Balsam ochronny z filtrami UV

Balsam ochronny z filtrami UV

Balsam ten zawiera ekstrakt z owoców avocado, masło shea, witaminę E oraz filtr mineralny (TiO2). Działa pielęgnująco i ochronnie na skórę warg, chroniąc je przed wiatrem, mrozem i promieniowaniem UV. Można stosować bezpośrednio na usta, jak i na szminkę. Według mnie pozostawia bardzo ładny połysk, więc z powodzeniem może zastąpić błyszczyk (oczywiście nie kolorowy), a nie wysusza ust.

wymarzony dla mnie

Ten balsam jest doskonały ! Bardzo dobrze nawilza i ochrania usta, długo sie na nich utrzymuje, ma przyjemny delikatny zapach, i potrzeba juz niewielkiej ilosci aby pomalowac całe usta. Ten balsam moze z powodzeniem zastąpic bezbarwny błyszczyk.Jedynym maleńkim minusem jest to, ze na poczatku stosowania troche trudno go wycisnąc z tubki, ale po jakims czasie jest juz normalnie. POLECAM !!!!!!!!!!!

Bardzo dobry produkt

Bardzo wydajny, starcza na długo. Nadaje ustom prawie taki sam blask jak błyszczyk no i nawilża, uratował moje usta, miałam ten w niebieskim opakowaniu i bardzo jestem z niego zadowolona, kupie sobie chyba następne

troszkę dziwny

Za każdym razem jak się nim smaruję mam ochotę go zetrzeć. Taki jest jakiś niewygodny na ustach. Nie lubię też takich opakowań. Jednak jeśli wytrzymać, aż się powoli wchłonie (jest b. gęsty) nawilża zupełnie w porządku.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

Oceniam na 3.00

Uważam, że jest to bardzo dobry balsam pielęgnacyjno-ochronny na usta. Moje usta bardzo są podatne na wszelkie podrażnienia, wysuszenie, a ten kosmetyk to po prostu: balsam na moje utrapienia :-) Skóra się wygładza, uelastycznia, zostaje nawilżona.Balsam ten niestety nie ma smakowitego zapachu :-( Jest sprzedawany w 10ml tubce w półpłynnej postaci. Nie wchłania się (pewnie jakieś składniki przenikają do skóry ;-) )tylko zostawia film na ustach, aczkolwiek przy tym balsamie lubię ten efekt, gdyż jak pisałam w opisie, jak dla mnie, może zastąpić błyszczyk, tym bardziej, że można go również nakładać na pomadkę.