3 minutes, Masque Peau Douce a la peche (Maseczka brzoskwiniowa wygładzająca)

3 minutes, Masque Peau Douce a la peche (Maseczka brzoskwiniowa wygładzająca)

Maseczka z wyciągiem z brzoskwini, która w ciągu 3 minut wygładza skórę. Producent obiecuje, że cera staje się w dotyku aksamitna jak u niemowlęcia. Brzoskwinia działa na skórę nawilżająco i tonizująco. W składzie maseczki znajdujemy również łagodzący i relaksujący wyciąg z rumianku.

do cery mieszanej jak najbardz

Bardzo lubie ta maseczke! Jest ona idealnym polaczeniem delikatnego peelingu i nawilzania do codziennej pielegnacji. Mam cere mieszana i uzywam jej prawie codziennie stojac pod prysznicem. Skora robi sie gladziutka, miekka.
Niby male opakowanie, ale bardzo wydajna. Polecam!

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: kilka

Okropny!

Kupiłam, bo skonczyl mi sie peeling grejpfrutowy z tej serii i chcialam cos nowego wyprobowac. Lipa straszna. zle sie rozprowadza, jest tłusta, a te niby pesteczki wygladzajace strasznie mocno drapia, dla cery delikatnej niewskazane... juz chyba bym wolala wyszorowac twarz pumeksem ;)

Używam tego produktu od: juz nie uzywam
Ilość zużytych opakowań: zaczete

Zapycha

Dla mojej tłustej cery ta maseczka jest kompletnie nietrafiona. Próbowałam ją pare razy i efekt ten sam. Rano cera zdecydowanie gorsza, pojawiają się wypryski a cera jest tłusta.

Nie nadaje się także na dekolt:( Również zapycha.

Na plus daje przyjemną konsystencję, miły zapach i łatwe zmywanie.

Używam tego produktu od :paru miesięcy

depilacja jak się przygotować

tylko zapach

Poza działaniem aromaterapeutycznym brzoskwini innego poztywnego wpływu tej maseczki nie zauwazyłam.
Jest dziwna w stosowaniu, bo nie zasycha. poza tym nic nie robi na twarzy. Może ten żel ją troszkę nawilża ale to przeciez nie o to chodziło. Żadnego specjalnego wygładzenia nie zauważyłam.
Skoro produkt nie robi nic to nie zamierzam do niego wracać.

Używam tego produktu od: ponad roku

nie dla mnie

Dostałam ją gratis do zakupów. I bynajmniej tyle.
Bo załowałabym wydanych pieniędzy.
Jedno, co mi odpowiada w maseczce to, to że jest przyjemna w nakładaniu, ma fajny brzoskwiniowy zapach.

Natomiast nie zauważam niczego, co moglaby zrobić z moją skórą. Nie widzę żadnych efektów.

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie jednego

nawilża

Ładny, owocowy zapach, gęsta żelowa konsystencja.
Bezproblemowa i błyskawiczna w użyciu. Szybko daje rezultat gładkiej i rozświetlonej cery.

Używam tego produktu od:kilka tyg.

Dobry

Maseczke kupilam w promocyjnej cenie..z ciekawoscia ja kupilam bo chcialam zobaczyc jaki efekt bedzie po niej..
Maseczka nie jest zła,...nie podraznia nie szczypie, przyjemnie pachnie brzoskwinka;)...jest wygodna ..ma zelowa konstyntensje...
Co do efektow ..lekko mnie nawilzyło, ale nnie zabardzo wygladzilo..

Używam tego produktu od:1
Ilość zużytych opakowań:_

nie polecam!

niestety maseczka nie spelnila moich oczekiwan... :/
jej jedynym plusem jest ładny, świerzy zapach
a minusy to:
-nie widzę efektów
-malutkie opakowanie,a cena wysoka
dałabym za tą maseczkę do 7 zł, nie więcej.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1/2

dla zabieganych

Bardzo dobra maseczka i skuteczna w działaniu. Poczatkowo balam sie, ze podrazni mi twarz, bo lekko szczypala, ale nic takiego sie nie stalo:)
Maseczka ma sliczny brzoskwiniowy zapach, zelowa konsystencje (nie leje sie i nie splywa z twarzy), jest w miare wydajna. Cera po jej zastosowaniu jest wygladzona, miekka w dotyku, delikatnie rozjasniona. Szkoda tylko, ze nie nawilza ;)

bardzo dobra

Zeczywiscie po zastosowaniu buzka jest naprawde gładka,mieciutka i slicznie pachnie jeszcze przez wiele godzin od zmycia:)Troszke szybko jej ubywa i jest droga ale co zrobic:[Warto bo jest naprawde dobra

Mniam!

Pachnie bardzo apetycznie :) W trzy minuty odświeża twarz. Nie bardzo wiem, na czym miałby polegać efekt wygładzania. Po tej maseczce buzia jest promienna i zrelaksowana. Może o to chodzi? Mnie w każdym razie takie działanie bardzo odpowiada :)
Mała uwaga - to _nie_ jest maseczka nawilżająca!
Ilość zużytych opakowań: tubka.

bo ja wiem

niby ok lakko nawilza ale mam wrazenie ze za malo. Moze teraz w upaly bedzie lepsza bo w chlodne dni cos mi w niej brakowalo. Posiada wyciag w brzoskwini i tez tak slicznie pachnie(chodzby dlatego warto ja uzywac i jesli do tego jest w promocji to wybaczam to lekkie nawilzanie) i rumianek(to druga rzecz dlaczego wybaczam jej to lekkie nawilzenia, wole wiecej nawilzenia chodz moja cera jest mieszana) ...