmywanie troszke gorzej ale mam gąbeczke któa zmywam wszelkie maseczki wiec nie ma problemu.
Miałam ogromny problem z wydostaniem jej gdy zostało tak na jedno użycie, pomimo iż tuba stoi na zamknięciu. Ale na to też znajdzie się sposób- przeciełam tubę i wydostałam resztkę.

Ogólnie maseczek żelowych juz raczej nigdy nie kupie bo dla mnie jedyne ktore oczyszczają i to zauważam i czuje są glinkowe, zasychające na twarzy.

Nie pamiętam od kiedy używam tego produktu, bo nie robiłam tego regularnie.

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

nie jest zla

oczyszcza, ladnie pachnie, ale jest jakby w swoim dzialaniu troszke zbyt intensywna (buzia szczypie). mam wrazliwa skore, dlatego uzywalam jej raz w tygodniu i to zupelnie wystrarczylo dla uzyskania optymalnego efektu.

Używam tego produktu od:drugi miesiac

nie za tą cenę

Szczypie, szczypie i jeszcze raz - szczypie. Niezły zapach i nic poza tym. Dużo czerwonych placków po użyciu. Na szczęście szybko się skończyła... (czyt. "niewydajna"). AAAA... no i efektów oczyszczających też nie odnotowałam. Żadnych.

Używam tego produktu od:

okropna

Moim zdaniem jest okropna. Nie oczyszcza, nie zwęża porów i na pewno nie odświeża. Ma nieciekawą galaretkową konsystencję i zapach udający owoce. Wcale nie mam wrażliwej cery ale ta maseczka mnie szczypie. Ma małą pojemność a za tą cenę można mieć 2 znacznie lepsze np z Hean

przeciętna

Tak jak i w brzoskwiniowej niezwykle odpowiada mi sposób zastosowania. Do innych maseczek raczej nie mam pamięci, cierpliwości i czasu. Tu jednak efekty mogłyby być lepsze, choć zwęża pory i wygładza skórę, zapewniając przy tym bardzo miłe wrażenia zapachowe. Jednak moja cera jest wybitnie niewrażliwa, a po tej maseczce zdażają się jej zaczerwienienia i podrażnienia. Wrażliwcom radzę więc uważać...

ilość zużytych opakowań: jedno, mimo wszystko kupiłam już drugie

Skutecznie oczyszcza

Ogólnie dobra, ale mam parę uwag. Jest faktycznie skuteczna, tylko jakby za mocna. Bardzo trzeba uważać, bo przy dłuższym trzymaniu na skórze może wywołać podrażnienia. Powinna być używana głównie do tłustej skóry. Można ją używać przed wyjściem bo fajnie oczyszcza skórę i wygładza, no i dobrze się zmywa. Jest skuteczna, ale trzeba uważać, żeby nie przesadzić. Trzymałam ja trochę dłużej i choć nigdy mi się to nie zdarza, to w jej przypadku miałam silne zaczerwienienia po zmyciu.

Scypie :-(

Dla mojej wrażliwej cery to nie to :-( Szczypie okropnie i nie oczyszcza - odświeża i ściąga pory. Twarz robi się jaśniejsza ale tylko na krótko. Poza tym żadnych efektów. Mam dosyć.

czy ja wiem??

Nie mam pojęcia czy ona działa :-) NAPRAWDE nie zauważyłam żadnych efektów podczas jej stosowania (a robie to regularnie). Dostałam ją, sama bym jej nie kupiła, chociaż może???
Ogólnie to polecam aby poszukać lepszego produktu za tę cene.

OCZYSZCZANIE????

Maseczka owszem ładnie pachnie i wygląda, ale napewno nie powinna sie nazywac oczyszczającą!:( Ani nie oczyszcza, ani nie sieąga i wogole po jej zmyciu (dość trudnym) nie widać zupełnie żadnych efektów
Szkoda pieniędzy i czasu na jej użycie
ilość zużytych opakowań: ...1 i nie bezie więcej

Ujdzie

Cena w stosunku do pojemności zachacza o kosmiczną. Żelowa konsystencja pozwala na równomierne rozprowadzenie maseczki. Czemu towarzyszy śladowa ilość zapachu ananasa.Dość łatwo się zmywa. Pozostawia po sobie uczucie świeżości. Skóra jest lekko napięta. Delikatnie rozjaśniona. Niestety cena zmusza mnie do tego, by to było pierwsze i ostatnie opakowanie.